Teraz jest 19 kwi 2024, o 19:47


Colin Mcrae DIRT

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Colin Mcrae DIRT

Post4 kwi 2007, o 10:38

Co sądzicie na temat kolejnej części Colin Mcrae Rally? Moim zdaniem zapowiada sie swietnie. Dobrze że ktoś jeszcze probuje robić rajdy bo już myślałem że umrą śmiercią naturalną. Ciekawi mnie też dlaczego sony porzuciło WRC mając tak prestiżową licencję... A colin wygląda na screenach wspaniale. Może być swietny tytuł!

Obrazek

Obrazek
Offline

M@JK!

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 sty 2007, o 11:05

Post4 kwi 2007, o 11:27

Nie wiem jak dla Ciebie Mario ale seria CMR robila na mnie wrazenie tylko w przypadku PC kiedy mialem okazje juz zagrac w WRC na czarnuli to stwierdzilem ze to co widzialem do chwili obecnej bylo niczym... i sadze ze posiadacze PS3 grajac w ta gre nie beda zbytnio zachwyceni a jedynie rozczarowani bo wiekszosc zapewne miala stycznosc z WRC a jak sadze bardzo mala z CMR... po za oprawa wizualna byc moze audio ofc w przypadku PS3 nic raczej wiecej z tej gry nie bedzie... nie wiem jak wersja na xboxa gdzie audio video jest kompresowane zwarzajac na mala pojemnosc plyt DVD

dla zainteresowanych pozycja to tutaj sobie mozna posledzic troche temat:

http://ps3.qj.net/category/Colin-McRae-DIRT/cid/2173
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 kwi 2007, o 12:14

Już nie przesadzaj z tą kompresją. Widziałeś Test Drive Unlimited? Jakoś wtedy nikt nie płakał że gry na Xboxa 360 wychodzą na DVD. A co do WRC to było to po prostu coś odmiennego. Mi się podobał zarówno CMR (ten model jazdy...) oraz WRC (masa tras, piękne widoki, techniczna jazda)... Hmm w sumie ostatnio WRC nawet trochę podupadło a ostatnia część wydana na PS2 to śmiech na sali. Mam nadzieje, że nie zniknie ta marka w ogóle, a Evolution Studios po Motorstormie mogliby się zająć właśnie kolejną częścią World Rally Championship ;).
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post27 kwi 2007, o 23:28

Z każdym dniem Colin prezentuje się coraz lepiej. Premiera już za niecałe dwa miesiące, ja juz nie moge sie doczekać :D.
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post28 kwi 2007, o 16:59

Też nie mogę się doczekać, a seria WRC zawsze nieco - moim zdaniem - odstawała od Colina. DIRT wygląda rewelacyjnie, także już niedługo zagramy w pewnie jedną z lepszych rajdówek...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post28 kwi 2007, o 22:23

Czy ja wiem czy odstawała... Raczej trochę inaczej podchodzila do tematu. Osobiście mam nadzieje że WRC nie przepadnie całkowicie na rzecz Motorstorma i jego kontynuacji, a tymczasem świetnie zapowiada się nowy Colin. On po prostu nie może rozczarować. 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 maja 2007, o 18:57

BartX napisał(a):Też nie mogę się doczekać, a seria WRC zawsze nieco - moim zdaniem - odstawała od Colina.

Mnie zawsze w Colinie drażnił brak licencji - jestem w miarę na czasie w temacie WRC i jednak pełna licencja w grze jest dla mnie sporym smaczkiem.

Dlatego cieszę się, że CM: DIRT będzie traktował o trochę innym rodzaju wyścigów i mam nadzieję że wyjdzie z tego świetny tytuł.

P.S.: Osobiście odświeżam sobie teraz CMR2005 i powiem Wam, że w ten tytuł nadal świetnie się gra - jeśli w DIRT nie zrewolucjonizują na gorsze modelu jazdy (co jest raczej wątpliwe :wink: ) to można być dobrej myśli :) .
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post7 maja 2007, o 12:53

Colin będzie rządził to pewne. Tylko po co tyle hiciorów szykują nam na przełom maja/czerwca :/? Będzie tomb raider, bedzie colin, będzie forza 2.. nie bedzie czasu na granie :wink:
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post7 maja 2007, o 20:03

X360 się lepiej sprzeda :) To w sumie dobrze, ja się cieszę, że tyle tytułów wychodzi na X360. Szykuje się naprawdę niezła burza w gatunku racerów 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 maja 2007, o 13:02

Piotrek napisał(a):Colin będzie rządził to pewne. Tylko po co tyle hiciorów szykują nam na przełom maja/czerwca :/? Będzie tomb raider, bedzie colin, będzie forza 2.. nie bedzie czasu na granie :wink:

Nie narzekaj - i tak premiery wielu wyczekiwanych tytułów zostały przesunięte na późniejszy termin, a już na przykład lipiec-sierpień tak obfity w ciekawie zapowiadające się gry nie będzie... Będzie więc czas, żeby jakiekolwiek straty nadrobić - BTW to myślałem że ludzie zawsze narzekają na posuchę w tym okresie :P ...

Ciekaw jestem, kiedy Codemasters zdecyduje się nam pokazać chociaż jakieś demo do ściagnięcia z Marketplace... Chyba że zdecydują się na jego wydanie dopiero po premierze pełnej wersji...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 maja 2007, o 16:44

Nie sądzę że wydadzą je przed pełną wersją, ale kto wie kto wie...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post13 cze 2007, o 23:55

Grałem w demko i mam mieszane uczucia. Model jazdy wolałem duzo bardziej w poprzednich cześciach. A wy?
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron