Teraz jest 28 kwi 2024, o 07:01


W jakie gry warto jest pograć

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

olll

aktywny

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 13:42

W jakie gry warto jest pograć

Post28 maja 2020, o 10:09

Jak w temacie. Polecicie jakieś dobre gry? Chętnie bym sobie w coś na dniach nowego zagrał.
Offline

akmet

aktywny

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): 28 kwi 2017, o 11:21

Re: W jakie gry warto jest pograć

Post28 maja 2020, o 15:14

Divine Divinity, Morrowind, Gothic 1-3, Baldurs Gate, Planescape Torment,Neverwinter Nights i oczywiście Final Fantasy VII i VIII.

Z tych nowszych polecam
Assasins creed oddysey - gra przekształciła się z gry akcji w rpg, ogólnie podoba mi się to bo dzięki temu fabuła jest o wiele lepsza
serię Wiedźmin
jak również Dragon Age

Nie mogę się też doczekąc na Cyberpunk

A jesli masz ochotę na coś standardowego, polecam po prostu piłkarzyki: https://holdemshop.pl/62-pilkarzyki Gram od dawna i chyba nigdy mi sie nie znudzą ;)
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: W jakie gry warto jest pograć

Post3 cze 2020, o 22:32

Jeśli chcesz pograć w coś w wolnym czasie to polecam skorzystać z oferty portalu https://www.gamivo.com/pl/ gdzie znajdziesz najnowsze gry w najniższej cenie w wersji digital. Nie tylko oszczędzasz pieniądze ale także czas potrzebny na dostawę. Płacisz i możesz grać od razu bez zbędnego czekania.
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 1037
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: W jakie gry warto jest pograć

Post15 lut 2021, o 14:44

Na pewno w serię Red Faction oraz Burnout! To jest fajna sprawa!!!
_______________________
Pisanie prac licencjackich - Rachunkowość

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości