Teraz jest 29 mar 2024, o 00:15


Colin Mcrae DIRT

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

misiek

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 3 sty 2006, o 23:55

Post14 cze 2007, o 11:21

Mi sie demo nawet podobało. Faktycznie model jazdy troche dziwny ale można sie przyzwyczaić. Zwróciłem tylko uwagę na wysoki poziom trudnosci - na pierwszej trasie w niemczech (wyścig równoległy) na poziomie trudności Amateur trace do Colina nie mniej niż 10 sekund :shock: To jak bedzie na wyższych poziomach trudnosci? A grafa świetna, to trzeba przyznać.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post15 cze 2007, o 09:28

Hehe demo juz jest od jakiegos czasu ale właśnie pojawiła się wersja Jacków Sparrowów (czyt.: Piratów z Karaibów hehehe). Ciekawe czy pełniak rózni sie czyms od demka.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post15 cze 2007, o 11:33

Ja ze niedługo powinienem mieć ;). A demko średnio przypadło mi do gustu. Dretwy model jazdy.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post15 cze 2007, o 15:53

Dopiero wczoraj zagrałem w demo i jestem mile zaskoczony. Nie przepadam za wyścigami (jeśli już, to tylko arcade), za poprzednimi Colinami też średnio (choć serię szanuję), a tu się grało całkiem przyjemnie. Nieco bezwładny model jazdy za bardzo mi nie przeszkadzał, a grafika jest naprawdę śliczna. Widok z kabiny daje radę, że hej! Obiecujące :).
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post15 cze 2007, o 16:01

Ja rowniez gralem w demo i mi sie podobalo. Grafika jest bardzo dobra (szczegolnie w wyscigu, w ktorym trzeba wjechac na gore). Model jazdy jest sredni (w poprzednich czesciach byl lepszy). Jest tez maly "bledzik" - jesli mozna to tak nazwac. Zobaczylem ze gdy konczym wyscig i widok pokazuje kabine samochadu to nie ma w nim pilota. Mam nadzieje ze w pelnej wersji juz go nie zabraknie :).
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post15 cze 2007, o 16:24

Właśnie, zapomniałem wspomnieć, że bardzo brakuje pilota (jego instrukcje dodawały grze klimatu, o użyteczności nie wspominając).
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post15 cze 2007, o 16:32

Demko bardzo mi sie podobalo. Nie moge sie doczekac kiedy zagram w pelna wersje. W druga trase (wjazd pod gore) gralem najwiecej. Chyba najbardziej mi sie podobala.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Post15 cze 2007, o 23:59

Jestem wielkim fanem wyscigow wiec demko Colin'a bardzo mi sie podobalo. Grafika cieszy oko. Sprawa do ktorej moglbym sie przyczepic to model jazdy. Dziwne wydalo mi sie rowniez brak pilota w kabinie. Oby w pelnej wersji tworcy nie zapomnieli go dodac.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 cze 2007, o 08:02

No, wjad na góre najlepszy z tych trzech wyścigów dostępnych w demie. Gra wygląda świetnie, ale... zależy w którym wyścigu. W tym trzecim (samochody typu buggy) już nie jest tak rewelacyjnie.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post16 cze 2007, o 14:03

Piotrek napisał(a):Gra wygląda świetnie, ale... zależy w którym wyścigu. W tym trzecim (samochody typu buggy) już nie jest tak rewelacyjnie.

Jesli grafika bedzie identyczna jak na demku to o tak nie bede narzekac. Moze samochody w trzecim wyscigu nie sa najladniejsze (chociaz jak dla mnie nie sa tez brzydkie) to i tak calosc prezentuje sie bardzo dobrze, a mozna nawet powiedziec ze swietnie.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Colin Mcrae DIRT

Post25 kwi 2023, o 12:57

Takie rzeczy są naprawdę świetne. Takimi rzeczami warto się interesować. To jest opcja doskonała w moim przekonaniu.
____________________________________-
http://pracemagisterskiekrakow.pl/
Poprzednia strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron