Teraz jest 28 mar 2024, o 10:44


Clive barker's Jericho

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bogaty

aktywny

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): 19 maja 2007, o 11:06
  • Lokalizacja: poznan

Clive barker's Jericho

Post12 lis 2007, o 17:16

Gra podoba mi sie choc z poczatku smiac mi sie chciało po zobaczeniu tego teamu 3 laski w tym jedna prawie naga mówie wtf ale pozniej było coraz lepiej.Graficznie gra trzyma poziom na xboxie 360 w wersje na Pieca nie grałem.Teraz jestem w trakcie przechodzenia ostatniego bossa i mam problem

Jeśli ktos skonczył ta gre to niech da jakies wskazówki jak pokonac tego małego zasranca z góry dzięki
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post18 lis 2007, o 22:11

Z gier Clive'a Barkera kojarze jedynie stareńkie Undying z PC :wink: . W Jericho nie będzie mi dane zagrać w najbliższym czasie, ale sądząc po poprzednim projekcie sygnowanym nazwiskiem Barkera, może to być całkiem klimatyczna produkcja.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 lis 2007, o 17:34

Hmm grałem i nie powiem klimacik jest, ale prawdę mówiąc spodziewałem się więcej. Taki tytuł na 7, może 8/10. W porównaniu z ostatnimi megahitami (Bioshock itd) wysiada niestety.
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Clive barker's Jericho

Post1 sie 2023, o 10:02

Co za doskonałe teksty tutaj dajecie. Ta gra Clive Barker's Jericho jest naprawdę doskonała jak dla mnie!!!
_________________________________________________
http://pisaniepracmagisterskichgdansk.pl/pisanie-prac-magisterskich-z-budownictwa/

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron