Teraz jest 28 mar 2024, o 11:19


Brutal Legend

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Brutal Legend

Post18 paź 2009, o 10:55

Nie ma tematu odnośnie tej gry a zapowiada się bardzo ciekawie. Jak sądzicie warto czekać?
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Brutal Legend

Post18 paź 2009, o 11:06

Mnie bardzo dziwi że Electronic Arts które ma prawa do tej gry w ogóle jej nie promuje. Przecież to jest kolejne dzieło legendarnego Tima Shaffera, na pewno będzie świetne i zostawi wiele potencjalnie większych hitów za sobą. Ale kto to kupi skoro wszyscy wszedzie piszą o modern warfare 2 czy assassins creed 2.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Brutal Legend

Post22 paź 2009, o 10:07

Szczerze jestem zaskoczony z bardzo wysokich ocen tej pozycji. Cichy hit tej jesieni?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Brutal Legend

Post22 paź 2009, o 15:41

Bo to naprawdę bardzo dobry tytuł jest :) . Nie każdemu muszą się podobać elementy RTS-a, które zostały tu zawarte i które pod koniec gry zaczynają odgrywać coraz większą rolę, ale wszystko nadrabiają scenki przerywnikowe i humor :) . Tak mało wychodzi ostatnio tytułów, przy których można się po prostu pośmiać, a Brutal Legend właśnie taki jest - wyśmiewane są pewne stereotypy, postacie robią świetne miny (mimika spełnia swoje zadanie) i rzucają zabawnymi tekstami. Szkoda że gra jest krótka jeśli przechodzi się tylko misje fabularne, ale jest też sporo pobocznych zadań, przy których można się na dłużej zatrzymać (bo musicie wiedzieć, że BL ma otwarty świat).
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Brutal Legend

Post30 paź 2009, o 23:04

Zostawiam sobie ten tytuł do zaliczenia jak już łykne wszystkie wieksze hity. Na pewno też jest świetny ale jednak hype na inne hiciory nie pozwala mi ich ominąć na rzecz brutal legend ;).
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Brutal Legend

Post2 lis 2009, o 23:09

Dla mnie Brutal Legend to niewykorzystany potencjał. Sama gra jest naprawdę dobra, ale gdyby twórcy mogli popracować nad nią trochę dłużej, to myślę że mielibyśmy wielki hit, a tak jest po prostu bardzo solidny tytuł.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: Brutal Legend

Post3 lis 2009, o 10:37

Mam nadzieję że będziemy dostawać takich gier coraz więcej. Humor w Brutal Legend jest świetny. Jeśli chodzi o kwestie niewykorzystanego potencjału - zgadzam się w zupełności z Luke.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Brutal Legend

Post9 lis 2009, o 01:08

Bardzo fajna gra ale wydaje mi sie że znowu sie nie sprzeda - podobnie jak chyba wszystkie inne pozycje shaffera. Tym grom potrzeba jest lespzego marketngu, dziwie sie że skoro brutal legend wydaje EA to ten tytuł jest dość słabo reklamowany. Może idealny nie jest ale zagrać na pewno warto.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Brutal Legend

Post10 lis 2009, o 00:51

No ale trzeba pamiętać, że było sporo zamieszania ze znalezieniem wydawcy dla tej gry - może po prostu EA nie było do końca pewne, że uda się im wydać Brutal Legend na rynek i dlatego nie rzucili wszystkich sił na reklamę? Efekt jest taki, że wyniki sprzedaży nie powalają...

Liton

Re: Brutal Legend

Post10 lis 2009, o 15:20

nie dziwię się zupełnie słabej sprzedaży - kto wywali 200 zł (sorry - 199 w Saturnie..) za grę, której główny scenariusz to 7h grania podobno?

sam czekam na jakąś dobrą ofertę z 2giej ręki..
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Brutal Legend

Post11 lis 2009, o 17:12

Khem wiesz dzisiaj wszystkie gry są na tyle godzin. A w ile przechodzisz tak wychwalane przez wszystkich call of duty?

Liton

Re: Brutal Legend

Post11 lis 2009, o 17:47

podajesz extrema ;-)
Modern Warfare (1) przechodziłem w tę niedzielę, dla przypomnienia ;)
zajęło mi to ok. 4 godzin... (cholerne granaty)


z drugiej strony - Uncharted wydawało mi się grą praktycznie bez końca.. a trwa ponoć kilkanaście godzin
God of War 2 ponoć najwięksi wyjadacze przechodzą w nie mniej niż 24 godziny

więc.. da się :-)

PS. MW2 na pewno ma ciekawszy multi od Brutal Legend ;)
PS2. po zagraniu w demo - i tak Brutal jest dla mnie pozycją obowiązkową
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron