Teraz jest 28 mar 2024, o 12:11


Wrażenia po E3

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Wrażenia po E3

Post23 maja 2005, o 17:28

Jaka gra/sprzęt wzbudziły w Was największe emocje? W moim przypaku numero uno Killzone 2, i nowy NFS, a jeśli chodzi o sprzęt to wiadomka że PS3... :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 maja 2005, o 20:50

Mnie nfs nie powalil za to dzieki ps3 i killzone juz wiem na co mam odkladac kase przez najblizszy rok!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 maja 2005, o 21:59

J. w.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 maja 2005, o 22:46

Co mnie powaliło? Największe wrazenie graficznie zrobił Killzone 2 - jeśli tak ma wyglądać pierwsza/druga generacja konsoli, to "ja się na to piszę" :) . W każdym razie teraz czekam, jakie te gry będą prezentować wnętrze, czy przy okazji nowej generacji zmieni się coś więcej niż tylko oprawa...
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post24 maja 2005, o 08:51

Muszę przyznać że filmik z Killzone na PS3 zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Ale szczeże powiedziawszy jestem rozczarowany specyfikacją PS3.
Miało być kilka Cellów- a tu tylko jeden- i co z tego że jest dodatkowych 7 procesorów wspomagających.
Tak naprawdę to coraz bardziej przekonuję się do X360. Konsola ma super powera- niw jestem specjalistą ale wydaję mi się że nawet większego niż PS3- jak by nie było trzy rdzeniowy procesor robi swoje- do tego narzędzia ułatwiające programowanie.
No i oczywiście gry.
PGR3, NFS- Most Wanted, Gotic3, Lost Odysey, wsparcie ze srtony Square-Enix, Capcon, Namco, Gears of War.
Największe wrażenie zrobiło na mnie Gears of War- bo to na pewno chodziło w czasie rzeczywistym- bo twórcy bawili się troche tym demem podczas prezentacji- i to wygląda bosko.
Słuchajcie to jest pierwsza generacja gier- aż strach się bać co będzie póżniej.
JA CHCĘ HALO 3.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post24 maja 2005, o 10:14

co ty gadasz mdwoods? Rozczarowalo cie ps3 ale za to xbox360 ma powera?? ROTFL :lol: no xbox360 rozczarował. gry wygladaja na niego jak lekko podrasowane z pierwszego xboxa co jest KPINĄ w moim mniemaniu, po to mam wydawac kupe kasy na nową konsole zeby ogladac niewiele rozniace sie graficznie gry od poprzedniej? Za to ps3 pokazalo klase. killzone 2, getaway 3, motor storm widac ze sa to gry nowej generacji a nie jakies popierdółki. i jesli mowisz o pierwszej generacji gier to porownaj sobie wlasnie ją na ps3 i xbox360. rozniece widac golym okiem, wlasnie na korzysc ps3. 8)
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post24 maja 2005, o 11:12

cycek napisał(a):co ty gadasz mdwoods? Rozczarowalo cie ps3 ale za to xbox360 ma powera?? ROTFL :lol: no xbox360 rozczarował. gry wygladaja na niego jak lekko podrasowane z pierwszego xboxa co jest KPINĄ w moim mniemaniu, po to mam wydawac kupe kasy na nową konsole zeby ogladac niewiele rozniace sie graficznie gry od poprzedniej? Za to ps3 pokazalo klase. killzone 2, getaway 3, motor storm widac ze sa to gry nowej generacji a nie jakies popierdółki. i jesli mowisz o pierwszej generacji gier to porownaj sobie wlasnie ją na ps3 i xbox360. rozniece widac golym okiem, wlasnie na korzysc ps3. 8)


Cycek, normalnie z ust mi to wyjąłeś :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post24 maja 2005, o 14:27

Chwileczkę. Nie napisałem że rozczarowały mnie gry na PS3- tylko jego specyfikacja.
Dobra-Największe wrażenie ogólnie zrobiło na mnie PS3- bo było fajnie zrobione i dema pokazywane na PS3 były ładniejsze.
A rozczarownie- może nie jakiej wielkie ale jednak budzi Specyfikacja PS3.
Nie powiedziałem że PS3 jest kiepskie.
Nobo jak dobrze pamiętam wypowiedzi przedstawicieli Sony to PS3 miało mieć Kilka Cellów a tu się okazuje że tylko jeden. Ma co prawda 7 jednostek pomocniczych ale to nir ten sam power.
A chciałem jescze dodać skłonność Sony do piania o ich super możliwościach a potem okazuje się że wcale nie jest tak różowo.

Ale mogę się mylić- to jest moje subiektywne odczucie- jak obie konsole będą na rynku to wtedy będziemy mądrzejsi.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post24 maja 2005, o 15:25

Ja nie przywiązuję większej uwagi do samych specyfikacji, tych wszystkich cyferek, jeśli same gry wyglądają PÓKI CO lepiej na PS3 niż na nowym iXie. Zresztą myślę, że specyfikacją obie konsole prezentują podobny poziom więc nie ma co narzekać, a nawet jeśli Sony zapowiadało wcześniej coś więcej, to mało mnie to obchodzi w momencie, gdy widzę takie tytuły jak Killzone 2, czy Motor Sport...

Dużo będzie więc zależeć od developerów, ja na razie nie patrzę takim chłodnym okiem na Xboxa 360, bo podobno większość pokazanych na niego gier korzystała jeszcze ze starszych, słabszych dev-kitów. Billu może nas jeszcze zaskoczyć i trzeba o tym pamiętać.
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post24 maja 2005, o 15:26

mdwoods napisał(a):Chwileczkę. Nie napisałem że rozczarowały mnie gry na PS3- tylko jego specyfikacja.
Dobra-Największe wrażenie ogólnie zrobiło na mnie PS3- bo było fajnie zrobione i dema pokazywane na PS3 były ładniejsze.
A rozczarownie- może nie jakiej wielkie ale jednak budzi Specyfikacja PS3.
Nie powiedziałem że PS3 jest kiepskie.
Nobo jak dobrze pamiętam wypowiedzi przedstawicieli Sony to PS3 miało mieć Kilka Cellów a tu się okazuje że tylko jeden. Ma co prawda 7 jednostek pomocniczych ale to nir ten sam power.
A chciałem jescze dodać skłonność Sony do piania o ich super możliwościach a potem okazuje się że wcale nie jest tak różowo.

Ale mogę się mylić- to jest moje subiektywne odczucie- jak obie konsole będą na rynku to wtedy będziemy mądrzejsi.


Wiesz co, mnie osobiście nie obchodzi czy PS3 ma cella jednego, czy kuna 10, oby tylko gry wyglądały tak jak Killzone 2, a wtedy do pełni szczęścia już chyba nic nie zabraknie... (no może nieco innego kształtu pada :wink: )
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 maja 2005, o 07:25

To, że Sony najprościej mówiąc KŁAMIE, to wiedzą wszyscy. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to po prostu jest niedoinformowany. A ich omamianie cyferkami, tabelkami poznaliśmy przy okazji launchu PS2. Tak więc poczekajmy na grywalne dema, a później na same GRY...
Czas weryfikuje wszystkie bajki. Rzekłem.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post25 maja 2005, o 07:40

A co myślicie o Revolucji Nintendo.
Za dużo to nie pokazali- chociaż wygląd ich nowej konsoli jest całkiem fajny- tylko nie widać tam żadnej rewolucji.
Nie pokazali pada- bo podobno jest taki rewolucyjny- ale jakoś nie wierze w to że sam pad może zrewolucjonizować granie.
Chyba że to jakieś Virtual Reality.
Następna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron