Teraz jest 28 mar 2024, o 19:36


BioShock 2

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

BioShock 2

Post18 maja 2009, o 22:30

No tak, kontynuacja jednej z najlepszych gier 2007 roku już powoli szykuje się do premiery (ta gdzieś jesienią tego roku). Wiemy, że tym razem gracz pokieruje Big Daddy'm, a głównym przeciwnikiem będzie Big Sister i do rozgrywki zostanie wprowadzonych trochę zmian.

Ja ze swojej strony zapraszam do naszej zapowiedzi, gdzie znajdziecie wszystko co wiadomo do tej pory na temat tego tytułu:
http://www.onlygames.pl/artykul-bioshoc ... -1315.html

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: BioShock 2

Post13 paź 2009, o 23:42

Na pewno gra zarządzi. Bioshock to jeden z flagowych tytułów tej generacji, wspominam go bardzo dobrze. Jeśli dwójka przynajmniej dorówna oryginałowi to czeka nas jeden z kandydatów do gier roku. Ja nie mogę się doczekać.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: BioShock 2

Post14 paź 2009, o 12:04

Mam trochę mieszane uczucia. Ciesze się, że dostaniemy sequel i na pewno będzie on fenomenalną produkcją, ale miałem nadzieję, że pierwsza część zamknęła historię Rapture i w "dwójce" zostaniemy rzuceni w nowe, nietuzinkowe środowisko. Tak, wiem, że podwodne miasto ma potencjał i starczyłoby na 10 kolejnych części, ale wolałbym aby pozostało ono magicznym, nie do końca poznanym, pełnym tajemnic miejscem. Takie jest moje zdanie :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: BioShock 2

Post14 paź 2009, o 17:07

Ja się mocną zawiodłem wiadomością o przesunięciu premiery - wcześniej była to dla mnie najbardziej oczekiwana gra tego roku, a okazało się że muszę poczekać do przyszłego... Mam nadzieję, że będzie warto - "jedynka" rządziła i jeszcze przed premierą sequela mam zamiar skończyć ją drugi raz - tym razem na Hardzie.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: BioShock 2

Post14 paź 2009, o 17:58

Może to i dobry pomysł z odświeżeniem sobie pierwszej części. Ciekawe tylko co dostaniemy w dwójce bo rzeczywiscie twórcy zdawali się mówić że powróci część miejscówek, oby nie za dużo z pierwszej części. Wolałbym żeby to nie był mission pack tylko całkowicie nowa część druga.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: BioShock 2

Post21 paź 2009, o 01:11

Bioshock'a wyczekuje z niecierpliwością. Jedynkę przeszedłem na 100% a i tak mam ochotę ponownie wrócić do tego tytułu. Oby tylko kontynuacja nie sprawiła zawodu.


Piotrek napisał(a):Ciekawe tylko co dostaniemy w dwójce bo rzeczywiscie twórcy zdawali się mówić że powróci część miejscówek, oby nie za dużo z pierwszej części.

Myślę, że jeśli nawet znajdą się miejsca z części poprzedniej, to będą one i tak odnowione. Raczej ludzie z 2K nie dadzą nam czego na zasadzie "kopiuj - wklej" ;D.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: BioShock 2

Post28 lut 2022, o 14:33

Bioshock 2 to jest naprawdę doskonała gra. Kocham z niej korzystać. Jakość tej gry jest niesamowita!!!
________________________________-
praca inżynierska - aplikacja webowa

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron