Teraz jest 29 mar 2024, o 10:31


Jaką grę chcielibyście ujrzeć w pierwszej kolejności na n-g?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post31 mar 2006, o 12:14

NO BA!! :D :D :P
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post19 mar 2007, o 15:33

a ja bym se jeszcze wrzucił nowego Raziela, i Manhunta- ciekawe jakby wglądała ta przesiąknięta "violencem " giera. Nie powiem ale jakas kontynuacja Okami byłaby tez mile widziana. Szkoda, że Clover Studio już nie istnieje :(
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post28 mar 2007, o 10:45

A dla mnie szkoda że nie zapowiadają Jaka i Daxtera :(. Uncharted od naughty dog już nie zapowiada sie tak dobrze.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 kwi 2007, o 15:21

Mario napisał(a):A dla mnie szkoda że nie zapowiadają Jaka i Daxtera :(. Uncharted od naughty dog już nie zapowiada sie tak dobrze.

Myślę że Jak prędzej czy później powróci na next-genach, tyle że może już nie od Naughty Dog :x ... A co do Uncharted - na razie jeszcze nie można mówić czy się dobrze zapowiada czy nie, bo nadal mało o tej grze wiadomo. A Naughty Dog jednak słabych gier raczej nie wydaje :wink: .
Offline

Gudi

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 19 mar 2007, o 20:15
  • Lokalizacja: Gniezno

Post2 kwi 2007, o 20:10

Co do Jaka i Daxtera to śmiem jednak wątpić w powrót tej serii (przynajmniej w dotychczasowej "chwale") -pamiętacie, jak sytuacja była po wydaniu trzeciego Crash'a na PSXa? Naughty Dog stwierdziło, że temat sie wyczerpał i trzeba iść do porzodu (i słusznie moim zdaniem), a prawa przejął bodajże Universal Studios (mogę się mylić - to było dawno temu). A po tym wydarzeniu z Crashem nic dobrego sie nie działo - pare przeciętniaków na PS2. Myślę, że to chyba dobrze, że panowie z Naughty dog robią zupełnie nową grę. A co do tematu to ja chętnie podpisałbym się pod petycją, żeby zrobiono Vagrant Story 2 - ta gra miażdżyła klimatem. No i w świetle informacji o niepełnej wstecznej kompatybilności PS3 zapewne powstanie remake FFVII (z tego co pamiętam to Panowie ze Square-Enix, jako powód nie wypuszczania na rynek remake'u powtarzali w nieskończoność argument, że to dlatego bo w FFVII cały czas można grać na maszynkach Sony).
Jack Bauer rulez!!!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 kwi 2007, o 10:30

Gudi napisał(a):Co do Jaka i Daxtera to śmiem jednak wątpić w powrót tej serii (przynajmniej w dotychczasowej "chwale") -pamiętacie, jak sytuacja była po wydaniu trzeciego Crash'a na PSXa? Naughty Dog stwierdziło, że temat sie wyczerpał i trzeba iść do porzodu (i słusznie moim zdaniem), a prawa przejął bodajże Universal Studios (mogę się mylić - to było dawno temu). A po tym wydarzeniu z Crashem nic dobrego sie nie działo - pare przeciętniaków na PS2. Myślę, że to chyba dobrze, że panowie z Naughty dog robią zupełnie nową grę. A co do tematu to ja chętnie podpisałbym się pod petycją, żeby zrobiono Vagrant Story 2 - ta gra miażdżyła klimatem. No i w świetle informacji o niepełnej wstecznej kompatybilności PS3 zapewne powstanie remake FFVII (z tego co pamiętam to Panowie ze Square-Enix, jako powód nie wypuszczania na rynek remake'u powtarzali w nieskończoność argument, że to dlatego bo w FFVII cały czas można grać na maszynkach Sony).


Co do FFVII to mylisz sie bo z tego co wiem to ta niepełna kompatybilnosc w PS3 dotyczy tylko PS2, a wszystkie gry z PSXa działają.

A z JAkiem bedzie zapewne tak jak mówisz, niestety. Ja mimo wszystko pograłbym nawet gdyby robił to universal, tak jak robił Crashe na PS2 (nie były takie złe, nie przesadzaj, choc oczywiscie do poziomu tych z PSXa juz nie przystawały).
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Jaką grę chcielibyście ujrzeć w pierwszej kolejności na

Post31 paź 2023, o 17:23

Ja bym chciał Diablo. To jest doskonała sprawa. W Diablo są naprawdę fajne możliwośći.
___________________________________________
http://pracelicencjackie24.pl/pisanie-prac-licencjackich-bezpieczenstwo/
Poprzednia strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron