Teraz jest 20 kwi 2024, o 01:06


Gta:San Andreas Wstrzymane w Polsce i Usa !?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Arbuz

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 26 lip 2005, o 08:56
  • Lokalizacja: Wrocław

Gta:San Andreas Wstrzymane w Polsce i Usa !?

Post29 lip 2005, o 16:29

Co wy na to: News o GTA:SA z www.gta.pl

Inaczej nie można nazwać tego, co tu się zaczyna dziać. Problem, który spowodował wycofanie gry ze sprzedaży w krajach Stanów Zjednoczonych. Problem jak widać dosięgł również do Polski, i nie umknął uwadze polskim rzetelnym dziennikarzom. O co chodzi? Osoby oglądające dzisiejsze wydanie Panoramy z pewnością wiedzą o co chodzi. Przedstawiono grę San Andreas jako "grę dla nastolatków, która może zawierać bardzo dorosłe sceny".

Cóż. Trzeba przyznać rację dziennikarzom, że gra taka nie powinna się dostać w ręce dzieci. Nie zgodzę się jednak z faktem, że jest powszechnie dostępna - od strony prawnej i od strony kompetencji twórców gry. Gra jest wyraźnie oznaczona symbolem "18", która powinna nakazać osobom sprzedającym sprawdzenie wieku osoby kupującej. A sceny erotyczne, w rzeczywistości nie będące w grze, ale możliwe do ściągnięcia z sieci nie mają żadnego wpływu w takim wypadku. Poza tym - równie dobrze możnaby oskarżyć o to autora modu, czy nas, twórców stron, jako osoby rozprowadzające tenże dodatek.

Osoby, które przegapiły wieczorne wydanie Panoramy, nie muszą się specjalnie martwić - można je pobrać z tego adresu. Polecam jednak pobrać plik czym prędzej, gdyż wkrótce może zniknąć z serwerów. Postaram się wyciąć interesujący nas temat i zamieścić plik na stronie.

Poinformował dynamicznie na kanale, podesłał wszystkie informacje łącznie z linkiem - Cveni. Masakrycznie dzieki

Link do filmu z "panoramy" : http://ww3.tvp.pl//video/2005/07/28/44696/film.asf
Village People, Queen oraz Krzysztof. K RULEZ !!!
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 lip 2005, o 16:52

To nie mod. Takie cuda były w programie od początku. Potzrba tylko patch`a. Developerzy sami sobie bata ukręcili.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post29 lip 2005, o 16:52

Ludzie nie mają się czym zająć:/
to wszystko przez chore babcie(wiecie zapewne o wczorajszych "jajcach", jakie wywinęła jedna z babć;) i inne chore osoby pokroju H. Clinton. Nie wiem czy zauważyliście, ale ani R*, ani Take Two się tym zbytnio nie przejmuje, wiedząc, że to dla nich tania reklama. Ze sklepowych półek w USA gra nie zniknie z prostych powodów hehe, tym bardziej w polsce. Swoją drogą ciekawe ile osób w polsce grało/gra w oryginalne GTA San Andreas na PC i ile z tych osób ma ukończone 18 lat;)
Udziele się jeszcze jak zassam i obejrze film.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arbuz

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 26 lip 2005, o 08:56
  • Lokalizacja: Wrocław

Post29 lip 2005, o 17:04

Wg. Mnie winni są Rodzice i Sklepy: Rodzice bo pozwalają np. takiemu 6 latkowi grać w to. Sklepy ponieważ nie informują rodziców o tym że gra jest BE.
Village People, Queen oraz Krzysztof. K RULEZ !!!
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post29 lip 2005, o 18:08

film obejrzałem moje uwagi;)
"(...) firma straciła przez to 50mln dolarów"
zapomnieli dodać, że dwa razy tyle zyskała;)
"oto fragment popularnej gry komputerowej "san andreas"
widać, że się nie znają, a się na siłe za to biorą:/
kolega, który się udzielił to ziomek z techland-u // jakby wiedział, że autorzy sami takie coś zrobili to by się nie udzielał:/
teraz tekst roku!!
"FABUŁA STYKA GŁÓWNEGO BOHATERA Z KOBIETAMI, a kuliminacją tych scen jest zaproszenie go na kawę"
nie będe tego komentował...

(...)dlatego rodzice powinni zrobić wszystko, żeby dzieci nie pozostawały bez kontroli we własnym matrixie"
taka ładna, a taka głupia;)
edit///
w sprawie wymienionej gry The Sims, która też zawiera sceny erotyczne, przedstawiciele EA natychmiast odezwali się w tej sprawie, mówiąc:

"To nonsens. Człowiek rozsądnie myślący wie, że w grze nie ma rzeczy które mogłyby być nie na miejscu. Rozsądny człowiek(czyt. w tym wypadku gracz) wie też, co się kryje za słowem "mody" do czego one służą. Potencjalny klient, który nabył grę The Sims 2 i zdecydował się użyć stworzonego doń mod'a pozwalającego oglądać sceny erotyczne bez ocenzurowania, zdaję sobie sprawę z tego, że tym samym złamał umowę licencyjną pomiędzy nim samym a producentem."

święte słowa, które powinny zamknąć pyski wszystkim osoba które sa przeciw grą
Ostatnio edytowano 29 lip 2005, o 18:29 przez gayardo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post29 lip 2005, o 18:28

Będące przedmiotem sporu sceny nie zostały umieszczone w wersji gry przeznaczonej do dystrybucji - to jedno.
To że ktoś zrobił patcha to nie jest wina Rockstar. Niech sobie ukrywają w kodzie gry co chcą - przekazy podprogowe od obcych cywilizacji, przepisy na zupę z muchomorów czy co tam chcą.
Gra ma znaczek 18+ i przynajmniej w Polsce nie powinno być żadnej afery. Ja zapytał bym raczej - skoro gra jest dla dorosłych to jak dostała się w ręce nastolatka? Dobierzcie się sprzedawcom do dupy.
Poza tym wystarczy zerknąć na witrynę dowolnego kiosku ruchu (ewentualnie skoczyć do empiku) aby na okładkach pisemek "przyrodniczych" zobaczyć taki hardkor jakiego w żadnej grze do tej pory nie było.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 sie 2005, o 16:28

Temat stary jak świat, wałkowany na wszystkie sposoby...
Bardzo ładnie w końcu wypowiedział się na temat przemocy w grach Mazzi w przedostatnim nrze Extrima. Jestem z Nim duchem (kto czytał tem wie...)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Hareez

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 4 maja 2005, o 19:05

Post4 sie 2005, o 17:48

Trudno się z tym nie zgodzić. W zasadzie większość z tego co miało być powiedziane już zostało powiedziane, a na koniec mogę od siebie tylko dodać, że człowiek to i witaminami może się na śmierć załatwić. Tyle.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post4 sie 2005, o 18:39

Zostawmy ten temat w sppokoju i tak nic nie zrobimy tym debilom co tak gadają :x ach ta młodzież:))
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post5 sie 2005, o 12:20

Mnie bardzo dziwi to, że nikt się nie pluje jak w grach zabija się ludzi, a jak tylko ktoś zobaczy jakiś cycek to od razu rejwar.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1399
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Gta:San Andreas Wstrzymane w Polsce i Usa !?

Post23 lut 2023, o 16:43

GTA to jest świetna seria gier. Uwiebliam tę niesamowitę serię.
____________________
https://samo-dzielni.pl/gordonki/

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron