Teraz jest 28 mar 2024, o 11:25


polskie pisemka o konsolach

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post1 maja 2007, o 18:47

Taka informacja o nowym "graczu" na rynku, czyli Play Konsole Extra

Nie przecierajcie oczu, to nie jest wiadomość sprzed pięciu lat wysłana niechcący jako świeża. PLAY zatoczył koło i przypomina sobie o swoich konsolowych korzeniach, a jak przypominać, to od razu z przytupem, czyli wydaniem specjalnym. PLAY Extra o grach konsolowych to najtańsze pismo tego typu na rynku, kosztuje tylko 6,90 złotych. 64 strony zapełniliśmy testami, reportażami, newsami i innymi materiałami z - nie ukrywamy tego - wielkim entuzjazmem, bo jesteśmy graczami i kochamy wszystko, na czym da się zagrać. A na konsolach da się zagrać, że hoho, jakby powiedział Ambitny Łoś, gdyby tylko był na tyle ambitny, żeby wbić się rogiem w temat konsol zamiast autolanserki.


Na pewno zaopatrzę się jak znajdę w kiosku http://www.gry-online.pl/S048.asp?ID=14
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 maja 2007, o 19:42

PLAY Extra napisał(a):PLAY Extra o grach konsolowych to najtańsze pismo tego typu na rynku, kosztuje tylko 6,90 złotych. 64 strony zapełniliśmy (...)

No to rzeczywiście najtańsze, zwłaszcza że konkurencja ma po 100 stron :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post2 maja 2007, o 12:24

64 strony i kolejne wypociny redaktorzyn z Neo :lol: ? Ja odpuszczam.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 maja 2007, o 12:28

To ma być nowy gracz? Na co mi kolejna kopia neo plus któego nie lubie :/. Sprawdze ten numer może nawet kupie ale jesli to bedzie cos w stylu neo z jego wspaniałymi "redaktorami" to ja także sobie to z całą pewnością odpuszcze. Przydałby się "nowy gracz" na rynku, oj przydałby się, ale nie taki panie, nie taki :/. Axel Springer, wydawca Komputer Świata :/. Ale nic na razie nie mówie, póki nie poczytam...
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post4 maja 2007, o 11:33

Dla mnie Neo + to taka... tania podróbka PSX Extreme. Podkreślam, że jest to moje zdanie. O wiele mniej stron, krótsze recenzje, trochę brak polotu... Kupiłem kilka numerów na spróbowanie i odechciało mi się ;P PSX Extreme kupuję raczej regularnie. Przemawia do mnie tym niepowtarzalnym klimatem :D

Swir80 napisał(a):W sprawie "nowych", powiem tylko, że bolączką i ekstrima, i Neo jest brak możliwości (czy też chęci) utrzymania kadry. Nie do pomyślenia dla mnie jest, że dobrzy redaktorzy (prawie masowo) odchodzą z powodów finansowych. Jest to przykre dla całej branży.


Wiesz, co mi się wydaje? Że teraz to dla redaktorów pisemek o konsolach liczy się tylko kasa. Teraz już nie liczy się pasja, a tylko pieniądze. Szkoda, że to wszystko się tak potoczyło.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post7 maja 2007, o 13:00

Kupiłem te play extra konsole i denerwuje mnie jedna rzecz - dlaczego 3/4 redaktorów to ludzie z Neo Plus? Niech oni sobie zostaną tam gdzie ich miejsce, bo chyba skoro nie kupuje neo dzięki nim, to podobny los może spotkać i play extra konsole. Dla mnie mógłby zostać tylko banan (jego zawsze lubiłem) i gulash (ostatnio słąbsza forma, ale może być) - reszty tak naprawde nie lubie. Najbardziej śmieszy mnie marcellus. On nie potrafi napisać recenzji bez używania myślników w co drugim zdaniu :lol: . Zwróccie na to uwage :D.

Papier spoko w tym Play, tylko stron za mało. Dla mnie na razie pisemko ok, zobacze jak sie dalej rozwinie. Mam nadzieje że gro redaktorów z neo plusa odpłynie do swojej gazetki, i że zwiekszą liczbe stron. Aha, głupia jest też nazwa tego pisma. Niech juz lepiej zostanie play konsole.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post14 cze 2007, o 00:02

Coś przycichło w temacie ;). Ja tylko napiszę że play konsole jest na tyle "dobre" że skończy sie pewnie na jednym numerze :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Ravent

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 23 lip 2007, o 23:09
  • Lokalizacja: Płock

Post25 lip 2007, o 15:59

No ja to regularnie to tylko PE czytam :P Wymiata.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Beowulf

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 7 lut 2007, o 19:05

Post4 wrz 2007, o 10:54

Czytał ktoś najnowsze Neo Plus? Kupiłem poprzedni numer wakacyjny i ten (w sumie trochę żałuję, bo nudnawo jest, ale cóż...) i... Czy ktoś też odnosi wrażenie, że Microsoft posmarował N+ za chwalenie Bioshocka? Może i ta gra jest dobra, nawet rewelacyjna (nawet na taką wygląda), ale ileż można pisać o tym, że szkoda, że Bio sprzeda sie gorzej niż Heavenly Sword, że każdy powinien kupić sobie itd., itd. ... Byłem ciekaw, czy to tylko ja, czy ktoś inny też ma takie wrażenia.

Jeszcze a propos Dekady N+ - setny numer czytałem od kumpla i tam nawet fajnie zrobili jubileusz (chociaż, mogło być lepiej i już niedobrze się robiło od tej wazeliny w stronę Gulasha - "Modliłem się do Kombat Kornera", "Gul-san przyniósł mi grę", ach, och), a w tym numerze... Trochę kaszana. Liczyłem na dalsze komentarze innych redaktorów - Wicika, Origina, Majkela, Flika (chyba ktoś taki kiedyś tam pisał), Dagona (dziwne swoją drogą, nic nie pisze od kilku numerów, RPG prowadzi już ktoś inny, ale w stopce jest, co jest?), a tu tekst Gulasha, który w sumie nic nie wnosi do wiedzy o historii N+...

W poprzednim numerze chociaż Neon miał fajne teksty, a tutaj - wszystkie jakieś nudne. No nic, zobaczę, jak tam reszta recenzji...
It is always better to avenge dear ones than to indulge in mourning.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post4 gru 2007, o 09:59

No to panowie, jest temat do dyskusji.

W empikach wylądowały dwa nowe "wydawnictwa"
- Play Konsole
- CD-Action Konsole

:x

Ja powiem jedno - w play konsole są prawie wszyscy z neo plus wiec ja dziękuje za to pismo, a cd-action? Bez komentarza. Przez wiele lat najeżdżali na konsole w cd-action a teraz poczuli zapach pieniedzy to wydają magazyn? Też za niego serdecznie dziekuje.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 gru 2007, o 23:56

Ja tylko przeglądałem - 68 stron, beznadziejny papier, redaktorzy których nie lubię. Nie potrzeba mi więcej :).
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 gru 2007, o 16:09

Właśnie - "argumenty" w postaci 68 stron i słabego papieru przekonały mnie do tego, by nie zakupić choćby pierwszego numeru.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron