Teraz jest 19 kwi 2024, o 03:10


Tomb Raider Underworld

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sloik

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 14 maja 2008, o 10:00

Tomb Raider Underworld

Post16 maja 2008, o 14:05

Tomb Raider Legend pokazał że ekipa Crystal Dynamics zna się na rzeczy. Anniversary był (moim zdaniem) jeszcze lepszy. Zgodnie z tendencją wznoszącą Underworld powinien urwać nam łeb ;). Co myślicie o tym tytule? Mnie bynajmniej Lara jeszcze nie znudziła :).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Tomb Raider Underworld

Post16 maja 2008, o 14:14

Też lubię Tomb Raidera chociaż ten podtytuł Underworld trochę na początku mi się nie podobał :? Wszyscy chyba pamiętamy jak skończyła się jedynka a underworld sugerowało że przeniesiemy się do jakichś ciemnych lokacji z przyszłości, przynajmniej ja miałem takie skojarzenia. Dotychczas pokazane materiały graficzne na szczęście nie potwierdzają tej tezy ale kto wie co będzie w dalszej części gry.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Tomb Raider Underworld

Post16 maja 2008, o 14:35

Mi podobnie się kojarzyło, nawet pamiętam że czytałem jakąś zapowiedź w której autor też podobnie wnioskował. Miejmy nadzieję, że nie zepsują tego co wypracowali do tej pory.
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Tomb Raider Underworld

Post22 maja 2008, o 10:32

Szkoda że jeszcze tak mało wiadomo o najnowszym tomb raiderze. Wydaje mi się, że crystal dynamics powinni niedługo odsłonić więcej. Też mam nadzieję, że zostaniemy w klimatach którzy wszyscy najbardziej lubią czyli będzie podobnie jak w anniversary.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Tomb Raider Underworld

Post1 cze 2008, o 08:58

Na pewno więcej pokażą w lipcu na E3. Cchiałbym, żeby Underworld był tak długi jak Anniversary a nie tak krótki jak Legend ;).
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Tomb Raider Underworld

Post24 cze 2008, o 09:17

Z naszego serwisu:

11:47 | Koncern Ubisoft potwierdził wreszcie, że najnowsza odsłona Tomb Raidera ukaże się w listopadzie tego roku (dotychczas była mowa tylko o czwartym kwartale). Przy okazji zostały opublikowane nowe screeny, które możecie przejrzeć w naszej galerii.

Obrazek

Jak pewnie zdążyliście już się zorientować, powróci walka z rekinami ? miejmy tylko nadzieję, że zostanie rozwiązana dużo ciekawiej niż w drugiej części serii. Underworld zmierza na Xboxa 360, PS2, PS3, Wii, PC oraz DS-a. Co ciekawe, na razie twórcy nie potwierdzają edycji na PSP, a przecież handheld Sony gościł na swoim pokładzie dwie ostatnie odsłony sagi z Larą Croft. [Ski]
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Tomb Raider Underworld

Post24 cze 2008, o 09:21

To zdjecie z rekinem bardzo mnie zaskoczyło. Pamiętam że była to jedna z nowości w drugiej części (i w TR Gold), wtedy nawet fajnie się to sprawdziło, nigdy nie można było pływać na luzaku bo zawsze mógł pojawić się rekin;). Teraz ciekawe jak rozwiążą sterowanie ale o ludzi z crystal dynamics jestem spokojny. Ostatnio udają im się naprawdę bardzo dobre tomb raidery.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Tomb Raider Underworld

Post21 paź 2008, o 13:45

Mnie podoba sie ta nowa modelka Alison Carroll, choć trochę niska :)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Tomb Raider Underworld

Post31 paź 2008, o 23:25

Carroll ujdzie w tłumie ale nikt nie pobije Angeliny :). Tomb Raider Underworld już niedaleko. Premiera 18 listopada odliczyamy dni:)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Tomb Raider Underworld

Post23 lut 2022, o 16:03

Tomb Raider to jest moim zdaniem wspaniała gra. Do dziś uwielbiam w nią grać!
____________________________________
Tematy prac magisterskich - Administracja

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron