Teraz jest 28 mar 2024, o 14:48


polskie pisemka o konsolach

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post4 sie 2005, o 12:39

Racja. Chłopcy się starzeją a nowej krwi jest mało. Brak tych młodych gniewnych, co by chcieli porzucać trochę mieskiem.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post6 sie 2005, o 12:07

Jak już narzekamy przy niedzieli to i ja se ponarzekam... Bo bardzo lubię, co z resztą widać, he, he...
O co mianowicie mi biega... "pLaYmAn" (no i beka na samym początku... co za podpis wieśniacki, co???). Dawno, dawno temu szkoda mi typa było ("Play jest gejem", opublikowanie listu od jakiegoś gościa, o tym, żeby się odpieprzyć od Playa "bo geje też mogą być wporzo", dorzucenie napisu na tabl. rejestracyjnej wózka przy zdjęciu z recki M. Club2 "PLAYMAN PAŁA", i wiele, wiele innych...).
Ale czas jak ogólnie wszyscy wiemy płynie, i my także się starzejemy. Niektórzy z wiekiem mądrzeją, dojrzewają, a innym po prostu palemka na cabanek odpier*ala... Uśmiechałem się pod nosem jak widzałem pozdrówki dla jakichś nieletnich gwiazdeczek w Hyde Parku... Uśmiechałem się pod nosem jak widzałem nieporadne próby tłumaczenia się dzieciaka z wrzutek mu kierowanych... Wiadomo - kociambry mają zawsze przeje*ane, nie?
A tu ostatnio widzę, że etatowy eXtrimowy gej pręży swe chude ramię do zdjęcia (i to niejednego)... Przeczytałem podpis pod avatarkiem z forum eXtrima... Czytam jego coraz śmielsze teksty i wiecie co??? Zaczął mnie typ wku*wiać. NORMALNIE WODA SODOWA!!! Fajnie, że jedzie do Anglii. Ja po nim płakać nie będę...
Ostatnio edytowano 6 sie 2005, o 13:43 przez Sonial13, łącznie edytowano 1 raz
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post6 sie 2005, o 12:59

Jej. Nie wiedziałem, że PLAYMAN jest gejem :shock:
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post6 sie 2005, o 13:39

damek82 napisał(a):Jej. Nie wiedziałem, że PLAYMAN jest gejem :shock:


Ojj damek, damek coś najwyrażniej nie czytasz uważnie extrima skoro nie wiesz takich podstawowych rzeczy. Obecnie czytam numery archiwalne extrima i jest fajnie.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 sie 2005, o 08:44

No, te prężenie sie tego zjebka do zdjec mnie rozwala :roll: :lol: ja nie wiem, on mysli ze jest ładny czy co :lol: to jest dopiero lol na maxa, jak tam pisaliscie w innym tmacie :)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 sie 2005, o 10:32

Kurde, rzeczywiście z takim składem to jest Extrim pełną gębą.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Hareez

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 4 maja 2005, o 19:05

Post8 sie 2005, o 14:25

Mały offtop się był zrobił. Może zaproponować nowy TOPIC w stylu:
"PLaYmAn: gej bądź bishonen, a sprawa Folska" albo cuś w tym stylu.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 sie 2005, o 14:52

To głupi pomysł nie jest. Zakładaj szefie.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post15 sie 2005, o 23:59

Ja to kupuje PSX i NEO, ale te pierwsze jest zdecydowanie lepsze pisemko do czytania... :wink:
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post20 sie 2005, o 23:11

Kupujecie gazete PE+.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post24 sie 2005, o 12:20

Wielkiego wyboru nie mamy ale ja czasami kupuję niemieckie czasopisma o konsolach. Wiecie ile oni gazet mają o konsolach? Wchodzisz do kiosku małego a tam z 10 gazet o konsolach! Ja się naliczyłem ponad 20 gazet o konsolach z płytami i 4 bez tam to mają fajnie co nie:)
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post28 sie 2005, o 17:09

Hmm, w niektórych sklepach te zagraniczne pisemka kosztują ok. 50zł, a niezbyt mi się uśmiecha czytanie jakiegoś niemieckiego bełkotu, oglądanie 3 starych filmików i granie w jakieś 2 nudne i krótkie demka :D... za taką kasę znaleźć można wiele przyjemniejszych rozrywek:).
Co do polskich czasopism, to regularnie kupuję oba, jednak palmę pierwszeństwa ma tu imo PE - lepszy poziom tekstów, fajniejszy i luźniejszy klimat, świetne felietony, zabawne komiksy, Listy;) i wiele innych rzeczy, które przyczyniają się do tego, że to właśnie PE jest bliższe memu sercu;P.
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron