Teraz jest 19 kwi 2024, o 02:07


Playerstation Plus - reaktywacja?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post5 mar 2005, o 11:01

Spoko, przyda sie, ale padnie szybciej niz powstalo. Nie ma sie co oszukiwac. Spojrzalem za wsza nomowa w liste plac i rzeczywiscie - jedno nazwisko :lol: Ej moze to robi jedna osoba pod rozymi ksywkami zeby bylo "fajniej" :?
Offline

bila-71

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 5 mar 2005, o 15:58
  • Lokalizacja: Wrocław

Post5 mar 2005, o 16:05

no spoko ze wróciło za czasów szaraka tezż ją kupowałem ale nie wiem czy utrzymają się na rynku. PSX EXTREME RZĄDZI!!!!!!
:lol:
ps2 rulez
Offline
Avatar użytkownika

maxentius

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 14 lut 2005, o 21:46

Post5 mar 2005, o 16:38

Heh. To że PSX Extreme rządzi jest tak oczywiste, że nawet nie trza tego pisać!!! Hehe :lol:
Strach nie jest mi druhem! Wielu zna mnie od tej strony. Wiem jednak, że strach potrafi obedrzeć człowieka z godności i honoru. W tej chwili strach w szeregach nieprzyjaciela wykonuje już swoją robotę. Wkrótce my wykonamy naszą!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 mar 2005, o 18:00

bila-71 napisał(a):no spoko ze wróciło za czasów szaraka tezż ją kupowałem ale nie wiem czy utrzymają się na rynku. PSX EXTREME RZĄDZI!!!!!!
:lol:


J. w.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 mar 2005, o 11:49

Baron Ski napisał(a):Ja bym był jednak za wprowadzeniem recenzji, ale z tego co piszą w listach, to na to sie nie zanosi. Szczerze mowiac watpie na przetrwanie tego magazynu w takiej formie, ale moze sie myle. Zastanawia mnie tylko jedno - patrze na stopke i co? Czy to pismo robi jedna osoba!?


Mysle tak samo. Jak beda same opisy to ja na pewno nie bede tego kupowac. Po co :lol: ? Po pierwsze jest gamefaq a po drugie rzadko korzystam z opisow.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 mar 2005, o 14:43

Z tym może być kłopot. Przez te lata Gracze się zmienili, można powiedzieć wydorośleli (zauważmy, że średnia wieku się powoli powiększa!). Kiedyś więc jeszcze dużo osób szło "na łatwiznę" i wręcz krok po kroku używali opisów. Dlatego takie gazety jak PSX Fan, czy Playerstation Plus (wcześniej Playstation Plus) się sprzedawały. Teraz może być z tym kłopot, nawet nie tylko z tego względu, że mniej ludzi używa opisów, ale i paradoksalnie dlatego że... gry stają sie łatwiejsze :shock: . Taka jest prawda i te czynniki mogą spowodować, że ciężko się Playerowi będzie utrzymać na rynku - choć ja osobiście trzymam za nich kciuki.

Za nich? Rzeczywiście, magazyn jak narazie prowadzi jedna osoba (w pierwszym numerze druga napisała jeden opis - yeeaah :P ), ale mi to nie przeszkadza - ważne żeby solucje były pomocne i na poziomie. Dlatego też szacunek dla tej osoby (RAzor?) że potrafi sklecić te opisy między kolejnymi wydaniami. Choć to też może oznaczać, że nie mają pieniędzy, żeby "nagradzać" innych redaktorów - a tu już jest blisko upadku :? ... Oby nie, osobiście tradycyjnie opisy mało mnie interesują, ale jeśli są to opisy na przykład przejścia gry na 100%, z masą odkrytych smaczków, to jak najbardziej, z racji tego, że sam nie mam czasu (chęci?) żeby to wszystko odkrywać...
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Playerstation Plus - reaktywacja?

Post24 mar 2022, o 14:38

To Playstation Plus to jest jedno nieszczęście. Drogie to jest na maksa. Tak ja to widzę obecnie!!!
____________________________________________
http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl
Poprzednia strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron