Teraz jest 28 mar 2024, o 23:38


polskie pisemka o konsolach

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

klopotek29

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:47

Post11 kwi 2005, o 21:57

no tak ...jeśli chodzi o pisemka konsolowe to oczywista że cenię sobie nasze dwa polskie periodyki z ...naciskiem na neo,poprostu nieodpowiada mi ten cały czarny humor extrima..ot co. Jeśli zaś chodzi o OPM+demo ....to hehehe ...za drogie to gówienko dla mnie i mało treściwe...z resztą i tak większość z gierek zasysam z sieci.. pozdro. :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post22 lip 2005, o 21:51

dla mnie tylko psxextreme istnieje. n+ zeszlo jakis czas temu na psy. nowa gwardia mnie nie przkeonala :x :?
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post23 lip 2005, o 22:31

ja kupuje zawsze Neo plus, a pozatym czasem psx'a...pozatym kiedys OPM2, ale po jakism czasie stal sie bardzo tandetny i przestałem :| "fachowość" tego magazynu czasem woła o pomste do nieba :?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post28 lip 2005, o 11:37

Na tym polu rządzi Neo plus i Psx extreme.
Psx Exreme jest pisane z pasją przez fajowych ufoków:)
Neo jest rzetelne prowadzone przez Gulasha który był dawnym członkiem(bez skojażeń) Secret service.
Według mnie lepsze jest PSx ze zgrają ufoków.
Ostatnio edytowano 21 lip 2006, o 12:41 przez YoW, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post28 lip 2005, o 12:40

YoW napisał(a):Na tym polu żądzi Neo plus i Psx extreme.
Psx Exreme jest pisane z pasją przez fajowych ufoków:)
Neo jest żetelne prowadzone przez Gulasha który był dawnym członkiem(bez skojażeń) Secret service.
Według mnie lepsze jest PSx ze zgrją ufoków.

z tego co wiem ściera też pracował w SS:>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post28 lip 2005, o 12:51

Rządzą bo są tylko te dwa
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post28 lip 2005, o 13:55

No jeszcze Oficjalny Magazyn Playstation wychodzi jeszcze z tego co wiem, ale jego chyba nie bierzemy pod uwagę no nie??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post28 lip 2005, o 16:33

Od kilku porządnych numerów (mówię o PSX Ex) widzę wyraźną zmianę. Na plus oczywiście. Jakieś wywiady z ludźmi z branży, teraz byli u "tfórcuf" "King Konga"... No, no, proszę - profesjonalizm i kasiorka. Oby się nie skomercjalizowali tylko.
BTW, czy tylko ja to zauważyłem? To, że więcej jest reklam, też...
Ale nie ma co smarować, są najlepsi. Widzę przyszłość przed Dżujem. :roll:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post30 lip 2005, o 10:32

Ta a czytaliście może konsolowy idol ciekawe ile piw wypił myszq gdy brał się za jego pisanie
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post31 lip 2005, o 18:33

Sonial13 napisał(a):Od kilku porządnych numerów (mówię o PSX Ex) widzę wyraźną zmianę. Na plus oczywiście. Jakieś wywiady z ludźmi z branży, teraz byli u "tfórcuf" "King Konga"... No, no, proszę - profesjonalizm i kasiorka. Oby się nie skomercjalizowali tylko.
BTW, czy tylko ja to zauważyłem? To, że więcej jest reklam, też...
Ale nie ma co smarować, są najlepsi. Widzę przyszłość przed Dżujem. :roll:


A imo i psx i neo robią sie coraz gorsze, właśnie przez tych nowych co do nich poprzychodzili. O neo to w ogole szkoda gadac (pisalem juzchyba wczesniej), ale w psx ci nowi takze mnie nie przekonuja do siebie. Piszą politycznie poprawnie, ale nic ponad to. Juz pisząc na jakiejś fanowskiej stronie www by sie nie wybijali, a co dopiero w psx...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 19:07

To prawda, nie wszyscy nowi mi podpasowali (jakiś Zax czy inny Nemo), ale stara gwardia robi się bardzo stara, albo coraz starsza...
Mianowicie: zauważyliście, że od jakiegoś czasu pisali tak delikatniuśko troszkę "A fe, wstęciuszku, piracie", a teraz oficjalnie się do tego przyznali(tzn. piractwo jest bebe, nie lubimy złodziejstwa itd.)... Ech, ta polityczna poprawność... Zapomniał wół jak cielęciem był...
Cytat:"...hej prorocy moi z gniewnych lat, obrastacie w tłuszcz,
już was w swoje szpony dopadł szmal, piana cieknie z ust..." czy jak to tam było...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Hareez

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 4 maja 2005, o 19:05

Post4 sie 2005, o 11:37

Z racji przeogormnego wyboru prasy konsolowej na rynku w naszym ukochanym kraju kupuję to i to. A które jest lepszejsze? Bo ja wiem... Po sierpniowych numerach skłaniam się bardziej do PSX`a bo Ci z N+ to już wszystko, nawet swoje lenistwo i brak weny, zwalić chcą na sezon ogórkowy (po lekturz "extrima" raczej nie daje się tego odczuć)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron