Teraz jest 22 lis 2017, o 20:36

Super samochód dla rodziny

Dział, w którym będziemy wklejać nasze poradniki dotyczące głównie sprzętu, ale czasem także gier. Jeśli stworzyliście jakiś poradnik, który może przydać się innym graczom, zachęcamy do podzielenia się nim właśnie w tej sekcji.
  • Autor
  • Wiadomość

pisjot9

początkujący

Super samochód dla rodziny

Post26 wrz 2017, o 15:06

Szukacie świetnych części do swojego samochodu i poruszacie się po polskich drogach Hondą ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na ofertę, autosalon honda niesamowitej jakości części samochód, wszystko w ofercie renomowanej firmy jaką właśnie jest Honda Plaza !

tomek213

początkujący

Re: Super samochód dla rodziny

Post27 wrz 2017, o 08:24

według mnie trudno spotkać taki samochód

terko78

bywalec

Post25 paź 2017, o 10:53

Według mnie fajnym samochodem dla rodziny jest na pewno honda puławska. Sam mam taki i od lat jeździmy wszyscy całą rodziną na wspólne wakacje, nigdy się na nim nie zawiodłem. A jak części do niego, to tylko Honda Plaza ;)

Kinga001

początkujący

Post8 lis 2017, o 14:41

Ja polecam też przed kupnem sprawdzić orientacyjnie ile zapłacimy za ubezpieczanie OC/AC, żeby potem się za bardzo nie zdziwić i mieć uszykowana taką sumę pieniędzy (czasami to nie jest mało). Najlepiej zrobić to na stronie https://najtaniejuagenta.pl/liberty-ubezpieczenia/

Mamacita

początkujący

Post8 lis 2017, o 16:49

Zdecydowanie moim zdaniem najważniejszy jest fakt żeby auto nie było awaryjne, podstawowe wymiany wiadomo móżemy załatwić nawet przez jakieś tanie części regenerowane chociażby w sklepie http://reparts.pl/, ale poważniejsze naprawy jednak wiele kosztują, więc jeśli kupować już auto to warto moim zdaniem sprawdzić jak często i co się psuje po jakim okresie ;)

kosema

początkujący

Post8 lis 2017, o 22:11

dla mnie najwygodniejsze auto to jest golf :)

Powrót do Poradniki