Teraz jest 29 mar 2024, o 03:06


Gry, które poszły w niepamięć....

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gry, które poszły w niepamięć....

Post30 lis 2004, o 11:18

Jak wiadomo developerom nie zawsze idzie tworzenie gier i niekiedy z istotnych powodów wstrzymuj prace nad tytułem, a co za tym idzie prace nad projektem pełzną w piachu i się kończą...Gier, które mogły być hitami, a które zostaly pogrzebane za życia jest wiele, jaki tytuł wg. was został niepotrzebnie skreślony? :wink:
W moim odczuciu taką grą jest The Four Horsemen Of The Apocalypse, jednak ambicje autorów były za duże, aby ją stworzyć i firma, która zapoczątkowała The Four Horsemen Of The Apocalypse, już nie istnieje(3DO)
PS.Gra jest co prawda tworzona jak mówią autorzy, ale to już inna firma, więc nic nie wiadom, oprócz tego, że gra ma wyjść w Maju 2005....
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post30 lis 2004, o 13:06

Niby to dział o PC, ale mnie osobiście bardzo "zasmuciła" wiadomość, jakoby zawieszono pracę nad grą pod tytułem roboczym 'BC', tworzonej na konsolę Xbox. Tytuł ten tworzyło (o ile mnie pamięć nie myli) studio BigBlueBox i LionHead Studios z Piotrkiem Molyneuxem na czele. Szkoda, bo tytuł zapowiadał się naprawdę świetnie (nawet biorąc poprawkę na skłonności Piotrka do przesadzania), tym bardziej, że wszystko miało dziać się w prehistorii. Szkoda...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post16 gru 2004, o 19:33

ja moze nieco z innej strony...
jest gra ktora wspominam z wielkim sentymentem, ktorej ukonczenie sprawilo mi mase satysfakcji, a kazde nastepne tylko odrobine mniejsza
a jest nia "EYE OF THE BEHOLDER II: The Legend of Darkmoon"
gralem w to jescze na 386, 4 mb ram
jeszcze w podstawowce, cale wakacje mialy mniej wiecej taki schemat:
gralem ja i kumpel (ktory od dawna mieszka juz w lodzi, pozdro Kurczak!), kazdy u siebie i co pare godzin wymienialismy sie wrazeniami i postepem, tak jakbysmy normalnie po sieci grali

marzy mi sie remake na engine DOOM 3 :roll: :idea:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post12 lut 2005, o 14:07

Jeden tytuł:
Sam & Max 2

Strasznie nad nim ubolewam
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 lut 2005, o 08:11

Co prawda Spectrum to nie PieC, ale pamiętam na niego taką grę, która mnie strasznie robiła: JETPAC, ech, łezka się w oku kręci...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post13 lut 2005, o 11:07

Ja żałuje, że nigdy nie doczekałem się Warcraft Adventure, to mogła być wspaniała gra :(
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

mar+wa.mewa

bywalec

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 23:15

Post11 kwi 2005, o 00:02

Dodatek do Undying
BC
Sam&Max 2
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Gry, które poszły w niepamięć....

Post5 wrz 2022, o 11:47

Moim zdaniem Colonization poszło w niepamięć. Moim zdaniem ta gra była wspaniała!!!
_______________________________________
http://rzetelneprace.pl/tematy-prac-magisterskich-z-fizjoterapii/

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron