Teraz jest 29 mar 2024, o 16:03


Jaką grę chcielibyście ujrzeć w pierwszej kolejności na n-g?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Jaką grę chcielibyście ujrzeć w pierwszej kolejności na n-g?

Post3 kwi 2005, o 10:09

A raczej co chielibyście zeby zostalo pokazane na e3 na konsole nastepnej generacji. Ja chcialbym przede wszystkim mgs4, zeby znowu wszystkim szczeka opadla i zebysmy nie mogli sie podniesc z ziemii i odkladac kase na ps3 :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 kwi 2005, o 10:48

A ja odwrotnie!!! Chciałbym zobaczyć coś zupełnie nowego, dosłownie kosmos. Zarówno w sensie nowych gier - tytułów, jak i nowego harda - jakieś kamery czy inne cuda. Wiem, że to marzenia ściętej głowy, ale...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post3 kwi 2005, o 14:18

A ja chcialbym zobaczyc nową część PES'a i te źdźbła trawy wystające znad murawy i okruszki trawy przelepiające się do piłki ;) :roll:
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post4 kwi 2005, o 13:16

Ja chcę zobaczyć nowe gry Sakaguciego - tego gościa od Finali co ostatnio przeszedł do obozu Microsoftu, ale chyba to tylko moje mażenia bo dopiero zaczęli to robić. Przynajmniej chciałbym zobaczyć jakiekolwiek dema techniczne pokazujące możliwości NEXT-GENÓW.
Microsoft pewniw pokaże już gry , bo przecież już w tym roku premiera ich nowej konsoli.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 kwi 2005, o 14:59

pokaażą coś na pewno wszyscy zebysmy sie ślinili przez najbliższe kilka miesiecy. ja czekam na mgs4 :P
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post7 kwi 2005, o 08:59

Swoją drogą to chciałbym zobaczyć coś nowego co powodowałoby opad szczęki do samej podłogi na widok pięknej grafiki i wytrzeszcz oczu na widok możliwości jakie gra oferuje- no oczywiście musi być super fabuła- może nowy RPG- Fable 2 lub coś.

Swoją drogą to ciekawy jestem czy pokarzą HALO 3 . Podobno zaczeli nad nim już pracować zanim ukazała się 2 część.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post7 kwi 2005, o 11:52

o tym ze pokażą sequele to pewne, ale ja chce zobaczyc cos nowego, jakis poczatek nowej serii. no bo jesli będą tylko seqele to bedzie jedna wielka porażka imo.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 kwi 2005, o 12:02

Maras napisał(a):o tym ze pokażą sequele to pewne, ale ja chce zobaczyc cos nowego, jakis poczatek nowej serii. no bo jesli będą tylko seqele to bedzie jedna wielka porażka imo.


no, masz racje, jak beda same sequele to bedzie kiszka. Mam nadzieje ze juz cos tam nam smażą zupelnie nowego co nas powali na kolana :D
Offline
Avatar użytkownika

Grzehoo

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:58
  • Lokalizacja: Poznań

Post15 lip 2005, o 14:16

Z chęcią zjadłbym sobie REZ'a w nowej fantastycznej oprawie:)

Gość

Post15 lip 2005, o 16:39

Ja chętnie zagrałbym w Halo 3... i chciałbym kiedyś zagrać w Vagrant Story 2.

P.S. offtop...
Grzehoo, może to zbieg okoliczności ale... z Twojego nicka wychodzi na to ze masz na imię Grześ, to tak jak ja :)
I na dodatek dołączyłes do naszego grona dzisiaj czyli 15 lipca... w dzień moich urodzin :D :D :D

Pozdrawiam Cię bardzo mocno :D

i... już Cię lubię :D :D :D

Gość

Post15 lip 2005, o 16:51

O !! i na dodatek z Poznania jesteś... a z Poznania jest Acid Drinkers :D

nie no... kurde, stary
Musimy obalić kiedys browca... skrzynkę :D
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post15 lip 2005, o 17:19

STO LAT DLA MAJONEZA!!!! HIP HIP HURRAAA!!!!
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Następna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron