Teraz jest 29 mar 2024, o 18:00


Co byś wybrał/wybrała?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

Co byś wybrał/wybrała?

Xbox Next [Xenon]
4
15%
PlayStation 3
22
81%
Nintendo Revolution
1
4%
 
Liczba głosów : 27

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post9 mar 2005, o 13:29

Wybrałem Xboxa 2 to jedynka była bardzo udaną konsolą, teraz jeszcze twórca serii Final Fantasy będzie robił na Xboxa 2 gry. Jak dla mnie bomba. Oczywiście jak nie przesadzą z ceną na starcie.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post9 mar 2005, o 18:10

mdwoods napisał(a):Wybrałem Xboxa 2 to jedynka była bardzo udaną konsolą, teraz jeszcze twórca serii Final Fantasy będzie robił na Xboxa 2 gry. Jak dla mnie bomba. Oczywiście jak nie przesadzą z ceną na starcie.


Square będzie na X`a giery robił?? Skąd takie wieści??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post9 mar 2005, o 21:26

nie całe square, ale ojciec final fantasy (odszedł z enix) i jeszcze dwóch innych japońskich programistów.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 mar 2005, o 07:02

Trzech tęgich Japńców w zagrodzie the Billa. To dobrze wróży, nie?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post10 mar 2005, o 08:47

co najmniej, Sonial, co najmniej. już zostały określone (bardzo z grubsza) dwa RPGi, którymi zajmie się m. in. właśnie ojciec FF.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post10 mar 2005, o 09:47

Dobra, ej Rare tez mialo robic wypas giery i co? Po 3 latach wyjdzie niezly conker a tak szkoda gadac. Zal mi tej wspanialej firmy bo niegdys na N64 rządziła ze hej. Najpierw niech konkretnie pokażą te RPGi o ktorych mowicie dopiero potem bedziemy sie podniecac. Bo tak mowic ze sie robi to i ja moge powiedziec, ze "robie" :D
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post10 mar 2005, o 13:15

lol mario - ja sie niczym nie podniecam. a rare sie imo rozpedza :) i sie bedzie jeszcze rozpedzalo do xboxa 3 ;) a conker bedzie albo zajebisty, albo do dupy - watpie by byl "niezly"
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 mar 2005, o 17:06

Chyba nie będę miał problemu z wyborem konsolki, bo zanim uzbieram kasę na next next gena to już wysyp gierek na nie będzie i decyzja będzie łatwiejsza.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post11 mar 2005, o 18:26

No i zobaczcie sytuacja sie powtarza, bedzie tak jak z PSX i PS2 - wszyscy zaufaja sony bo przy poprzedniej konsoli sie nie zawiedli
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post12 mar 2005, o 10:04

no proste ja tez bym wybral ps2... z sentymentu :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 mar 2005, o 10:47

Piotrek napisał(a):No i zobaczcie sytuacja sie powtarza, bedzie tak jak z PSX i PS2 - wszyscy zaufaja sony bo przy poprzedniej konsoli sie nie zawiedli

Sprawa oczywista, nie ma co się dziwić :P . Choć i tak to przecież są dopiero pierwsze spekulacje - na poważnie będzie można się zastanowić przy premierze konsol, ewentualnie gdy poznamy exclusive'y każdej z nich, bo nie ma co ukrywać, że właśnie to głównie będzie decydować przy wyborze. Dlaczego kupiłem PS2? Nie tylko z sentymentu, ale ze względu na exclusive'y, jakie ta konsola posiada i które mi jak najbardziej odpowiadają.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post12 mar 2005, o 11:21

A wiecie, że Microsoft wykupił prawa do silnika Unreal Engine 3, poto właśnie, żeby wypuścić kilka gier na X`a 2?? Ja jestem coraz bardziej zamotany. Microsoft ostro promuje już swojego nowego dzieciaka, a jakoś o Sony nie słychać za bardzo albo może ja po prostu nie słysze.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron