Teraz jest 28 mar 2024, o 14:22


Race Driver: GRID

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bogaty

aktywny

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): 19 maja 2007, o 11:06
  • Lokalizacja: poznan

Post4 gru 2007, o 23:57

Mam nadzieje ze po wydaniu dobrego Dirt codemasters nie zepsuje renomy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post30 kwi 2008, o 10:16

Ostatnie screeny i filmy z tej gry pokazują jej klasę! Codemasters wreszcie powrócą w blasku chwały, jestem tego pewien. Już nie mogę doczekać się na premierę tego tytułu.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 maja 2008, o 22:19

W tym tygodniu pojawi się demo, więc będzie szansa pierwszy raz samemu ocenić, jak ta gra rzeczywiście się sprawdza, choć rzeczywiście dotychczasowe materiały prezentują ją w bardzo korzystnym świetle :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Sloik

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 14 maja 2008, o 10:00

Re: Race Driver: GRID

Post14 maja 2008, o 10:35

Zagrałem w demko i muszę powiedzieć, że gra zapowiada się zacnie. Model jazdy to arcade ale i tak można się miło pobawić i czuję że nawet fanom symulacji się spodoba. Graficznie rewelacja, wreszcie dostajemy tytuły które wyciskają co nieco z naszych maszynek :spoko: . Z niecierpliwością czekam na pełną wersję grida.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Race Driver: GRID

Post14 maja 2008, o 15:08

Nie wiem co wy w tej grze widzicie. Zagrałem w demo i kompletnie nie przypadł mi do gustu model jazdy. Wielki arcade, bardzo w stylu Colin Mcrae Dirt. Ja bym zdecydowanie bardziej preferował symulacyjne podejście do tematu, ale najwidoczniej Codemasters uznało że takie coś sprzeda się lepiej. Ja jestem zawiedziony jak na razie. Pochwalić muszę grafikę, bo Grid prezentuje się świetnie, ale nie samą grafą robi się dobre wyścigi.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Race Driver: GRID

Post14 maja 2008, o 15:29

Ja muszę przyznać, że mam mieszane uczucia. Model jazdy nawet po wyłączeniu wszelkich "wspomagaczy" dalej zalatuje bardzo arcade'em, co akurat w takim tytule moim zdaniem średnio się sprawdza. Wolałbym nacisk na symulację, jak w dawnych częściach TOCA, ale najwidoczniej takie to już mamy teraz czasy. Engine graficzny to oczywiście lekko usprawniona wersja silnika, który zastosowano w Colin Mcrae Dirt. Rok temu prezentował się on rewelacyjnie, dzisiaj niewiele stracił na swojej jakości.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Re: Race Driver: GRID

Post15 maja 2008, o 12:42

Grałem w demo i niestety model jazdy nie przypadł mi do gustu :dead:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Race Driver: GRID

Post16 maja 2008, o 14:15

Hmm czytałem wiele pozytywnych zapowiedzi tej gry i trochę dziwią mnie wasze oceny. Czyżby naprawde model jazdy zapowiadal się tak słabo? Do tej pory spotkałem się raczej z zachwalaniem sterowania...
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Race Driver: GRID

Post20 maja 2008, o 12:04

No model jazdy nie jest niestety najwyższych lotów (mówię o wyłączeniu wszystkich "ułatwiaczy").
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Race Driver: GRID

Post30 maja 2008, o 13:14

Sprawdzam już pełną wersję i muszę powiedzieć, że jest bardzo przyjemna. Jeśli komuś podobał się Colin Mcrae DIRT, to i GRID z pewnością przypadnie mu do gustu. Trzeba jednak powiedziec, że model jazdy jest bardzo specyficzny, arcade'owy oczywiście, a ze wszystkimi wspomagaczami jeździ się bardzo łatwo. Oprawa graficzna -cudo. Moim zdaniem najładniejszy racer w chwili obecnej.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Race Driver: GRID

Post30 maja 2008, o 15:35

ja sprawdziłem demko i naprawdę robi wrażenie, ale gdyby wsadzili grę w otwarte miasto niczym NFSU, albo Burnouta to by był killer, a tak sobie podaruje bo to bardziej symulacja al'a Forza, a niżeli relaksujący arcade, ale tak czy siak, gra jest na 8/10 jak dla mnie.
Offline
Avatar użytkownika

whitedragon

początkujący

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:48

Re: Race Driver: GRID

Post30 maja 2008, o 19:01

Sprawdziłem demo (pograłem może godzinę, góra dwie). Model jazdy całkowicie nie przypadł mi do gustu - co to ma być? Kartonowe pudełko? Samochód obraca się o 360 stopni szybciej, częściej i większą ilość razy niż w Forzy. To może być aracade, ale bez przesady. Zastanawiałem się nad kupnem pełnej wersji w dalszej przyszłości, ale po demie sobie odpuszczę.
Obrazek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron