Teraz jest 27 kwi 2024, o 16:45


Szkolenia dla firm i pracowników

Dział, w którym będziemy wklejać nasze poradniki dotyczące głównie sprzętu, ale czasem także gier. Jeśli stworzyliście jakiś poradnik, który może przydać się innym graczom, zachęcamy do podzielenia się nim właśnie w tej sekcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

arek565

guru

  • Posty: 768
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post11 gru 2022, o 11:35

W moim przypadku od pewnego czasu w mojej firmie korzystam z rozwiązania, jakim jest chmura obliczeniowa. Osobom zainteresowanym tym tematem polecam sprawdzić stronę https://di.com.pl/czym-roznia-sie-od-si ... dowa-65370 , gdzie znajdziecie liczne porady w tym temacie.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1399
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post14 gru 2022, o 13:43

Uwielbiam dobre szkolenia. To jest naprawdę doskonała wręcz sprawa. Takie rzeczy to ja kocham. To jest świetne!!!
_________________________________________
Pisanie przemówień
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post27 lut 2023, o 20:55

Moim zdaniem warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty. Jeżeli szukacie studia podyplomowe, szkolenia lub kursy dla nauczycieli, to polecam Wam sprawdzić stronę https://kire.pl/oferta/szkolenia/szkole ... auczycieli , gdzie znajdziecie informacje na temat Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji.
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post1 mar 2023, o 23:33

Ciekawa sprawa jest także ze szkoleniami z zakresu f gaz które pozwalają na pracę z m.in. takimi urządzeniami jak pompy ciepła itp. Dzięki kurs f gazy możesz uzyskać wymagane uprawnienia do tego typu pracy
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1399
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post24 kwi 2023, o 11:36

Najlepiej kupować szkolenia sprzedażowe. One są w moim przekonaniu doskonałe, jak da mnie. One są świetne.
__________________________________________
zielonatablica.pl/pisanie-prac-po-wlosku
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post31 maja 2023, o 17:43

Jeśli interesuje Cię tematyka praw autorskich i chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, zapoznaj się z ofertą szkoleń otwartych na stronie https://www.humanskills.pl/szkolenia_ot ... autorskie/. HumanSkills oferuje profesjonalne szkolenia, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć zagadnienia związane z prawem autorskim. Dowiesz się, jak chronić swoje prace przed nieuprawnionym wykorzystaniem oraz jak korzystać z cudzych dzieł w sposób legalny.
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post1 lis 2023, o 13:14

Też uważacie, że etykieta w biznesie to istotna kwestia? Zwłaszcza podczas spotkań i negocjacji. Jakie tematy poruszane są podczas etykieta w biznesie szkolenie ?
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post28 gru 2023, o 12:43

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić usługi, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie firmy oferującej profesjonalne szkolenia dla biznesu, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. szkolenie z obsługi reklamacji w naprawdę atrakcyjnej cenie.
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 673
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post3 sty 2024, o 15:27

Szukając miejsc do organizacji szkoleń czy konferencji, warto się przyjrzeć dużym miastom. W nich jest większa szansa znalezienia dobrze wyposażonych ośrodków konferencyjnych, a przy tym można korzystać z wszelkich udogodnień transportu publicznego, restauracji i hoteli. W Warszawie takim miejscem jest hotel koło lotniska Chopina https://airhotel.pl/ choć są pewnie także inne miejsca.
Poprzednia strona

Powrót do Poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości