Teraz jest 28 mar 2024, o 15:26


Kryzys w życiu gracza

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bella912

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 14 mar 2018, o 16:42
  • Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kryzys w życiu gracza

Post14 mar 2018, o 16:49

Nigdy nie miałam czegoś takiego jak kryzys gracza. Od 5 lat gram w jedną i tą samą grę i poświęcam jej większość wolnego czasu. najwidoczniej nie jesteś graczem, tylko tak Ci się wydaje :P
Jestem przekonany o jednym. Nie można pokochać nikogo, dopóki nie pokocha się samego siebie.
Szukasz fachowca, który wykona kafelkowanie Katowice? - Pan Remont
Offline

sarko

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 22 mar 2018, o 20:20

Re: Kryzys w życiu gracza

Post22 mar 2018, o 20:40

kazdy je ma
Offline

eagleheart

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 9 mar 2018, o 11:58

Re: Kryzys w życiu gracza

Post23 mar 2018, o 10:58

Kryzys się zdarza. Polecam zrobić przerwę z tydzień/dwa, znowu Ci się zachce.
Offline

hubertg

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 21 kwi 2018, o 16:37

Re: Kryzys w życiu gracza

Post21 kwi 2018, o 16:44

Ja też miałem taki okres. Okazało się że dorosłem i znalazłem sobie inne zajęcia
Offline

lewiis

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 27 kwi 2018, o 15:36

Re: Kryzys w życiu gracza

Post27 kwi 2018, o 15:48

Ja znowu od dłuższego czasu mam problem z ukończeniem jakiejkolwiek gry single player. To nie tak że mi się nie podobają , po prostu z czasem każda nuży. Za to po sieci w battlefielda grywam od premiery i w dalszym ciągu nie mam go dosyć.
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Kryzys w życiu gracza

Post12 lut 2019, o 09:53

Ja nie mam żadnych kryzysów. Kluczem do szczęścia jest unikanie ludzi, którzy nie mają w nim farta. To jest po prostu najlepsza opcja.
_______________________________
Tematy licencjackich prac z kosmetologii
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Kryzys w życiu gracza

Post1 lip 2019, o 11:55

Największy kryzys w życiu gracza jest wtedy, gdy przychodzi dorosłość i trzeba zacząć normalne życie. Wówczas pasja w postaci grania musi zejść na drugi plan.
____________________
Prace magisterskie z psychologii
Offline

emager

wyjadacz

  • Posty: 189
  • Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Kryzys w życiu gracza

Post14 paź 2019, o 15:09

W takim razie polecam Ci sprawdzić jeszcze ciekawe propozycje rozgrywek przez interenet z innymi graczami, jak sportowa propozycja Ski Jumps https://ski-jumps.pl/ w którą też sam lubię pograć. Pozwala zmierzyć się z rywalami z całego świata i też potrenować, aby na zawodach pokazać się z jak najlepszej strony i zajmować wysokie loty. Mnóstwo zabawy dla każdego w różnym wieku
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Kryzys w życiu gracza

Post29 paź 2019, o 14:38

Kryzys w życiu gracza jest wtedy, gdy brakuje mu pieniędzy. Kiedy one są, to wszystko jest możliwe!
_________________________________
http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: Kryzys w życiu gracza

Post14 maja 2020, o 10:54

Ja gdy mam kryzys to biorę się za jakąś dobrą ksiażkę, na przykład teraz chcę na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/miedziaki-c ... 89164.html kupić Miedziaki to dzieło które otrzymało Pulitzera w kat. Literatura piękna. Na pewno wciągnie mnie bo lubie tematykę która opiera sie na prawdziwych wydarzeniach.
Offline

olll

aktywny

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 13:42

Re: Kryzys w życiu gracza

Post16 cze 2020, o 14:34

W sumie to ostatnio mialem taki kryzys. Po prostu skończyłem już 3 raz Wieśka 3. Grałem równiez ponownie w Dragon age inkwizycję i nie chciało mi sie już po nie sięgać. Inne gry w jakie grałem nie są moim zdaniem warte do przechodzenia kolejny raz i nie wiedziałem w co zacząć.
Właczyłem sobie ostatnio jednak 3 calkiem niezłe gry:
-Borderlands 2
-Mortal Kombat 9
-Monster Hunter: World
I mam przynajmniej czym zająć sobie czas ;) Czekam na Cyberpunka - w sumie do wydania zostało jakieś 100 dni, tak wiec nie tak długo. Jeśli byście polowali na klucz do gry to warto kupowac na Gamivo https://www.gamivo.com/pl/ - ze wszystkich serwisów z kluczami, tam mają najlepsze promki w ostatnich dniach.
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Kryzys w życiu gracza

Post15 lut 2021, o 12:23

Najlepszym sposobem na kryzys w życiu gracza jest po prostu sport i pieniądze!! One zawsze pomagają!!!
_________________________
http://pracemagisterskiekrakow.pl/pisanie-prac-informatyka/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron