Teraz jest 29 mar 2024, o 02:00


polskie pisemka o konsolach

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

polskie pisemka o konsolach

Post22 paź 2004, o 13:12

co myślicie o rodzimej prasie o tematyce konsolowej? wolicie psx extreme czy neo plus? jakie jeszcze magazyny czytacie? zapraszam do postowania!
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 paź 2004, o 13:33

Ja od zawsze wolałem neo ale ostatnio szala zaczyna sie przechylać na korzyśc extrima. W neo wkurzają mnie niektorzy redaktorzy i dlatego coraz mniej je lubie. Ale kupuje i to i to.
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post22 paź 2004, o 13:53

Kupuję gazetę PE, a nie zawsze N+ i OPSM2 wraz demo.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post30 paź 2004, o 17:33

Według mnie zdecydowanie Neo Plus i Psx Extreme :D
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post31 paź 2004, o 23:07

kupuje tylko extrima, i to tez z przyzwyczajenia. internet spokojnie wystarcza zeby sie wszystkiego dowiedziec

Gość

Post2 gru 2004, o 20:13

Preferuję zdecydowanie Extrima, N+ tylko jak mają jakiś extra stuff. O padalcach "oficjalnych " chyba nie ma sensu się rozpisywać...

Gość

Post4 gru 2004, o 22:45

Luke napisał(a):Według mnie zdecydowanie Neo Plus i Psx Extreme :D


eee... chyba pytania nie zrozumiałeś. Miałes wybrac jeden, lepszy, który ci się bardzioje podoba a nie.... zreszta co za różnica. ja ta,m wolę Neo+
Offline
Avatar użytkownika

JJ

początkujący

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 5 gru 2004, o 14:16

Post5 gru 2004, o 14:47

w sumie czytam oba pisma, ale ostatnio coś mi szkoda kasy na Ekstrima... więc zostaje Enplus.
Every artist is a cannibal, every poet is a thief All kill their inspiration and sing about the grief
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 gru 2004, o 20:53

Zamówiłem prenumeratę Extrima jak miałem parę zeta do przodu i ni ma problema, hehe. A N+ biorę jak jest pod tunelem przy dworcu za zeta. Jak za dwa to już nie :). BTW, polecam u "końkurencji" (tzn. na gameonly) artykuł "wojny konsolowe", dość dobry: jadą chłopaczyska po wszystkich, nikogo nie oszczędzają... Tylko sufler został żywy... Hehe!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

mar+wa.mewa

bywalec

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 23:15

Post11 kwi 2005, o 19:41

Zdecydowanie extrime. W NEO wkurzajacy redacze /sposob pisania/ i licho ta gazeta wyglada-mdle kolory.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post11 kwi 2005, o 20:52

popieram. neo by przepadlo gdyby nie grabarz - ten kolo trzyma poziom. reszta - słabo. szkoda ze udają wielkie madafaki a z tego co widze to malo osob jest za nimi. ja sam kupuje troche z przyzwyczajenia i ciekawe ilu jest mi podobnych. mysle ze wielu. Wole extrima chociaz tam tez nie jest rewelacyjnie. nie wiem moze sie starzeje ale to juz nie to co kiedys nie ta sama beka. teksty niesmieszne i w ogole. no i grafike przydaloby sie zmienic - w neo bo jest prostacka, a w extrimie bo juz zbyt dlugo jest ten sam schemat.
Offline
Avatar użytkownika

mar+wa.mewa

bywalec

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 23:15

Post11 kwi 2005, o 21:14

No niestety, stary layout...A propos starosci, czasem przegladam TopSecret czy Secret Service, oprawa troche nie teges ale ludzie, LUDZIE! Zmienil sie tez cel papierowej prasy tego typu - szybkie newsy, czy recki, malo solucji i guidow. W zasadzie logiczne-od czego net? Dlatego trzeba sie bylo przestawic.
Następna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron