Teraz jest 28 mar 2024, o 21:05


Tony Hawk Ride

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Tony Hawk Ride

Post15 paź 2009, o 10:04

Activision próbuje zrewolucjonizować serię bo ostatnio chyba konkurencja w postaci skate odebrała im dużą część tortu. Czy myślicie że dodawanie deski jako dodatkowego kontrolera sprawdzi się w takiej pozycji jak Tony Hawk Ride?
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Tony Hawk Ride

Post15 paź 2009, o 10:12

Ja mam mieszane uczucia. Pierwsze wrażenia osób, które miały okazję zagrać są nienajlepsze. Podobno trudno wykonać jakikolwiek trick na tej desce, a poziomy są skonstruowane raczej tak, by móc pędzić jak najwięcej przed siebie (najprostsza czynność w tej grze :) )

Obrazek

Poczekamy, zobaczymy, ale poczekam na pierwsze recenzje zanim zdecyduję się na zakup tej dechy.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Tony Hawk Ride

Post15 paź 2009, o 10:53

Do mnie ta deska w ogóle nie przemawia. Zdecydowanie bardziej wole grać na padzie wiec pewnie poczekam sobie na skate 3 i coś mi sięwydaje że wiele osób zrobi tak samo jak ja.
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: Tony Hawk Ride

Post15 paź 2009, o 11:09

mnie tam wystarcza pierwszy Skate do szczescia.
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Tony Hawk Ride

Post15 paź 2009, o 17:46

Nie podoba mi się to, że coraz więcej gier na próbuje na siłę wcisnąć nam tandetny kawałek plastiku. Liczę, że po premierze Natala i "różdżek" Sony (mogliby wymyślić już jakąś nazwę) wydawanie gier z dedykowanymi kontrolerami straci sens. Dla mnie Tony Hawk umarł wraz z THUGiem, mając tylko pośmiertne drgawki wraz z wydaniem Project 8.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Tony Hawk Ride

Post15 paź 2009, o 22:00

czort napisał(a):Nie podoba mi się to, że coraz więcej gier na próbuje na siłę wcisnąć nam tandetny kawałek plastiku.

Dokładnie to samo chciałem napisać :) .

Co innego gdy dany kontroler współpracuje z wieloma grami, ale jeśli z jednym? W moim przypadku wtedy kupno takiej produkcji traci sens - dodana deska to przecież dodatkowy koszt dla Gracza, a jakie ma on mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy, jeśli sprzęt będzie działał z jedną grą? Zapewne jeśli deska się przyjmie to i stanie się kompatybilna z innymi produkcjami (a Activision zarobi sporo "zielonych"...), ale jeśli nie? Ja ryzykować nie będę :) .

Tym bardziej, że ta seria już dawno mi się "przejadła"... Tony Hawk: Ride jakoś mnie do siebie nie przekonuje, mam poważne wątpliwości jak sprawdzi się w tej odsłonie sterowanie.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Tony Hawk Ride

Post16 paź 2009, o 09:09

Tony Hawk Project 8 był naprawdę niezły, nie gadajcie :). Co do dodawania gadżetów typu deski i inne kontrolery to chyba musimy do tego przywyknąć. może nie będzie już teraz nowej generacji co pięć lat jak dawniej ale własnie bedziemy dostawać dodatkowe kontrolery i inne bajery. Ja tam nowe bajery lubie tylko żeby to wszystko naprawdę dobrze pracowało a z pierwszych wypowiedzili odnosnie Tony Hawk Ride wynika że ludzie mają mieszane uczucia. No i jeszcze ta zaporowa cena oraz to że deska jak na razie ma pracować jedynie z tą jedną grą...
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Tony Hawk Ride

Post16 paź 2009, o 19:40

Tony Hawk z deską? Może być śmiesznie. Na pewno z ewetnualnym kupnem wstrzymam się do czasu recenzji bo trudno inwestować w taki wynalazek w ciemno :)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Tony Hawk Ride

Post22 paź 2009, o 10:08

A ja osobiście mam nadzieję że to wypali. Stara formuła tony hawków moim zdaniem się wyczerpała a to przynajmniej jest jakiś powiew świeżości. Pytanie tylko czy to wszystko będzie grało i buczało jak należy...

janeKurz

Re: Tony Hawk Ride

Post1 kwi 2014, o 11:37

super
Offline
Avatar użytkownika

EmilJac

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 9 kwi 2015, o 20:10
  • Lokalizacja: Swarzędz

Re: Tony Hawk Ride

Post9 kwi 2015, o 22:58

Kultowa gra. Uwielbiam w nią grać.
Profesjonalne usługi brukarskie Wrocław - tanio i pewnie || Tanie i bezpieczne ubezpieczenie ursus
Offline

Klark22

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 29 lut 2016, o 23:57

Re: Tony Hawk Ride

Post1 mar 2016, o 00:49

Zgadzam sie z EmilJac !
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron