Teraz jest 28 mar 2024, o 14:38


Czy wasze kobiety grają??

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 11:49

No no widzę że nawet dziewczęta się wypowiadają w tym topicu ;). Bardzo dobrze. To ja może zapytam, korzystając z okazji, przedstawicielki płci pięknej. Co lubicie w grach, a co was odrzuca? Z czym nawet nie powinniśmy do was wychodzić chcąc Wam pokazać jakąś grę? Jakie gatunki lubicie i takie tam :)?

Ja muszę przyznać, że dotychczasowe kontakty z kobietami i grami mam średnio udane. Na kilka tylko jednej się gry naprawdę podobały, reszta uważała to niestety za stratę czasu (dziwne, że malowanie paznokci czy też malowanie się przez 1,5h to już nie strata czasu :smoczek: ).
Offline
Avatar użytkownika

Weronka

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 15 maja 2008, o 17:38

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 12:35

No to się musicie zdecydować, czy chcecie umalowaną graczkę :) czy bez makijażu przy konsoli... :wink:
Jeśli chodzi o to, co lubię a czego nie w grach- to proste. Nie cierpię tych wszystkich strzelanin, którymi sie tak podniecacie.. albo bijatyk, rozlewu krwi i urywających się głów.. :shock: Ma być miło i przyjemnie, a ja mam się uśmiechać w czasie grania, a nie zakrywać oczy (jak to robię czasami gdy mój chłopak gra w jakieś mordobicia;)
Idę dokończyć makijaż, a Wy sobie grajcie... :P
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 13:33

Hehe w sumie standard. ALe strzelaniny też sa potrzebne;). Przeciez nam nie chodzi o to by urwać komuś łeb, ale w strzelaninach jest duża dramaturgia, bo jestes jedyną osobą która (na przykład) może uratować planetę przed obcymi ;). To działa podobnie do survival-horrorów, bronisz się a nie wpadasz i robisz rzeźnię bo tak ci się podoba. Walka o przetrwanie, o to chodzi w strzelaninach :spoko: Chyba że mówimy o takich grach jak Postal ale one to jużtylko sieczka, sieczka i więcej sieczki ;). Swoją drogą słaba ta gra była (i jest).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 14:29

Khem khem Maras wątpie żebyś przekonał niewiasty do strzelanin :wink:
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 14:30

Może i masz rację, ale chciałem tylko pokazać że strzelaniny to nie tylko złooooooooooo. ;)
Offline
Avatar użytkownika

Weronka

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 15 maja 2008, o 17:38

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 15:04

Mario zna się na kobietach widzę :wink: Nie przekonacie mnie, a przynajmniej ciężko będzie.. Jak mi się kiedyś odmieni to Was poinformuję :)
Prawda jest taka, że nic na siłę. My dziewczyny nie chcemy być zadręczane propozycjami o zagranie z Wami w gry, które wam sie podobają. Do takich to może lepiej zaproście sobie kumpli, a dla nas zostawcie te, które lubimy albo sądzicie, że polubimy :)
Zresztą! Przede wszystkim nie zapominajcie co NAJbardziej lubimy :mikolaj" Kwiaty, komplementy, zainteresowanie... :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post16 maja 2008, o 15:06

Hmm każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wszyscy lubią wszystkie gatunki gier. Ja pamiętam że jak bylem młody ( :roll: ) to lubiłem grać tylko w wyścigi. Teraz mogę z przyjemnością pograć prawie we wszystko co wychodzi, choć z wyjątkiem strategii - po prostu za długo trwa jedna misja jak dla mnie ;).
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post20 maja 2008, o 12:06

Ja tam gram we wszystko, co jest warte zagrania (zbiera wysokie oceny). Nie chcę ograniczać się do jednego gatunku :).
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post20 maja 2008, o 20:32

moja kobieta kiedyś grała, nałogowo w Gothic 2 i Morrowinda i to tak przez rok gdzieś. Potem troszkę w Shadow Of The Colossus bo bardzo jej się podobało, a właściwie to jeżdżenie po krainie i szukanie stworów :) ja robiłem resztę więc było fajnie. W Need 4 Speeda HPursuit 2 i w NFS : Undergrounda 1 też ciorała ostro. Tekken i Soul Calibur 3 też były, ale koniec końców dostawała bencki, ale i tak nieźle jej szło :) chciała zacząć grać w FF VII po obejrzeniu Advent Children, ale pograła chwilkę i odstawiła. Grała też w Soldier of Fortune i w Shogo, obie przeszła.
Ale to było pare lat temu, teraz to już tylko pogra czasem w Ridge Racera na PSP :) ogólnie przestało ją to bawić.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post20 maja 2008, o 23:38

No to stary, może za słabo się starasz ;). Choć fakt faktem że ostatnio wydawane gry (szczególnie na PS3 i Xboxa 360) nie napawają optymizmem przy proponowaniu ich dziewczynom (same strzelaniny). BTW muszę przyznać, że jak na babkę to niezłe twoja kobita tytuły wybierała :). Bijatyki, strzelaniny, rpgi - mocna dziołcha :). :piwo:
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post21 maja 2008, o 00:50

Thx Mario :piwo: , chciałem z nią kiedyś pograć w Guitar Hero II , ale powiedziała NIE , no to nie :) od dawna nie ma czasu na granie więc tylko tyle co nadrabia w pasjansa i jeszcze jakąś grę, ale na telefonie. No i ten Ridge Racer jest jeszcze w stanie ją przykuć :)
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Czy wasze kobiety grają??

Post22 maja 2008, o 10:23

Moim zdaniem dla dziewczyn niezastąpione są gadżety. PSP, gitara do Guitar Hero, bębny do Donkey Koonga, bongosy... W każdym razie coś co zastępuje standardowego pada. Chyba nie chce im się zbyt długo uczyć grać na padach, które przecież mają dwie gałki i sporo przycisków. Najważniejsze są łatwe zasady gry :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron