Teraz jest 25 kwi 2024, o 23:16


Najbardziej poruszający moment w historii gier video...

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Najbardziej poruszający moment w historii gier video...

Post28 mar 2006, o 11:55

Tak jak wyżej... "Najbardziej poruszający moment w historii gier video... " Piszcie tutaj o najbardziej wzruszjącym itp. momencie w grach jaki was spotkał.

Jeśli chodzi o mnie, to moją ulubioną sceną jest ta, w ktorej umiera Sniper Wolf w MGS'ie... Ta muza! Ten klimat!! Po prostu moment, dla ktorego warto przeżyc to jeszcze raz, a za razem motyw, ktory pokazuje że gry nie sa tylko maszynka do spedzania wolnego czasu w "pustce"... ehhhh... rozklejam sie :cry: :?
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post29 mar 2006, o 20:10

To prawda.W każdym ,,Metalu'' były poruszające motywy. Mi zakręciła się łezka w oku, kiedy w SotC Argo spadł w przepaśc oraz samo zakończenie samej gry-dla mnie mistrotwo świata


pozdro
Offline

Gąbka

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 29 mar 2006, o 16:16
  • Lokalizacja: ...DuPa

Post30 mar 2006, o 20:33

Hlip Hlip. Pamiętam jedno...gdy w Harvest Moon-ie Yodel odebrał mi mojego konika za to, że o niego nie dbałem :( Hlip Hlip :(

:evil: ale potem się zemściłem nie podlewałem kukrydzy przez tydzień. Muahahahahahahahahahaha :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 kwi 2006, o 19:24

Ja pierdziu!!! Ten to ma towar!!! "Gąbka" (BUEHEHEHE!!!) odsyp trochę! Nie, nawet mi nie mów, że tak gadasz z natury, bez niczego, jak to się mówi "na sucho"... Nie wierzę. Tak nie można...
Pozdrawiam Cię serdecznie, pokój z Tobą!

A co do tematu: najbardzej wzruszający motyw w historii gier??? Hmmm, chyba jak skończyłem "Bruce Lee" na Spectruma... A było to, moi drodzy z dobre piętnaście lat temu... Łezka się w oku kręci...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post14 cze 2007, o 09:11

Dwa: Sniper Wolf w MGS oraz Aeris w FF VII. Nic ich chyba już nie przebije...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post19 sty 2008, o 23:22

Ten z Final Fantasy VII - zainteresowani wiedzą o co chodzi, nie będę spoilował. Aha, Mario masz racje sniper wolf też...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post17 kwi 2008, o 19:28

Aeris w FF VIII i Wolf w MGS. Developerzy raczej nie decydują się często na takie zagrania.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post26 kwi 2008, o 18:13

Sniper Wolf z MGSa zdecydowanie bardziej mniej to wzruszyło niż przez wielu opłakiwana The Boss z MGS3.
Jak zniknął Tidus po 100 h gry w FF X :) i potem przybił piątkę ze swoim starym i taniec Yuny by odesłać duchy zmarłych do Farplane z tej zniszczonej przez Sina osady po pierwszej walce z nim na statku.
Spadający koń w SoTc też był poruszający (ale na szczęście na końcu się pojawił :) jakimś cudem. Silent Hill 2 kiedy Maria mówi do Jamesa zza krat - Jestem tu dla ciebie James. I w dawnych dziejach w owym momencie w RE2 jak Ada spadła w przepaść. I Leon tak strasznie krzyczał ;) ale jak wszyscy wiemy ona przeżyła ten cały horror, ale w pierwszym scenariuszu to było smutne te 10 lat temu he
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Najbardziej poruszający moment w historii gier video...

Post2 sie 2008, o 22:42

Myślę, myślę i wymyśliłem że sniper wolf w MGS oraz Aeris w FF7. Kto grał, ten wie.

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron