Teraz jest 29 mar 2024, o 08:01


Saboteur

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

M@JK!

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 sty 2007, o 11:05

Saboteur

Post12 kwi 2007, o 14:44

Witam wszystkich tuz gromadzonych, i zapraszam do wypowiedzenia sie na temat gry Saboteur co o niej sadzicie... ja osobiscie po przeczytaniu artykulu na gamespocie i obejrzeniu filmu prezentujacego gre moge stwierdzic ze bedzie ona slaba.
Interesuje mnie wasze zdanie na ten temat.
http://www.gamespot.com/ps3/action/sabo ... ag=nl.e576

:lol:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post21 kwi 2007, o 17:59

Ni ziębi, ni grzeje mnie ten tytuł :roll: ... Za mało wiemy na jego temat żeby oczekiwać czegoś konkretnego :P
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Re: Saboteur

Post8 cze 2009, o 15:57

Parę miesięcy od założenia tematu minęło, dostaliśmy coraz większą dawkę informacji, przeplatanych gameplayem pokazanym na E3.

Iiiiiiiiiiii........ tutaj mam jakieś rozdwojenie jaźni, o ile gra na papierze wyglądała świetnie , Taki indiana Jones pod postacią szkota walczący z nazistami w Paryżu plus dawka Okami czyli zabawa w malowanie miasta, krwią poległych nazistów (czy jakoś tak :) ). Tak teraz gdy pokazano gameplay...
Wyobrażałem sobie system na modłę Assassina, czyli trochę wolniejsze podejście do rozgrywki, bawienie się z Niemiaszkami w podchody, otrzymaliśmy quake przeplatanego z GTA. Grzanie do Niemców, nie licząc się konsekwencjami, biegając z siedmiomilowymi butami i skacząc jak na księżycu. No i włączony god mode
Tak na razie to tylko alfa i mam nadzieję, że zostanie jedynie fajny system włażenia na wszystko i wszystkich (taa parkour rulez) i wyrzucanie zostanie strzelanie jak w pierwszym Wolfensteinie

PS. Mój pierwszy post na forum, od dłuuuuuższego czasu :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Saboteur

Post16 paź 2009, o 09:54

Hmm pamiętajmy że za grę odpowiada studio Pandemic które ostatnio "wsławiło się" genialnym inaczej mercenaries. To każe podchodzić chłodno do the saboteur.
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: Saboteur

Post16 paź 2009, o 10:10

wg mnie Mercenaries 2 bylo dobra gra - choc sprawdzilem jedynie demko.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Saboteur

Post16 paź 2009, o 19:55

To ciesz sie że nie grałeś w pełniaka bo byś nie wytrzymał :D
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Saboteur

Post25 lut 2022, o 17:07

Takie teksty są naprawdę bardzo fajne. Uwielbiam takie niesamowite rzeczy!!!
_____________________________________________________
Prace magisterskie z Politologii, a cena

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron