Teraz jest 28 mar 2024, o 22:13


Modern Warfare 2

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Modern Warfare 2

Post11 paź 2009, o 15:24

Czego spodziewacie się po tym tytule? Pamiętam jak wszyscy się zachwycali pierwszą częścią. Mi też bardzo się podobała ale raziły mnie trochę skrypty. A wszystko wygląda na to że w dwójce będzie podobnie.
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Modern Warfare 2

Post11 paź 2009, o 22:34

Jestem gotowy przeżyć skrypty, jeśli zaowocuje to "filmowością" i efektownością, a CoD 4 właśnie taki był. Po MW2 spodziewam się "bigger, better, more badass", a i nie zaszkodzi jak coś nowego IW dorzuci. Mam dobre przeczucia co do tej gry.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Modern Warfare 2

Post13 paź 2009, o 17:27

Skrypty zawsze w tej serii grały główne skrzypce, ale to właśnie dzięki nim mamy tak widowiskowe misje, jakich może pozazdrościć niejeden FPS :wink: . Pierwszy Modern Warfare był niesamowity pod względem widowiskowości i intensywności misji, tego samego oczekuję po sequelu. Dla mnie najważniejsze, by kampania dla jednego gracza była dłuższa, bo "jedynka" była zdecydowanie zbyt krótka!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Modern Warfare 2

Post13 paź 2009, o 23:38

Dokładnie. "Krótkość" to jedna z nielicznych wad pierwszej części. Dla mnie pierwszy MW to gra do której na pewno powrócę nie raz po latach. Takich świetnych misji się nie zapomina.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Modern Warfare 2

Post16 paź 2009, o 09:55

No niby tak żeby chociaż druga część była dłuższa to już pal licho skrypty. Gorzej jeśli będzie taka krótka jak jedynka która była świetna ale jednak po jej przejciu jakoś nie widziałem motywacji do wrócenia do niej.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Modern Warfare 2

Post29 paź 2009, o 09:27

A ja ukończyłem ją trzy razy :D
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Modern Warfare 2

Post29 paź 2009, o 16:00

Piotrek napisał(a):No niby tak żeby chociaż druga część była dłuższa to już pal licho skrypty. Gorzej jeśli będzie taka krótka jak jedynka która była świetna ale jednak po jej przejciu jakoś nie widziałem motywacji do wrócenia do niej.

Zawsze można było wrócić do kampanii w celu znalezienia wszystkich intelów :wink: . Sam wymaksowałem pierwszego Modern Warfare'a, ale właśnie po przejściu gry dwa razy już do trybu jednoosobowego nie wróciłem. Cóż, w Modern Warfare 2 takim "przedłużaczem" czasu zabawy będzie tryb Spec Ops i myślę, że właśnie taka idea króciutkich pojedynczych misji (w stylu tej w samolocie z CoD4: MW) powinna się sprawdzić.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Modern Warfare 2

Post11 lis 2009, o 17:14

Mialem okazje pograć już w dwa pierwsze poziomy. Powiem tyle - ten drugi w zimie po prostu powala na kolana. Czegoś tak efektownego dawno już nie widziałem. Jeśli kolejne poziomy będą trzymać poziom to ja nie mam pytań :piwo:
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Modern Warfare 2

Post11 lis 2009, o 18:40

Trzymają poziom :D A nawet podnoszą go wysoko w górę :P
Obrazek
Offline

sathorn

OGM Member

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 27 cze 2009, o 11:16

Re: Modern Warfare 2

Post11 lis 2009, o 21:33

Skończyłem grę i muszę powiedzieć, że to najlepsze Call of Duty w jakie grałem. Ba! Gra roku bez dwóch zdań! A końcówka jest tak epicko epicka, że nawet w MGSach chyba nie jest tak epicko :D
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Modern Warfare 2

Post13 lis 2009, o 00:28

sathorn napisał(a):Skończyłem grę i muszę powiedzieć, że to najlepsze Call of Duty w jakie grałem. Ba! Gra roku bez dwóch zdań! A końcówka jest tak epicko epicka, że nawet w MGSach chyba nie jest tak epicko :D


Przesadzasz ;). Jest świetnie ale ma sie wrażenie ze to tylko wiecej tego samego co w COD:MW1. Mam pytanie - w ile skonczyliście Modern Warfare 2? Mi na liczniku pokazało 7:35 ale było tak że czesto zostawiałem gre na pauzie i zastnawiam sie czy to też zostało zaliczone do czasu spedzonego w kampanii. Wydaje mi sie że kampania sama w sobie jest na ok. 6h. Czyli? Znowu króciutko, a szkoda.
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Modern Warfare 2

Post13 lis 2009, o 00:35

U mnie po zakończeniu kampanii licznik wskazywał dokładnie 5 godz i 35 minut, a jakoś szczególnie się nie śpieszyłem :?
Obrazek
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron