Teraz jest 29 mar 2024, o 13:55


Mirror's Edge

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Mirror's Edge

Post17 maja 2008, o 11:50

Szykuje nam siębardzo świeże podejście do tematu. Mi pomysł na "pełne FPP" bardzo się podoba.

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

misiek

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 3 sty 2006, o 23:55

Re: Mirror's Edge

Post17 maja 2008, o 12:13

Bardzo dziwne że do tej pory nie zrobili czegoś takiego. Czy tak trudno było dodać poruszające się ręce i nogi ;)? Zobaczymy jak to wszystko się sprawdzi bo sterowanie może okazać się trudniejsze niż nam się wydaje
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Mirror's Edge

Post18 maja 2008, o 10:18

Założenia i koncept zabawy bardzo mi się podobają. Jak na razie tylko średnio prezentuje się główna bohaterka. Nie to że jakos bardzo mi sięnie podoba, ale nie ma w sobie tego "czegoś".
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Mirror's Edge

Post22 maja 2008, o 00:21

Tak jak panowie wyżej - założenia gry i sterowanie zapowiada się obiecująco, ale z drugiej strony mam obawy, czy rozgrywka nie stanie się po jakimś czasie zbyt nużąca... Na razie zbyt mało pokazano, by coś więcej na ten temat wywnioskować.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Mirror's Edge

Post6 cze 2008, o 14:31

Zobaczymy ale nie będę się martwić o to na zapas :). Mnie bardziej ciekawi jak rozwiążą to całe sterowanie bo mnogość ruchów na trailerze przytłacza :).
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Mirror's Edge

Post17 sie 2008, o 15:37

Obejrzałem trochę filmików z tego tytułu, po E3 wreszcie wyciekło trochę czystego gameplaya i powiem, że zaczynam coraz bardziej ostrożnie podchodzić do tej pozycji. Ok, idea jest bardzo ciekawa i może się udać, ale na razie nie widzieliśmy zbyt wielu różnorodnych lokacji - obawiam się, że po jakimś czasie bokiem zaczną nam wychodzić te wszystkie czyściutkie lokacje, skakanie po dachach itd. W dodatku inteligencja konsolowych przeciwników chyba jak na razie nie prezentuje się dobrze, bo twórcy raczej nie pokazują nam zbyt wielu walk ze strażnikami, a jeśli już są pokazywane to tylko obnażają bardzo niski poziom AI w tej produkcji. Oczywiście jest jeszcze trochę czasu żeby pewne rzeczy poprawić, mimo wszystko też niewiele jeszcze nam ujawniono, ale wśród tych wszystkich zachwytów na temat przedstawienia akcji w grze, coraz częściej daje się zauważyć nutkę niepokoju w opiniach wielu graczy i tak też ja to na razie odczuwam. Obym się jednak mylił...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Mirror's Edge

Post8 sty 2009, o 21:25

Dla mnie gra lekko zawiodła. Spodziewałem się większej różnorodnosci a tu od trzeciego poziomu powtarza się ten sam schemat i zaczyna wiać nudą.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...

Tony

Re: Mirror's Edge

Post15 paź 2009, o 13:55

Mi się gra bardzo spodobała już od dema. Klimat jest świetny. Faktem jest, że potem może trochę wiać schematem, ale generalnie gra się w to świeżo i przyjemnie. To gra z tych, którą albo pokochasz albo olejesz.
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Mirror's Edge

Post15 paź 2009, o 17:00

Świetna pozycja, ale dla mnie największym minusem był czas jej trwania, toż to kpina żeby ukończyć grę w jeden nieszczególnie długi wieczór.
Obrazek

Tony

Re: Mirror's Edge

Post15 paź 2009, o 17:17

Magia tego tytułu tkwi w skillowaniu poszczególnych etapów na czas po ukończeniu gry.
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Mirror's Edge

Post15 paź 2009, o 17:27

Uważam, że ewentualne powtarzanie etapów i szlifowanie czasów nie osłodzi mi głównego wątku fabularnego, który trwa parę godzin. Sam grę ukończyłem kilkukrotnie ( dla achievementów i satysfakcji), ale jestem pewien, że nie każdy lubi powtarzać ten sam level po raz setny, aby idealnie odbić się od ściany i zyskać 0.5 sek. przy okazji próbując pozbyć się uczucia, że za 200 złotych pobawił się jeden wieczór.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Mirror's Edge

Post28 lut 2022, o 14:35

Mirror's Edge to jest gra cudowna. Kocham z niej korzystać. Jakość jej jest świetna!!
____________________________________________
http://pisaniepracmagisterskichlodz.pl/aplikacja-webowa-temat-pracy-inzynierskiej/

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron