Teraz jest 28 mar 2024, o 20:03


Wasze opinie na temat PlayStation Home

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Wasze opinie na temat PlayStation Home

Post16 maja 2008, o 13:38

Jeszcze nie ma tutaj takiego tematu, więc najwyższa pora by powstał. Ciekawe co myślicie na temat Home. Moim zdaniem za długo już trwają przygotowania Sony do uruchomienia tego wszystkiego. Miało być przecież jeszcze w pierwszej połowie 2007 roku, a tu mamy maj 2008 a ni widu ni słychu. Na koniec tego roku dopiero planowana jest beta więc jeszcze daleko do uruchomienia "pełnej wersji".
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Wasze opinie na temat PlayStation Home

Post16 maja 2008, o 14:19

Mi się pomysł na Home bardzo podoba ale sony powinno zadbać o kalkę achievementów z Xboxa 360. Same puchary i trofea w pokojach (tak to jest chyba planowane) raczej nie wystarczą.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Re: Wasze opinie na temat PlayStation Home

Post17 maja 2008, o 11:41

Ja na razie nie mam opinii bo... nie mogłem tego sprawdzić na własnej skórze. PEwne jest to że sony postawiło przed sobą bardzo trudne zadanie. System jaki planują po pierwsze musi być wolny od błędów a po drugie muszą przewidzieć wszstkie wybryki ludzkie, których na pewno nie zabraknie (zawsze tak jest jak dać ludziom za dużo wolności ;)). Muszą a przynajmniej powinni wprwoadzić system punktowy achievementów jak na Xbox Live bo inaczej zostaną z tyłu. Jakieś puchary w galerii domu to już nie to samo, przynajmniej moim zdaniem.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Wasze opinie na temat PlayStation Home

Post18 maja 2008, o 10:22

Jeśli mówisz o wybrykach to pewnie chodzi ci o sprośne filmiki jakie userzy mogą wrzucać i dzielić się z innymi? Mimo wszystko można sobe z tym chyba radzić - najlepszy przykład to youtube.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 706
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Wasze opinie na temat PlayStation Home

Post10 sty 2023, o 13:42

Z pewnością znajdą się tutaj osoby, które prowadzą własny kanał na YouTube. W przypadku moich filmów na YouTube zdecydowałem się na zakup wyswietlenia yt i przyznam Wam, że jestem naprawdę bardzo zadowolony z rezultatów. Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Wasze opinie na temat PlayStation Home

Post22 maja 2023, o 11:16

To jest świetna usługa. Warto sobie coś takiego załatwić w moim przekonaniu.To jest opcja doskonała!!!
______________________________________
Indywidualna psychoterapia - Poznań i okolice

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron