Teraz jest 28 mar 2024, o 19:35


Czy wasze kobiety grają??

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post20 mar 2005, o 13:44

moja nie gra chociaz za krotko z nią jestem zebym juz ją w to wkrecal :D
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 mar 2005, o 17:44

Cały pic polega na tym, że dziewczyny trzeba tak nakręcić, żeby one same chciały spróbować. Poza tym wydaje mi się, że takie wspólne hobby zbliża ludzi. :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post5 kwi 2005, o 08:25

Moja narzeczona nie gra , ale nie robi z tego powodu jakiś problemów- przynajmnie na razie- zobaczymy co będzie jak się do mnie wprowadzi po ślubie- mam czas do sierpnia.
Poza tym znam kilka dziewczyn które grają- jakieś Simy, Rayman, .
Moja siostra zagrywała się w Mario Party 4 jak miałem GACKA>
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post9 kwi 2005, o 12:56

moja tez nie gra. jeszcze
ale obiecuje ze bedzie :roll:

dwie sytuacje:

wchodzimy do empiku. biore PSXE. komentarz mojej drugiej polowki: 'moj dzieciaczek' :?

w swojej komorce ma gre FPS. widzialem jak grala ostatnio. moja kochana az podskoczyla (grajac na komorce!!!!) kiedy wyskoczyl na nia jakis potworek :shock:

musi grac :twisted:
The Truth Is...
Offline

Siebaq

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 2 lis 2004, o 11:07
  • Lokalizacja: Wołów (Dolny Śląsk)

Post10 kwi 2005, o 18:38

A ja jak jakąś znajdę, to jej nie odpuszczę. Jest z graczem? No to sama musi być graczem :). A co mam później słuchać do końca życia - to ty znowu przy tych gierkach siedzisz??
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post18 kwi 2005, o 08:24

No właśnie. Świadectwo zobowiązuje no nie??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post18 kwi 2005, o 17:29

Kurde, tak sobie ostatnio myślałem, co by było gdyby Moja Ukochana grała tyle co ja. Jest kilka scenariuszy. Żaden nie jest optymistyczny... Pierwszy: toniemy w śmieciach i jemy wiecznie pizzę... eee, straszne. Drugi: ja bez pracy, ona zbiera puszki (ale cioramy w Tekkena np. 7)... I tak dalej, i tak dalej...
Panowie, nie zapominajmy o jednej z najważniejszych zasad w życiu, znanej już ponoć starożytnym: ZASADA ZŁOTEGO ŚRODKA! Ale się kuna rozgadałem, idę na T5... Nowe stroje do odkrycia czekają... He, he...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 paź 2005, o 21:33

Normalnie oczęta przecieram ze zdumienia! Moja Ukochana Żona popyla sama w Amplituda! Normalnie sama se zrobiła Freeq'a (raczej "frikownicę") i regularnie naparza!!! Doszło do tego, że nuci mi pod nosem Chrisa Childa! Stwierdziła ostatnio, że ta gra ją wciąga...
Hmmm, pamiętam nie tak odległe czasy jak sama mnie wyśmiewała pod nosem "tyle czasu, co to w ogóle jest, cuda jakieś, itp"...
Może to po części wpływ naszego ostatniego zakupu o nazwie "Onkyo". Powiem Wam szczerze, że kilka(naście) płyt odkryłem na nowo, a z gier to chyba każdą, od strony dźwięku ofkoz... Tego się nie da opisać, to trzeba usłyszeć...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post29 paź 2005, o 21:50

Moja kochana Madzia równiez lubi pogrywać sobie z leksza :D Do czołówki jej favoritsów należy: Crash, Jak, Eyetoy i Burnout Revenge. Oraz praktycznie wszystkie gry na PSP (co można było zauważyć na PE2). Widać, że PSP ma swój swoisty urok :)
Offline
Avatar użytkownika

Weronka

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 15 maja 2008, o 17:38

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post15 maja 2008, o 18:28

Ja gram :D Moje ulubione gry to Crash, Lumines, LocoRoco, SingStar, a nawet Ridge Racer :wink: Ogólnie chyba najbardziej pasuje mi PSP. Dosyć tego chwalenia się.. :lol: Tak naprawdę jestem typową kobitą, która potrafi mieć niemałe fochy jak jej chłopak za długo gra :P Mam też dni w których słowo "konsola", "gra" doprowadzają mnie do białej gorączki :roll: No ale czasami można pograć, nie powiem..
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 00:36

Witamy panią na forum :). Sam jeszcze nie wypowiadałem się, więc napiszę, że moja sympatia gra od czasu do czasu, ale nie nałogowo. Ot czasem coś włączy, ale to najwyżej z raz na tydzień. Muszę przyznać, że dziewczyny bardzo lubią konsole przenośne. Chyba kojarzą im się trochę z komórkami, z którymi już są oswojone więc nie boją się tak bardzo jak by miały wziąć joypada do ręki ;).
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 11:01

Zgadza się. Wiecie, PSP nie ma dwóch analogowych gałek, czy miliona przycisków. Twórcy najczęściej tak projektują gry na handhelda, by grało się maksymalnie przyjemnie przy jak najbardziej przystępnym i prostym sterowaniem - i to jak widać się sprawdza. Ja powiem tylko, że równie dobrze sprawdza się koncepcja zaproponowana przez Nintendo z Wii - wreszcie sterowanie jest na tyle przystępne, że panie nie boją się wziąć pilota do ręki. Standardowy joypad to jednak min. 8 przycisków, dwie gałki i "krzyżak", a to trochę za dużo jak dla kogoś, kto nie grał do tej pory.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron