Teraz jest 28 mar 2024, o 12:01


Wrażenia po E3

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post25 maja 2005, o 13:56

Taa, mówiło się wcześniej o rewolucyjnym VR na Revolution, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Bo skoro Nintendo nic konkretnego nie pokazało, oznaczało to, że żadnego VR nie mają. Po prostu - gdyby pokazali teraz "rewolucję" na zasadzie jakiegoś innowacyjnego pada, wszyscy baardzo by się zawiedli, oczekując VR o którym dużo się wcześniej mówiło.
Stąd też zapewne przełożenie konkretniejszej prezentacji - żeby emocje opadły. Oby jednak mimo wszystko pokazali coś ciekawego bo inaczej naprawdę będzie ciężko...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 maja 2005, o 16:37

Nie chce mi się biadolić po raz kolejny nt. Nintendo...
Taaa, pokażą Revolucję. Będzie pewnie czytnik DVD, albo MP3 Player...
:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post30 maja 2005, o 07:49

A widzieliście może BLACK od EA. Ale grafa- oczywiście jak na obecną generację . Ale szkoda że nie można zassać żadnego filmiku.
A wkurzony jestem na Square- Enix- Final Fantasy w połowie 2006 to już lekka przesada- oczywiście W europie na samym końcu to i pewnie dopiero na Gawiazdkę.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Wrażenia po E3

Post23 lut 2023, o 16:48

E3 to jest naprawdę doskoanała sprawa. Uwielbiam często tam bywać.
______________________________
Gordonki - Poznań i okolice
Poprzednia strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron