Teraz jest 29 mar 2024, o 03:19


Co byś wybrał/wybrała?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

Co byś wybrał/wybrała?

Xbox Next [Xenon]
4
15%
PlayStation 3
22
81%
Nintendo Revolution
1
4%
 
Liczba głosów : 27

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Co byś wybrał/wybrała?

Post28 lis 2004, o 20:42

Wiem, wiem - przed nami jeszcze duuużo czasu, ale nie zaszkodzi nam chyba pofantazjować. Co byście wybrali? Głosujcie!
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post29 lis 2004, o 01:26

Wybrałem PS3. Rządzi Playstation!!!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Vivi

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 21 paź 2004, o 15:20
  • Lokalizacja: Przasnysz

Post29 lis 2004, o 06:19

no PS3 ofcoz, a co do Xenona (huh??) to jestem pewny (no prawie) ze Microsoft w swojej kampani uzyje czegos takiego jak X do kwadratu
-kekika mikataka
-its your servant..... MY MASTAH!!!
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post29 lis 2004, o 17:31

Poczekamy zobaczymy :D Mnie jak na razie bardziej podnieca nowa konsola sony PS3, jednak xbox jak wiadom będzie miał znacznie większe możliwości.Nie możemy mówić na dzień dzisiejszy co jest lepsze, a co gorsze, bo prócz kilku informacji nie wiemy prawie o next-genach nic, więc lepiej się wstrzymać z wyborem konkretnej konsoli. :wink:
Offline
Avatar użytkownika

JJ

początkujący

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 5 gru 2004, o 14:16

Post5 gru 2004, o 14:39

X3 najlepszy będzie, ale ja bym wybrał PS3 żeby se pograć w FFXIII, Burnouta 4 (a może 5?), Tekkena 6 i PES 7 :wink:
Every artist is a cannibal, every poet is a thief All kill their inspiration and sing about the grief
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post6 gru 2004, o 20:18

Hmmm naprawdę ciężko byłoby mi oderwać się od sony, przejść na stronę wroga :twisted: .Jestem już emocjonalnie związany z tą konsolką i nawet jeżeli Xenon będzie 3 razy lepszy to i tak wybiorę trójkę.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 mar 2005, o 14:46

Jak na razie wybierając "w ciemno" - PS3, z powodów większości wyżej podpisanych osób - sentyment i przywiązanie do poprzednich maszynek Sony i gier na nie 8) . Ale nie ma co ukrywać - poczekajmy jeszcze trochę, aż będziemy wiedzieli coś więcej na temat konsol następnej generacji (majowe targi E3?)...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Gayardo

Post6 mar 2005, o 15:50

gayardo napisał(a):Mnie jak na razie bardziej podnieca nowa konsola sony PS3, jednak xbox jak wiadom będzie miał znacznie większe możliwości


Co ty za brednie wypisujesz? Skad niby wiesz ze X2 bedzie mial duzo wieksze mozliwosci jak nie pokazano jak na razie ani jednej gry na kazda konsole, he? Rotfl! Ja w ciemno wybralbym ps3, ale musze przyznac, ze jesli Bill wypusci X2 wczesniej, to moze byc dobrym krokiem i wyrobieniem sobie pewnej przewagi
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post6 mar 2005, o 16:18

na tą chwile czyli gdy jeszcze nic nie wiadomo wybralbym z przywioazania znowu sony ale musimy poczekac najpierw do pokazania pierwszych grywalnych gier.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 mar 2005, o 00:58

Gry u mnie mają największe znaczenie jeżeli chodzi o wybór sprzętu, chociaż raczej by mnie wyrzuty sumienia zjadły jakbym zrezygnował z Czarnuli.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 07:55

Serce mi mówi "wybierz Pleja". Rozum podpowiada "Plejak to gówno, weź NextBoxa" (czy jak to tam się będzie nazywało).
Ach, jestem rozdarty wewnętrznie...!!! He, he.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post7 mar 2005, o 10:10

zobaczymy, najpierw moze niech pokażą gry to wtedy bedziemy mogli powiedziec co wolimy. ale w ciemnowybralbym czarnule 2 :P
Następna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron