Teraz jest 29 mar 2024, o 00:24


Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Post29 sie 2005, o 23:31

Zobaczcie sami

http://doza.o2.pl/?s=4097&t=4297

Mnie się od razu przypomniał ten filmik co niby rewolucje nintendo pokazywał.
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post29 sie 2005, o 23:46

Kolejny krok ku realizmowi w wirualnym świecie?
Nie hehe kolejny buble stworzony przez ludzi który się najnormalniej w świecie "nudzi"

"Nadchodzi nowa rzeczywistość"
buahah nie wiem kto pisał ten artykuł ale autor tego dzieła nie wiedział zapewne, że takie cudeńko nie jest niczym nowymi i żadną rewolucją. Pierwsze "takie coś" zostało zaprezentowane na imprezie ECTS w Londynie w 1994 roku jak dobrze pamiętam i można było "pograć na nim" w Doom-a [tzw. hełm wizyjno ruchowy;)]
Jakiś czas temu za stworzenie takiego systemu - Virtual Reality wzięła się firma Interplay no i stworzyli coś w podobie do tego co widać na stronie podanej przez ciebie.
Ukazały się również gry na ten system ale tak jak i on poszły w zapomnienie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post1 wrz 2005, o 10:56

A ja miałem kiedyś zajebiste okularki, dzięki którym mogłem widzieć obrazy w 3D. Wypas był, tylko oczy się bardzo męczyły.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post1 wrz 2005, o 14:53

No rzeczywiście nic nowego i okulary można już kupic żeby widzieć trójwymiar w grze no o jakości atykułu nie będę wspominał. To by wyszło jako wyposażenie konsoli kiedy gry miały by już grafikę na poziomie takim jak my widzimy świat. I byłoby to na oczy a sterować postacią mielibyśmy za pomocą pada tak jak zawsze). Nie ma się co cieszyć to wyjdzie za jakieś ... a po co gadać ja jestem tylko mały człowieczkiem który nic nie wie:)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post2 wrz 2005, o 15:43

Eee, no stary, nie dołuj się! Są gorsi.

A mnie się przypomniała pewna knajpa i-netowa o nazwie "Cybermind" z przedmieść Sopotu... Ech, łezka się w oku kręci, chlip, chlip...
Działo się to wiele latek temu. Z dziesięć stanowisk komputerowych, kozacka muza (transik - techniawka), mega światła (świecąca podłoga!), no i można było (prawie) oficjalnie jarać... (jak w większości knajp w Sopoćkowie).
Ale ja nie o tym. Otóż stały tam takie dziwne fotele z ogromnymi... podłokietnikami, w ogóle czary...
Siadało się tam (po uprzednim wniesieniu słonej opłaty), zakładało się na caban takie dziwne "niewiadomoco" (combo: "okulary + słuchawki"), i zaczynała sie jazda. Dźwięk był super, masakratorski, rzekłbym. Gorzej z wizją. Po prostu 8-bitowa epoka... Szybsze odwrócenie głowy i nie wiesz o co cho... No i przyjemniacko trzęsło fotelami.
Ale po paleniu było dobrze, hłe, hłe, hłe...

A teraz z innej beczki. Naukowcy już są w stanie wywoływać specjalym "kaskiem", który stymuluje ściśle określone części mózgu, różne ciekawe nieraz doznania. Na przykład stan "qasi - śmierci klinicznej" (światełko w końcu tuneli i te sprawy, he, he), albo stany ekstazy religijnej (pogaduchy z Chrustusem, św. Pioterkiem, i resztą ekipy)... Tym cudem można wywołać dosłownie WSZYSTKO...

(Po więcej: szukajcie na racjonalista.pl, no i Google, ponadto polecam niezłą książkę "Wyjaśnianie niewyjaśnionego" Hansa J. Eysenick'a i Carla Sargent'a)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

zara3450

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 lis 2017, o 10:57

Re: Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Post15 lis 2017, o 10:35

Śmieszne bo po 12 latach konsolki VR właśnie teraz dopiero debiutują na rynku :D.


____________
maty dezynfekcyjne
Offline

mikaela936

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 15 lis 2017, o 16:30

Re: Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Post17 lis 2017, o 09:05

Nie debiutują co bardziej się rozwijają i w końcu nabierają większego sensu po prostu :p.
Offline

szczepan77

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 22 lis 2017, o 17:09

Re: Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Post1 gru 2017, o 08:58

Póki co dalej to samo :D.
Offline
Avatar użytkownika

Dude612

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 15:35

Re: Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Post7 gru 2017, o 16:19

Mi się strasznie podobają takie urządzenia-okulary, do których można włożyć telefon i grać wirtualnie :D
Offline

jadwiga944

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 25 gru 2017, o 19:24

Re: Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Post27 gru 2017, o 15:13

Przyszłość wcale nie jest taka niesamowita jak to zakładano :D.
Offline

daniel1919

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 14 mar 2018, o 15:51

Re: Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Post14 mar 2018, o 15:55

Dla mnie fajny pomysł i na pewno ułatwi granie :D tylko ciekawa jaka będzie tego cena ? ;P
Zobacz jakie zabiegi niwelujące trądzik różowaty pomogą Ci w walce z trądzikiem
Offline
Avatar użytkownika

bella912

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 14 mar 2018, o 16:42
  • Lokalizacja: Rzeszów

Re: Czy tak mają wyglądać konsole w przyszłości???

Post14 mar 2018, o 17:02

Dude612 napisał(a):Mi się strasznie podobają takie urządzenia-okulary, do których można włożyć telefon i grać wirtualnie :D

To się nazywa Okulary VR
Jestem przekonany o jednym. Nie można pokochać nikogo, dopóki nie pokocha się samego siebie.
Szukasz fachowca, który wykona kafelkowanie Katowice? - Pan Remont
Następna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron