Teraz jest 19 kwi 2024, o 00:59


Grand Theft Auto IV

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Grand Theft Auto IV

Post13 maja 2008, o 21:51

Ja dopiero co zdążyłem odpalić "czwórkę", ale już widać, że ludzie z Rockstar wzięli sobie do serca uwagi graczy odnośnie poprzednich części. Fabuła jeszcze wprawdzie nie jest tak przedstawiana jak w The Getaway (pod tym względem tytuł od Sony rządził), ale już można to bez większych zgrzytów oglądać i słuchać. Dobra robota.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Grand Theft Auto IV

Post13 maja 2008, o 22:13

Ja JESZCZE nie grałem, ale już za dwa dni położę łapy na GTA4. Zapowiada się kilkanaście godzin dobrego grania :).
Offline
Avatar użytkownika

Sloik

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 14 maja 2008, o 10:00

Re: Grand Theft Auto IV

Post14 maja 2008, o 10:22

Ja zauważyłem znacznie obniżony poziom trudności. Zwróciliście uwage że do trzech gwiazdek policja to fajtłapy? Nie wiem co trzeba robić żeby dać im się złapać. Cztery i pięć to już jest jakieś wyzwanie, ale to i tak nie to co dawniej ;).
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Grand Theft Auto IV

Post14 maja 2008, o 16:03

Sloik napisał(a):Ja zauważyłem znacznie obniżony poziom trudności. Zwróciliście uwage że do trzech gwiazdek policja to fajtłapy? Nie wiem co trzeba robić żeby dać im się złapać. Cztery i pięć to już jest jakieś wyzwanie, ale to i tak nie to co dawniej ;).

Dość powiedzieć, że po ukończeniu głównego wątku (ponad 24h gry) nie zostałem ani razu złapany przez policję, co kiedyś wydawało się nie do pomyślenia :) . Nie da się ukryć, że ta część stała się łatwiejsza, bo i również same misje nie nastręczały mi większych problemów...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Re: Grand Theft Auto IV

Post14 maja 2008, o 16:20

Hmm ale czy naprawdę chcielibyście dostać bardzo trudny tytuł, jak kiedyś był Ninja Gaiden? Mi się wcale nie podoba powtarzanie misji po 10 razy, tylko po to żeby mieć jakieś wyzwanie. Najważniejsze to tak wywazyć grę, żeby nie była ani za łatwa ani za trudna. Jeszcze w GTA IV nie grałem, ale już niedługo zagram, choć nie wiem jak znaleźć dwadziescia parę godzin potrzebnych na ukończenie głónego wątku fabularnego :).
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Grand Theft Auto IV

Post15 maja 2008, o 18:54

Ja jakoś bardzo na ten obniżony poziom trudności bym nie narzekał, ale też nie przeszkadzały mi wcale nieco trudniejsze poprzednie części :) .
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Grand Theft Auto IV

Post16 maja 2008, o 00:42

Ja jeśli mam być szczery spodziewałem się trochę dłuższego wątku przygodowego. W końcu w san adreas po 20 godzinach dopiero się zaczynało, a tymczasem gta 4 jest na około 25 godzin. Choć i tak przy ostatnio masowo skracanych grach i tak jest to dobry wynik.
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Re: Grand Theft Auto IV

Post17 maja 2008, o 12:02

Gra-moloch. Coś czuję że starczy mi na kilka najbliższych miesięcy (vide wakacje). Kaczy, może i główne zadania to 25-30 godzin ale ile jest tutaj misji pobocznych :shock: Zajmij się nimi i nie narzekaj :mrgreen:
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Grand Theft Auto IV

Post19 maja 2008, o 15:10

Wreszcie znalazłem trochę czasu, żeby odpalić GTA IV ;). Powiem Wam, że po kilku godzinach jak zwykle można mieć zastrzeżenia do fabuły... Jest trochę ciekawsza może niż w poprzednich częściach, ale dalej się to ogranicza do jednego - w jednym miejscu dostaje się zadanie, jakaś krótka gadka o niczym i tak w kółko. Marzy mi się postawienie na fabułę jak w The Getaway, gdzie filmiki były bardzo ciekawe, świetnie wyreżyserowane i po prostu ciekawiło co będzie dalej. Tutaj z kolei wiadomo co będzie dalej - nowe zadanie, nic więcej ;P. Oczywiście nie piszę przez to, że The Getaway jako całość jest lepsze od GTA, ale pod względem fabuły dalej jest niedoścignione. Przynajmniej moim zdaniem. Ktoś mi napisze, że za mało grałem, dalej jest lepiej... No tak, tylko że w The Getaway przez pierwsze pół godziny działo się więcej niż tutaj przez trzy :P Oczywiście to takie narzekanie na siłę, bo gra jako całość jest świetna. Fajnie, że model jazdy jest trochę trudniejszy w opanowaniu, bo w poprzednich częściach był co najwyżej "średni"...
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Grand Theft Auto IV

Post22 maja 2008, o 10:33

Ja tam nigdy od GTA4 nie oczekiwałem wybitnej fabuły. Najważniejsze że core gameplay jest rewelacyjny, a fabuła jaka jest spokojnie wystarcza do pociągnięcia gry :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Nite

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 3 maja 2009, o 09:46

Re: Grand Theft Auto IV

Post3 maja 2009, o 10:06

Nie wiem czemu ludzie zachwycają się tą grą? Nie dość, że nudna to jeszcze mniej rozbudowana od poprzedniczki. Fabuła nadaje się to filmów klasy B, a nie produkcji za grube miliony.
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Grand Theft Auto IV

Post25 mar 2022, o 13:07

Grand Theft Auto 4 to jest doskonała sprawa!! W moim przekonaniu ta gra się nie starzeje. To jest doskonała rzecz w mojej opinii!!
____________________________________
http://pisaniepracmagisterskichkatowice.pl/pisanie-prac-licencjackich-ze-zdrowia-publicznego/
Poprzednia strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron