Teraz jest 21 lis 2017, o 02:47

Konsola = luksus?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

• Autor
  • Wiadomość

Dude612

początkujący

Re: Konsola = luksus?

Post3 paź 2017, o 12:59

Ja powiem tak - mi naprawdę pasuje układ komputer do pracy - konsola do rozrywki. Dużo pracuję przy komputerze i w ten sposób lepiej organizuje mi się pracę. Warto spojrzeć też z tej strony na zagadnienie. Przyjmuje wszystkie argumenty - komputer jest bardziej wydajny niż konsole. Ale mi tak jest wygodnie i tyle, no cóż poradzę. Nie biorę, jak zdecydowana większość graczy, udziału w wyścigu zbrojeń. Pozdrawiam Was serdecznie!

waran

początkujący

Post10 paź 2017, o 11:12

No i Twoje podejście jest bardzo fajne, a co ważne idzie też za nim logika. Sam mam w tym momencie dwa komputery - mocarna stacjonarka do grania i latpop do pracy, który dodatkowo podpinam pod zewnętrzny monitor.

lucyna5241

początkujący

Post27 paź 2017, o 10:14

Fajnie że są jeszcze ludzie trzeźwo myślący a nie tylko ten pusty motłoch który się wszędzie chce przepychać kompletnie o nic...

anetacut

początkujący

Post27 paź 2017, o 14:06

fajnie z kolegami sie gra a nie samemu :)
Poprzednia strona

Powrót do Tematy okołogrowe