Teraz jest 28 mar 2024, o 20:46


Virtua Tennis 3

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Virtua Tennis 3

Post18 mar 2007, o 13:00

W sumie z serią miałem ostatnio do czynienia jeszcze na DC, więc wersję na Xboxa 360 (będzie też na PS3) chętnie bym sprawdził. Na Marketplace pojawiło się już demo, może ktoś testował?

Gość

Post18 mar 2007, o 14:45

testował, testował:) Playtest VT3 już się pisze. Śmiało możesz zasysać demko, giera daje rade!
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post26 mar 2007, o 10:30

No, virtua tennis to jest to. Co prawda pewnie dużo nie zmienili ale co z tego, zawsze to byla dla mnie jedna z najlepszych party games :)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post28 mar 2007, o 10:51

Achh dreamcast piękne czasy :D. Szkoda tylko że seria prawie stoi w miejscu w kolejnych częściach :(. Gameplay nie różni sie prawie od czasu pierwszej czesci a ile minęło to już lat... Czy naprawdę te wielkie głowy nie potrafią wymyślić nic nowego?

Gość

Post29 mar 2007, o 05:22

Mario napisał(a):Achh dreamcast piękne czasy :D. Szkoda tylko że seria prawie stoi w miejscu w kolejnych częściach :(. Gameplay nie różni sie prawie od czasu pierwszej czesci a ile minęło to już lat... Czy naprawdę te wielkie głowy nie potrafią wymyślić nic nowego?


Ale po co wymyślac coś nowego skoro system rozgrywki jest prawie idealny? Chodzi mi tutaj oczywiście o sam gameplay. Całą otoczkę, tryby gry i masterowanie grafiki i animacji - to właśnie mają zmieniać na lepsze i bardziej ciekawe. Ale sam "model jazdy", którego można doświadczyć podczas gry jest rewelacyjny i nie potrzebuje żadnych przeróbek. Dobrze, że Sega nie wprowadza zmian "na siłę" bo to tylko może zaszkodzić.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 kwi 2007, o 15:05

No, akurat system w tej serii zawsze bardzo mi odpowiadał - fakt, trochę tutaj arcade'u jest, ale od symulacji to jest Top Spin :P . Tak jak napisał majonez - niech udoskonalają całą otoczkę, a będzie dobrze :) .
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 kwi 2007, o 10:12

Tak gram sobie włąśnie w pełną wersje (wkrótce recka) no i myśle o tym co piszecie. No nie wiem czy nie przydałyby sie zmiany także do systemu. Ledwie trzy przyciski do uderzeń (mocny, techniczny, lob) to troche mało i można by tu było coś jeszcze wprowadzić. Np. jakiś pasek mocy który byłby pod RT i można by było wykonywać nim bardziej ryzykowne strzały. Wiadomo, trzyprzyciskowy system jest idealny dla begginerów, ale jak sie spotka dwóch doświadczonych graczy to wymiany potrafią trwać w nieskończoność ;).
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post20 maja 2007, o 12:21

System jest super. Właśnie o to chodzi w VT - można grać z nowicjuszem i się dobrze bawić. Np kumpel potrafi nas ograć - to jest świetne. Top Spin już tak dobry nie był pod tym względem. Osobiście zalezy mi bardziej na rywalizacji ze znajomymi i minigierkach z VT więc Top Spinem 2 nawet się nie zainteresowałem.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post21 maja 2007, o 15:01

Podobnie u mnie. Siłą tej gry jest to że odpalasz wyjasniasz szybko zasady, 10 minut praktyki i juz wszyscy grają jak równy z równym.
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Virtua Tennis 3

Post13 lut 2024, o 13:03

Ta gra jest w moim przekonaniu doskonała wręcz. Tak to jaa widzę. w moim przekonaniu to jest naprawdę doskonała opcja jak dla mnie.
____________________________________
Tematy prac magisterskich - Położnictwo

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron