Teraz jest 28 mar 2024, o 10:57


E 3 spekulacje

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

E 3 spekulacje

Post7 kwi 2005, o 08:55

Już niedługo E3. Święto graczy. W tym roku to może być najlepsza impreza od kilku lat- o ile nie najlepsza w ogóle.
Jak macie jakieś nowinki co tam mogą pokazć , oraz jakiego pokazu najbadziej nie możecie się doczekać sie- to zapraszam do wypowiedzi.

Mnie oczywiście kręcą pokazy trzech konsol..
Microsoft pewnie da najwięcej materiałów, bo i konsola już niedługo ma trafić na rynek-- może jakieś grywalne wersje gier.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 kwi 2005, o 07:57

IMHO będzie to najlepsza impra w dziejach konsol (gołe baby i te sprawy, he, he... Eee, żartuję). Spójrzmy na to, co się dzieje w branży. Gry sięgają szczytów możliwości technicznych. Każdy chce przytulić jeszcze pare ojro zanim będzie walka NG ("Każdy orze, ile może"). To zaowocuje jeszcze paroma kopniakami na stare platformy (???).
A w sprawie NG; ten, któremu bedzie zależało na pokazaniu sie z dobrej strony (M$?) pokaże zadatki tego, co nas czeka. Osły branżowe nie pokażą nic ("N"), będą tylko sadzić kolejne fraszki z cyklu: "My wiemy lepiej od was, czego chcecie! Zrobiliśmy więc konsolę na której nie można grać!!! Ale za to jak ładnie wygląda!!! No i jest najtańsza!!!" He, he...
A w ogóle to ja się nie znam, idę spać...
P.S. Stawiam na M$ i ich politykę uszczęśliwiania, nawet na siłę...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post28 kwi 2005, o 14:56

no juz coraz blizej 8) jakie sa wasze oczekiwania do tej impry? ja wiem jedno - jesli zobacze cos co mnie rozwali to juz teraz odkladam kase na wybranego next-gena 8)
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post28 kwi 2005, o 15:45

Polecam zdjęcia Ghost Recon 3 w nowym Neo +
szok i szczękopad murowany:D:D
:shock: :shock: :shock: :shock:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post29 kwi 2005, o 23:49

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post3 maja 2005, o 10:57

jakby tak pokazali jakis zwiastun mgs4 :roll: zeby nam tak samo szczeka opadla jak przy okazji jedynki i dwojki podczas pierwszych zwiastunow (z trojka juz nie bylo opadu szczeki bo to ciagle ta sama generacja)..
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post4 maja 2005, o 12:44

Ostatnio czytałem na Wirtualnej Polsce o wyczyna CELLa. Ciekawe czy pokażą na E3 gotową PS3 czy tytlko techniczne dema. Ja jestem bardzo ciekawy jak wygląda Perfect Dark2 - która ma być podobno jedną z launch titles- pewnie będzie rewelka-
Halo 3 i Perfect Dark2 na XBOXA 2 - ta konsola będzie się sprzedawała jak ciepłe bułeczki.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: E 3 spekulacje

Post23 lut 2023, o 12:28

Ja najbardziej lubię gry na PS5. One są w moim przekonaniu doskonałe. Uwielbiam sobie je kupować. One są doskonałe.
_______________________________________-
http://zielonatablica.pl/prace-po-angielsku/

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron