Teraz jest 29 mar 2024, o 11:13


Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post15 paź 2009, o 10:01

Dla mnie murowany hicior. Już jedynka mnie bardzo wciągnęła tylko mogła mieć ciekawsze zadania. Jeśli w drugiej części to poprawią (a poprawią bo tak mówią twórcy) to nie mam pytań.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post15 paź 2009, o 10:10

Chętnych zapraszam do przeczytania naszej wyczerpującej zapowiedzi:

http://onlygames.pl/artykul-assassins_c ... -1262.html

Obrazek

Ja czekam z wielkimi nadziejami. Pierwszą częścią bawiłem się bardzo długo, mimo że była schematyczna i tak naprawdę po dwóch misjach widziało się już wszystko. Klimat i design jednak to było coś genialnego, a "dwójka" pod tym względem nie będzie gorsza.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post15 paź 2009, o 21:46

A ja zamierzam przejść obok tej gry, a co najwyżej kiedyś do niej wrócić... W "jedynkę" nie grałem i nie widzi mi się teraz zaczynanie przygody z serią od drugiej części - jednak fabularnie w jakiś tam sposób są ze sobą powiązane. Kiedyś na pewno zabiorę się za pierwszego Assassina i jeśli przypadnie mi do gustu, będę dopiero myślał o sequelu :wink: . No i w podobnym czasie swoją premierę ma CoD: Modern Warfare 2 i w moim przypadku wybierając spośród tych dwóch tytułów decyduję się jednak na tytuł od Activision :P .

Tony

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post15 paź 2009, o 23:40

Może być nieźle ale tytuł gry roku IMO już jest zaklepany dla Uncharted 2, który zbiera mega oceny w reckach i nawet najwięksi fanboye Xklocka biją pokłony (nie ukrywając tego) przed najnowszym dziełem Naughty Dog ;)
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post16 paź 2009, o 09:18

LOL a ten nawet tutaj musiał wtrącić swoje na temat uncharted 2 :sweetdrop: Drugi Assassin na pewno zarządzi i mam szczerą nadzieję, że będzie mógl porywalizować z najlepszymi grami tego roku. Ma na to szansę bo jeśli część pierwsza nie byłaby tak schematyczna to też byłaby jedną z najlepszych gier dwa lata temu.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post16 paź 2009, o 19:36

Premiera już niebawem chyba złoże preordea:). Dla mnie obok call of duty mw2 najbardziej oczekiwana gra tego roku.
Offline

sathorn

OGM Member

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 27 cze 2009, o 11:16

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post16 paź 2009, o 23:22

Hmm, mam poważne obawy odnośnie AC2. Po pierwsze gra szykuje się, w kwestii mechaniki na sporego klona pierwszej części. Po drugie Ubisoft ostatnio obniżył loty w stosunku do tego jakie gry robili kiedyś. W ciemno nie kupię, poczekam aż trochę stanieje. Myślę, że na końcówkę tego roku MW2 zupełnie mi wystarczy :))
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post16 paź 2009, o 23:25

Myśle że troche rpzesadzasz sathorn. Jedynka przecież była świetna a jej jedynym poważnym minusem była schematyczność misji - każda polegała na tym samym. Teraz ma się to zmienić więc będzie bardzo dbrze. Mogliby jeszcze poprawić walkę na miecze bo w pierwszej częsci też była schematyczna (okładaliśmy się z jednym przeciwnikiem a reszta się przyglądała).
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post27 paź 2009, o 00:02

Ja nie mogę się już doczekać, podobnie jak na call of duty modern warfare 2. Listopad będzie miesiącem najważniejszych premier.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post3 lis 2009, o 23:35

Ja już odliczam dni do premiery. W jedynkę grałem naprawdę sporo, a skoro w części drugiej ma być więcej, lepiej i jeszcze raz więcej, to na kolejną odsłonę Assassins Creed czekam z wielką niecierpliwością.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier roku

Post16 lis 2009, o 20:56

Gra za chwile bedzie miała swoją premierę. Zastanawiam się czy sięgać po angielską wersję czy poczekać na polską na początek grudnia :/. Ubisoft polska znowu dał ciała i sie nie wyrobił na czas :|
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Assassins Creed 2 - szykuje się jedna najlepszych gier r

Post22 mar 2022, o 14:54

Assassins Creed 2 to jest świetna gra. To jest najlepszy obecnie Assasyd! Uwielbiam go.
________________________________________
http://www.sprytnabestia.pl/tematy-prac-magisterskich-z-logistyki/
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron