Teraz jest 28 mar 2024, o 13:00


Modern Warfare 2

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość

Ixion85

Re: Modern Warfare 2

Post14 lis 2009, o 20:52

Kolejna megaefekciarska gra na weekend. Sciągnę z Rapid Sheare na pieca i skończe. Nie grałem ale dokładnie wiem co bede oglądał na ekranie monitora. To samo co w jedynce tylko w innej scenerii. Tak jest od początku Call of Duty.
To dla mnie kolejny fenomen po Halo, Gears of War i Need for Speed. No ale wy kupujcie gierkę na konsole. I bawcie sie dobrze :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Modern Warfare 2

Post16 lis 2009, o 20:55

Z tego co widze wiele osob narzeka na modern warfare 2. Że za krótkie że nic nowego itd. Tak zawsze jest w przypadku megahitów znajdzie sie grupa malkontentów a 5 mln kopii znika ze sklepów w jeden dzień :). Dla mnie gra jest świetna już ją zdążyłem ukończyć i pewnie jeszcze nie raz ukończe (jedynke zaliczyłem trzy razy co zreszta juz pisałem ;) )
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Modern Warfare 2

Post19 lis 2009, o 19:54

Pod względem intensywności singla z ostatnio wydanych produkcji chyba tylko Uncharted 2 możemy stawiać w jednym rzędzie obok nowego Modern Warfare. Według mnie właśnie takie powinny być kampanie dla jednego Gracza w dzisiejszych FPS-ach - niesamowicie widowiskowe, gdzie ciągle coś się dzieje i nie ma chwili wytchnienia. Owszem, dzieje się to kosztem wszechobecnych skryptów i przez to przechodzenie po raz kolejny tego samego to już nie to samo, ale zastanówmy się - kto dzisiaj przechodzi po kilka razy jakiegokolwiek FPS-a :P ? Zresztą Modern Warfare 2 i tak całkiem mocno zachęca do ponownego przechodzenia - dla mnie na przykład od czasu CoD2 przejście kolejnych części na Veteranie to wręcz obowiązek :P . Do tego dojdzie jeszcze pewnie szukanie Inteli...

Na razie jednak odpocznę od tej gry, ale z pewnością jeszcze do niej wrócę - właśnie po to, by wymasterować jeszcze singla i pograć solidnie online. Według mnie nie ma możliwości, by jakikolwiek fan FPS-ów przeszedł obok tej gry obojętnie :P .
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Modern Warfare 2

Post27 lis 2009, o 15:03

No nie wiem. Nie chciałym żeby wszystkie FPSy za chwile wyglądały tak jak call of duty:). Jedne niech będą widowiskowe a inne mogą być spokojniejsze, równowaga zawsze się przyda:)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Modern Warfare 2

Post4 gru 2009, o 17:49

Ja mam nadzieje że zaraz nie zaczną wszyscy kopiować z call of duty:). Nie przesadzajmy to jest świetna gra ale jednak troche archaiczna jak na dzisiejsze czasy. Pokazali jednak że nawet archaiczny tytuł dopracowany w 100% może być jedną z najlepszych gier roku :)
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Modern Warfare 2

Post2 sie 2022, o 14:06

Uwielbiam Modern Warfare 2. To jest moim zdaniem świetna gra!!! Ta gra była prawdziwą rewolucją.
________________________________________________-
Pisanie licencjatów z Ekonomii
Poprzednia strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron