Teraz jest 20 kwi 2024, o 11:22


Blu-Ray bydzie git??

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

Co sądzisz o Blu-Ray'u?

Ankieta wygasła 7 sie 2006, o 09:39

Trafny pomysł! Sony ma łeb na karku!
1
20%
Przez B-R Sony popłynie "z falami gnojówki"...
0
Brak głosów
Nie mam na ten temat zdania...
0
Brak głosów
Za wcześnie żeby o tym sądzić...
4
80%
 
Liczba głosów : 5

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Blu-Ray bydzie git??

Post8 lip 2006, o 09:39

Blu-Ray, pomyłka czy strzał w dziesiątkę?? Czy Sony dobrze postąpiło dając do swojej konsoli nowy nośnik, czy może czeka ich z tego powodu sporo strat (oporócz kosztów produkcji)??
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 lip 2006, o 12:24

Jak wiadomo będzie zależało od wsparcia wytwórni filmowych, które jak narazie jest całkiem spore. Co do gier to na pewno developerzy wykorzystają "dosyć" dużą pojemność dysku. Za wcześnie osądzać, poczekajmy na premierę PS3.
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Post8 lip 2006, o 14:26

o tyle bedzie ten bluray niekorzystny bo piratów nie bedzie na poczatku hehehe a nawet jak sie pojawią to ceny z początku będą bardzo wysokie :twisted: wiec pewnie jak znam zycie wielu polaków wybierze xboxa 360 na ktorego piraty juz są :wink:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 lip 2006, o 18:20

Kaczy napisał(a): wiec pewnie jak znam zycie wielu polaków wybierze xboxa 360 na ktorego piraty juz są :wink:


Piraty na X360 gdzie, jak!!!:D. Skąd pomysł że nośnik będzie drogo kosztował, przecież blue-ray korzysta z podobnej technologi co UMD. Wii i PS3 wyjątkowo trudno będzie złamać dzięki skorzystają na tym wszyscy(no oprócz europy wshodniej:))
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post12 lip 2006, o 09:06

Będzie, będzie. Wszystko co nowe jest drogie. Nie ma się co oszukiwać, że w przypadku Playstation 3 nie wzrosną automatycznie też ceny gier. Wzrosną, mam tylko nadzieję ze niewiele, bo już teraz wielu osobom ciężko jest kupić sobie jedną oryginalną grę na miesiąc...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post12 lip 2006, o 18:11

Wzrosną ze względu na rosnące koszty developingu gier (więcej ludzi, większe koszty, paliwo też do góry, a palenie to już w ogóle. Do tego jeszcze wredne Związki się wpieprzają... Zagalopowałem się, hi hi).
Będzie gorzej. Ceny z kosmosu, brak BD-R...
Źle. A buuu...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post12 lip 2006, o 19:47

Taki jest już ten świat, wszystko co drogie to niedobre be be ,bo drogie i lepiej kupić pirata, ewentualnie sprzęt sprowadzany z tajwanu. Ludzie zawsze tak było bo przesiadka z np. Snesa na PSX to też duże zwiększenie kosztów produkcji, zwiększenie cen paliwa, zamachy na talibabów itp. Pewnie kiedy wyjdzie PS5, Xbox 10000050650, Nintendo super mega hiper duper revolution , ceny produkcji zdrożeją razy 7 i gry będą kosztować z 350 euro(no dobra trochę przedobrzyłem:)). Tak samo jest z HD_TV. A wydanie gier na nośniku DVD głupotą nie jest, chociaż pod koniec generacji gry na X360 będą umieszczone na z 3,4 "dywydykach".

PS. Takie jest moje zdanie, chociaż pewnie się mylę
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post12 lip 2006, o 20:08

Jeee, stary! Ależ ja się za Tobą stęskniłem! YoW, wymiatacz nad wymiatacze, kozak nad kozaki, wyrwikufel, urwipołeć, łapaj-trzymaj, nie ma że to-tamto! Nic nie stracił ze swej klasy! Dalej zrzuca Soniala z krzesła jednym postem!!!!! Próbka poniżej...
YoW napisał(a): (...) zamachy na talibabów itp. (...)

Ba, JEDNĄ FRAZĄ z posta mnie strąca z krzesła. Bo całym postem to mnie ZABIJA wręcz!

YoW, diable Ty jeden, rogaty, kiedy my się spalimy???????????????
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post14 lip 2006, o 10:51

Nom post taki miał być. A Sonial ty masz jakąś padaczkę czy cuś że ciągle spadasz z krzesła, hm?? :P. A co do zamachów na talibabów i innych irakiczyków tam ciąglę spadają z nieba im wojska USA spadają na głowę, gadają coś o bombach(albo gdaczą coś innego po amerykańsku), każą dawać ropę a jak nie to po mordach. Za to gdyby np. Korea napadła na USA to nie byłoby tam żadnych Marines, a wszyscy byliby szczęsliwi(oprócz Amerykaninów of Course) Ten post był dla Soniala, aby się znowu przewrócił z krzesła i był happy:P

PS. A takim kozakiem nie jestem, wogóle nie jestem wymiataczem, za to ty sonialu jesteś kozakiem(serio!!!)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post15 lip 2006, o 15:13

Ej, YoW, wrzuciłeś mi. Bardzo dobrze! Wydoroślałeś, podrosłeś troszkę, widzę, hi hi...

Jestem z Tobą szczery, bez kitu... lubię czasem poczytać Twoje starsze posty. Wprawiają mnie zawsze w dobry nastrój. Rozweselają mnie. A co do spadania z krzesła: no, padaczki nie mam, ale z radości lubię se czasem skoczyć na łeb...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post11 cze 2009, o 18:47

Oj chyba sony z gnojówką popłynie....

Okazało się, że BluRay jest bardzo łatwy do złamania i nawet tu kodowanie HDCP nie pomoże :-)

Źródło: niemiecki magazyn c't


Ostatnio przesunięty w górę 11 cze 2009, o 18:47 przez: Anonymous.
Obrazek
Obrazek

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron