Teraz jest 28 mar 2024, o 15:26


Battlefield: Bad Company

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

whitedragon

początkujący

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:48

Battlefield: Bad Company

Post18 cze 2008, o 23:08

Przeglądałem forum i nie znalazłem żadnego tematu o tej grze i jestem zaskoczony. Demko jest od początku czerwca, ja ściągnąłem parę dni temu. Grafika może nie powala, ale to dobra robota, cieszy możliwość wybrania kilku muzyczek podczas jazdy jeepem. Co do destrukcji - moze nie można zrównać wszystkiego z ziemią (jakieś ruiny zostają), ale na pewno jest to celowy zabieg twórców (za czym się schować na gołej ziemi)? Level można przejść w 15-20 minut, ale daje dobre wyobrażenie o singlu. W multi jest jedna mapa, a tryb Gold Rush sprawdza się wyśmienicie. 5 klas powoduje dobre zrównoważenie produkcji, można odblokować kilka broni i dojść do czwartej z 25 rang. Ogólnie pożoga na mapie jest zawsze duża, co nie znaczy, że jest chaotycznie (choć bywa i tak). Ja po playteście daję 8+.
Obrazek
Obrazek
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Battlefield: Bad Company

Post24 cze 2008, o 09:05

Grafika może nie powla, ale po pierwsze przynajmniej nie jest to unreal engine za co już u mnie ma plus, a po drugie destrukcja otoczenia daje radę. Moim zdaniem wszystkie pozycje powinny mieć już porównywalny system, bo tkwimy jeszcze w jakimś przestarzałym systemie. Nowa generacja pozwala przecież na dużo więcej niż poprzednia a twórcy rzadko kiedy z tego korzystają.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Battlefield: Bad Company

Post5 lip 2008, o 12:49

Ja przeszedłem tylko demo, ale gra wywołała u mnie pozytywne odczucia- oczywiście wielkie wrażenie robi destrukcja otoczenia, ale mi się podobała dynamika starć - to co dzieje się na ekranie przypomina momentami te wydawałoby się przesadnie efektowne rendery, jakimi raczą nas czasami twórcy (hi Guerilla!). Nie pobiegnę z miejsca po pełną wersję, ale za jakiś czas być może się skuszę, bo to może być kawał dobrego produktu.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Battlefield: Bad Company

Post7 lip 2008, o 16:35

Też zagrałem w demo i muszę powiedzieć, że .... minimalnie się rozczarowałem .Szkoda że nie mozna niszczyc wszystkiego a z budynku zostaje jednak szkielet, nic się poza tym nie zawala. Misje prócz rozwalania otoczenia wydają się bardzo standardowe a ai pomocników pozostawia trochę do życzenia (czy tylko u mnie zawsze zostawali w tyle i musiałem wsyzstko załatwiać samemu?
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Battlefield: Bad Company

Post18 sty 2022, o 14:17

Ta gra jest doskonała. Moim zdaniem Battlefield ma najlepsze strzelaniny w branży gier komputerowych!!!
_________________________________
Praca magisterska o marketingu narracyjnym
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Battlefield: Bad Company

Post1 lut 2022, o 10:32

Moim zdaniem seria Battlefield jest fenomenalna. Uwielbiam z niej korzystać. Ona jest fantastyczna!!!
___________________________________________________
PraceMagisterskie-Licencjackie

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron