Teraz jest 28 mar 2024, o 20:38


Gry ukończone w najkrótszym czasie - rekordy

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gry ukończone w najkrótszym czasie - rekordy

Post3 maja 2005, o 09:30

Co powiecie na to:D
Gracze przechodzą gry w rekordowym czasie:D
Dla przykładu:

MGS 3 ukończony w 1 godzinę 46 minut i 37s !
The Elder Scrolls III: Morrowind - w ciągu niespełna 14 minut!!!!
DMC został ukończony w ciągu niespełna 50 minut!!
Fable w 2 godziny i 16 minut!!
Po więcej odsyłam na link poniżej

http://speeddemosarchive.com/GameList.html

Jeszcze jedno.Jak nie wierzycie zawsze jest potwierdzenie; w tym wypadku filmiki:]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post3 maja 2005, o 10:51

kiedys w playstation plus była galeria slawy i musze przyznac ze byl to bardzo ciekawy dzial na ktorym wielu moich kumpli sie wzorowalo i probowalo pobijac rekordy. sam kiedys gralem w pierwszego mgs'a na czas i uzyskalem wynik cos koo 2,5 godziny :D. Pewnie dalbym rade wiecej no ale az takim maniakiem nie jestem zeby powtarzac po kilka razy:)
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post12 maja 2005, o 09:42

Widzial ktos speed runa z Contra: Shattered Soldier? Jesli ktos gral w ta gierke to przekona sie, ze nie jest to tytul dla przecietnego Europejczyka :D. Japonczycy moze i by sie dobrze bawili, ale ja to wlosy z glowy wyrywalem, a level 5 (juz po tych 4 meczarniach), bosh - sado-maso istne.

A tam? Gosciu - cyk cyk, wszystko na 100%, na jenym zyciu, parodia. Jak sie oglada to gierka super-kul, jednak gdy ja wlaczymy jakby traci z deczka swoj urok ;b.

W ogole to gdzies mialem caly dvd ze speed runami, ale na dluzsza mete troche szkoda czasu na takie zabawy ;b (Legends of Zelda chyba gdzies bylo w 5h - pojechali :D).

ED: A pamietacie FF9 i 'droge' do Excalibura II? Limit 12h, ale to juz IMO psucie calego klimatu bylo - jechac 'na pale', pomijac wszystkie cut-scenki, tylko dla hardcorowcow. Choc z drugiej strony chetnie bym sobie cos takiego obejrzal (chyba caly tydzien by zajelo, po trochu :b) :P.
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post14 maja 2005, o 22:39

Nie no, gościu z tym Morrowindem to jest masta :D. Najpierw nakupował miksturek, potworzył jakieś inne, by po ich wypiciu mieć nadzwyczjną szybkość i lewitować tak wysoko jak mu się podobo... paranoja :lol:
Obrazek

Gość

Post10 lip 2006, o 16:32

nie wiejm czy to z tym Morrowindem można nazwać "przejściem gry" :| Koleś poprostu wyłapał błąd gry i pojechał... w każdym razie ja tego za przejście gry nie uważam w żadnym wypadku 8) :|
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post29 kwi 2007, o 16:42

Z Half - Lifem jest podobnie. Po prostu facet odnalazł trochę błędów i w dodatku cheatował (szybsze bieganie, wyższe skakanie). TUTAJ jest filmik.
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Gry ukończone w najkrótszym czasie - rekordy

Post21 sie 2010, o 19:33

Sztuczka dla leniwych :) Zagrajcie w Gothic 2, włączcie Marvin Mode przyciskiem "K" przelećcie do Khorinis na statek wciśnijcie "o" przy jednym z paladynów, w statku wejdżcie w odpowiednie drzwi (znowu "k") i tadam :D macie ostatni chapter :piwo:(tak zrobicie rekord czasowy)
Co do MGSa - nie dziwie się, po prostu pomijajcie WSZYSTKIE filmiki i po sprawie :P
Offline
Avatar użytkownika

wawi

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 6 lip 2017, o 17:01
  • Lokalizacja: Poznań

Re: Gry ukończone w najkrótszym czasie - rekordy

Post6 lip 2017, o 17:23

Cooo nie wierzę, że udało Ci się przejść te gry w takim czasie. Oglądanie filmików trwałoby dłużej.
Offline
Avatar użytkownika

niko1990

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 17 lip 2017, o 22:42
  • Lokalizacja: Poznań

Re: Gry ukończone w najkrótszym czasie - rekordy

Post17 lip 2017, o 22:56

Łooł pokłony w waszą stronę.
Offline

Nielatwy51

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 22 lip 2017, o 14:04

Re: Gry ukończone w najkrótszym czasie - rekordy

Post25 lip 2017, o 08:50

Bo to już nie jest granie ale speedrunning :P. W sumie to szacun za poznanie takich gier od podszewki i taką precyzję w szybkości.
Offline

tu Urbanek

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 25 lip 2017, o 18:32

Re: Gry ukończone w najkrótszym czasie - rekordy

Post25 lip 2017, o 18:35

Jakim cudem ktoś zrobił Morrowind'a w 14minut :O ? Toż to jest chyba niemożliwe, ja się dniami nad tym męczyłem...
Offline

Transfe483

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 19 lip 2017, o 08:47

Re: Gry ukończone w najkrótszym czasie - rekordy

Post26 lip 2017, o 08:48

Bo to już nie jest granie tylko szukanie bugów, exploitów itd. A czasem po prostu kreatywne wykorzystanie mechanik gry :D.
Następna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron