Teraz jest 29 mar 2024, o 08:48


Jak walczyć z bliznami?

Dział, w którym będziemy wklejać nasze poradniki dotyczące głównie sprzętu, ale czasem także gier. Jeśli stworzyliście jakiś poradnik, który może przydać się innym graczom, zachęcamy do podzielenia się nim właśnie w tej sekcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

piioottr

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 25 lis 2016, o 18:50

Jak walczyć z bliznami?

Post29 lis 2016, o 19:11

Ostatnio dużo czytałam na temat blizn ponieważ w młodości miałam bardzo nie przyjemny wypadek i blizny mi zostały praktycznie do końca życia, przynajmniej kiedyś około 10 lat temu tak mówili lekarze. Teraz medycyna estetyczna poszła do przodu i jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach, dlatego poddałam się zabiegowi, usuwanie blizn lublin u profesjonalisty, jednego z najlepszych w Polsce dr. Tarkiewicz - i to był strzał w 10-tkę ! Usunął wszystkie moje blizny, jeśli macie jakieś problemy, blizny, zmarszczki, cellulit czy innego rodzaju problemy w zakresie medycyny estetycznej to ten fachowiec wam pomoże !
Offline

Timolan

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 6 lut 2017, o 13:55

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post15 lut 2017, o 15:34

mam bliznę nad czołem. Może udałoby się ją usunąć. :>
szafa rack
Offline

zbigniew21

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 1 mar 2017, o 16:18

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post1 mar 2017, o 16:31

dobry krem powinien pomóż bez problemu
Offline

dobosz

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 8 cze 2017, o 17:54

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post8 cze 2017, o 18:05

Nie możesz pozwolić, żeby Ci HP do 0 zeszło, to będą tylko blizny, a nie gorzej :bije:
Wspieramy w Warszawie www.aniadobosz.pl
Offline

oska45r

aktywny

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): 29 sie 2016, o 11:52

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post29 wrz 2017, o 18:00

Ciekawe opcje dajecie, jeśli szukacie takiego kremu to osobiście mogę polecić krem na przebarwienia ale możecie tam znaleźć także w ofercie hialuronidaza która działa między innymi na cellulit. Wiele niezłej jakości produktów, z najwyższej półki, jak dla mnie rewelacja !
Offline

robifilip

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 2 paź 2017, o 15:29

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post3 paź 2017, o 09:19

Ja mam bliznę na łydce około 10 cm długości, nadziałem się na stary gwóżdz, radzili mi krem na rozstępy, ale to nic nie dało
po paru latach olałem temat, chociaż jak teraz jade rowerem to widać.Chociaż co jakiś czas rozmyslam czy operacja by nie dała tutaj rady, jak kremy padły.




_____________________________________________________________________________________________________
Architekt wnętrza - możecie coś o nim powiedzieć? rozważam tę ofertę.
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post23 lut 2019, o 19:26

Są na rynku różne kremy rozjaśniające blizny. Także olejki mają dobre działanie. Tylko wiadomo trzeba wszystko stosować regularnie. Możesz tu poszukać https://www.maxdrogeria.pl/ To bardzo dobra drogeria internetowa
Offline

karoca

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 24 sty 2017, o 11:48

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post20 mar 2019, o 11:30

Laser jest najlepszy, sama w podobny usuwałam blizny w gabinecie Dermed w Krakowie http://krakow.dermed.pl/pl/ Twarz mam teraz gładką, o jednolitym kolorycie, nie ma mowy o przebarwieniach i fioletowych bliznach
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post29 maja 2019, o 21:57

Słuchajcie, szczerze mówiąc to wydaje mi się że na pewno jakis dobry i doświadczony plastyczny chirurg kraków mógłby się lepiej wypowiedzieć na temat tego jka poradzić sobie z bliznami i to właśnie do niego proponuje się wam udaś w pierwszej kolejności na wizytę
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post10 lip 2019, o 12:13

Zawsze można skorzystać z medycyny estetycznej. Jest to jakiś pomysł.
______________________________
Magisterskie prace w Warszawie
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 705
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post21 lut 2020, o 16:51

Z bliznami to nie wiem, choć cellulit to w pewnym sensie też blizny, a tutaj bardzo skuteczny jest krem Vialise. Przeczytałam o nim na stronie https://vialisebodywrapping.pl/krem-na-cellulit-jak-znalezc-skuteczny-produkt/ To skuteczny produkt a metoda, która jest stosowana wraz z nim nazywa się body wrapping. Po nałożeniu kremu na zmiany na skórze, owija się folią spożywczą, to przyspiesza cały proces.
Offline

Kankan

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 10:29

Re: Jak walczyć z bliznami?

Post19 maja 2020, o 20:43

Może chirurg naczyniowy https://chirurg-naczyniowy.warszawa.pl w tym przypadku okaże się skuteczny?
Następna strona

Powrót do Poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron