Teraz jest 29 mar 2024, o 08:24


Grand Theft Auto IV

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Grand Theft Auto IV

Post6 kwi 2007, o 09:22

W sumie to miałem spory problem z umiejscowieniem tego tematu w odpowiednim dziale - w końcu nie od dziś wiadomo, że GTAIV ukaże się na PS3 i Xboxie 360. Zdecydowałem się na dział poświęcony tej drugiej konsoli, jako że jednak jest ona póki co w większej liczbie domów, a poza tym nie zapowiada się, by obie wersje różniły się diametralnie. Jeśli ktoś ma zamiar się burzyć z tego powodu, niech sobie nawet i zakłada temat w dziale Playstation 3 (o ile regulamin na to pozwala...) - tylko proszę, bez zaśmiecających topic postów (ach, wyczuliłem się na tym punkcie po ostatnich komentarzach do newsów na stronie :D )...

Wiadomo, że pojawił się już pierwszy trailer, który pokazuje nam mniej więcej, czego możemy się spodziewać. Co mnie cieszy, to odejście od tego "komiksowego" designu, a pójście bardziej w stronę realizmu, przynajmniej jeśli chodzi o wizualia. Filmik jest krótki, ale już pozostawia sporo pytań - gdzie akcja będzie umieszczona (wiele razy przewija się napis kojarzący się z Liberty City), kim jest główny bohater i czy w ogóle został przedstawiony w trailerze...? Wszelkie domysły, pytania i ewentualne przypuszczenia kierujcie tutaj :) .

P.S.: Trailer można obejrzeć na oficjalnej stronie, ale osobiście polecam zajrzeć do poniższego linku, ściągnąć "Debut Trailer" i obejrzeć całość w zaciszu swojego HDD :) :
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2924
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post6 kwi 2007, o 11:50

Trailerek pokazał mi jedno - grafa będzie dawała rade. Gdyby tak to uciagneli w 60 fps to byłoby pięknie. Chociaz grafa to jedno a zobacyzmy co bedzie z największą bolączką serii GTA czyli kolizjami. Ja mam juz dosc jak przechodnie nagle przypadkowo pojawiają sie nad samochodami itd. Jesli ma byc realistycznie to powinien byc jakis dobry silnik odpowiedzialny za fizykę.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post7 maja 2007, o 12:51

Mnie ta seria nigdy nie jarała i dziwie sie tym ogólnoświatowym podnieceniem :P. Czwórka zapowiada sie jednak dobrze, przynajmniej w kwestii grafy.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lip 2007, o 15:59

Uuu, nikt nie oglądał nowego trailera :P ?
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... ooking.wmv
HD:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... 2_h264.wmv


Można na nim przede wszystkim wysłuchać voice actingu, który moim zdaniem stoi na wysokim poziomie (ah ten akcent :D ). W ogóle trailerek jest naprawdę ciekawie zmontowany (muzyczka rulez) i chętnie go sobie od czasu do czasu przypominam :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Szabla

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 12 lip 2007, o 14:46

Post13 lip 2007, o 09:25

Ja czekam z niecierpliwością na tą gre :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post5 gru 2007, o 12:29

Już nie mogę doczekać się na GTA4. Szkdoa tylko że pewnie będziemy musieli jeszcze dlugo na to czekać...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 gru 2007, o 15:40

Nowy trailer bardzo przyjemny - podobają mi się te scenki, są takie... filmowe :roll: ? Widać też, że trochę podciągnęli grafikę (radzę zwrócić uwagę na modele postaci). Jak na razie więc spokojnie sobie czekam na premierę, zbytnio się nie napalając :P .
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 gru 2007, o 11:57

Muszę przyznać, że trailer daje radę. Mogliby już wydać tą grę bo ile można w końcu czekać? Jak znam życie to przełożą ją na koniec przyszłego roku :/
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post12 gru 2007, o 19:58

Chyba lepiej zagrać w na maxa dopracowane GTA, niż jakąś zabugowaną gierkę... To ma być w końcu wielkie GTA IV, a nie kolejny dodatek do "trójki".
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post19 sty 2008, o 23:14

Mamy lekką posuche, mogliby już wydawać to gta... Znowu czekają chyba na to, żeby nagle dużo hitów naraz wyszlo i znowu nie bedzie czasu na zagranie w cokolwiek :)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post30 kwi 2008, o 10:17

Grałem gdzieś z godzine u kolegi, ale niedługo i sam powinienem wejść w posiadanie GTA4. Gra już ktoś z was? Jak na razie napiszę tyle że rewolucji nie ma ale oczywiście jak zwykle gra się bardzo fajnie, jak to w gta. Grafa bardzo ładna, nie rwie, jest na co popatrzeć.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 maja 2008, o 22:24

Ja się nie zawiodłem, nie spodziewałem się wiele nowego a tu proszę - poprawione największe bolączki poprzednich części (system celowania i AI, a także częściowo fabuła, która moim zdaniem wypada najlepiej na tle wszystkich części), a do tego masa smaczków sprawia, że naprawdę gra może się podobać. Byłem dość sceptycznie nastawiony do tej części, ale chyba niepotrzebnie, bo to w tej chwili najlepsza gra "gangsterska", jaką można dostać.

Jakby kogoś interesowało, to główny wątek fabularny przeszedłem w nieco ponad 24h - praktycznie nie robiłem nic innego poza zaliczaniem zadań, bo chciałem najpierw wszystko odkryć w misjach, a dopiero potem zabrać się za resztę rzeczy.

Więcej w recenzji :) :
http://www.onlygames.pl/artykul-grand_t ... -1143.html

Notabene jestem ciekaw Waszego zdania na temat tej gry - jak ją widzicie w świetle ostatnich części, a przede wszystkim GTA: San Andreas?
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron