Teraz jest 29 mar 2024, o 16:49


Dragon Age: Origins

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Dragon Age: Origins

Post15 paź 2009, o 10:08

Już niebawem premiera nowego RPG-a Bioware (twórców np. Baldurs Gate). Dla mnie zdecydowanie jeden z najbardziej oczekiwanych role-playów w tym roku, a twórcy już zapowiadają, że będą długo supportować swoje dzieło po premierze:

BioWare zamierza intensywnie wspomagać dodatkami swoje najnowsze dzieło, epickiego eRPeGa pod tytułem Dragon Age : Początek. Producent gry, Mark Darrah poinformował, że DLC do gry ukazywać będzie się co najmniej przez dwa lata od jej premiery.

Obrazek

- Planujemy różne rzeczy, od malutkich paczek z przedmiotami, przez nowe questy, aż do naprawdę wielkich rozszerzeń. Mamy szerokie i daleko terminowe plany wspierania gry. - mówi Darrah. Dodatki mają ukazywać się na wszystkich platformach, na których pojawi się pozycja, czyli PS3, Xboxie 360 i PC. Pracownik BioWare nie wyklucza jednak pojawienia się zestawów narzędzi do edytowania gry, które otrzymaliby tylko PeCetowcy. przypomnijmy jeszcze, że Dragon Age: Początek ukaże się na początku listopada. [czort]


Czekacie na ten tytuł czy jest wam kompletnie obojętny?
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Dragon Age: Origins

Post15 paź 2009, o 10:51

Ja na razie poczkeam na recenzje. Zbyt mało informacji ukazało się na temat tej gry albo może ja je przeoczalem. W każdym razie nie było na temat tej pozycji zbyt głośno. Zobaczymy jak wypadną pierwsze oceny i wtedy pomyśle czy kupić.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Dragon Age: Origins

Post15 paź 2009, o 21:49

Ze mną będzie podobnie. Wcześniej byłem też ciekaw Risena, a po recenzjach ostatecznie zniechęciłem się z racji na słabą konwersję na Xboxa 360. Do Dragon Age: Origins też podchodzę trochę z dystansem - jednak na pewno mam szacunek do developera i jego dokonań, więc mam nadzieję że będzie dobry tytuł :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Dragon Age: Origins

Post16 paź 2009, o 10:43

Twócy Baldursa nie mogą dostarczyć słabej gry. Ja czekam, bo na pewno dostaniemy hiciora :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

sathorn

OGM Member

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 27 cze 2009, o 11:16

Re: Dragon Age: Origins

Post16 paź 2009, o 23:32

Chyba się starzeję, bo gra wydaje mi się za mało nowoczesna. Boję się hardcore'u... Gdzie te czasy kiedy można było spędzić przy jednej grze dwa miesiące na liczeniu statystyk? Ehh, teraz to bym już tylko strzelał i rąbał...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Dragon Age: Origins

Post6 lis 2009, o 14:23

Coraz bardziej zaczyna mnie ciekawić ten tytuł, w Polsce ma zresztą dużą reklamę. Na razie ma bardzo dobrą średnią ocen prawie 90%. Poczekam jeszcze na polskie recenzje.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Dragon Age: Origins

Post9 lis 2009, o 01:04

Może już ktoś grał? Ciekawi mnie bardzo jak wypada polonizacja. W swoją kopię zamierzam wyposażyć się już na dniach, ale ciekawi mnie też opinia innych ;) .

BeataBa

Re: Dragon Age: Origins

Post28 mar 2014, o 10:37

super
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Dragon Age: Origins

Post21 lut 2024, o 10:47

Bardzo fajna sprawa w moim przekonaniu. To jest naprawdę extra opcja. Tak to ja widzę obecnie!!!
____________________________________________
pracemagisterskie-licencjackie.pl/kategorie-prac/prace-inzynierskie

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości