Teraz jest 28 mar 2024, o 15:49


Guitar Hero II - pora chwycić za gitary :D

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Guitar Hero II - pora chwycić za gitary :D

Post11 mar 2007, o 14:01

Taak, jedna z najlepszych gier muzycznych na PS2 atakuje w kwietniu także 360'tkę. Chyba wszystko już jasne 8) . Na Czarnuli miałem wprawdzie kontakt tylko z pierwszą częścią, ale sequel chętnie sprawdzę już na konsoli Microsoftu. Jest tu ktoś, kto na to jeszcze czeka :) ?

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post11 mar 2007, o 14:19

ogólnie część pierwszą wymiotłem na kawałki , w dwójkę chwilę pograłem na PS2 oczywiście , ale zniesmaczyło mnie to , że myślałem , że zagram sobie w najlepsze Heart - Shaped Box Nirvany , a tam k***a tylko dostępny cover :(( ciekawe czy przy Would ? Alice in Chains zrobili takie samo gówno :((( [/img]
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post13 mar 2007, o 00:18

Butcher, przeciez tu są chyba same covery :).
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post13 mar 2007, o 01:28

no co ty :) spokojnie , w GH 1 nie natknąłem się na żaden cover ( chociaż w sumie to nie wiem bo kilku numerów nie znałem , ale to co znałem były na 100 % oryginały :) , a w GH2 się specjalnie nie zagłębiałem więc nie znam wszystkich kawałków , ale NIRVANA jest scoverowana 100 % :( może chłopaków nie było stać na użycie oryginału ??? W końcu za te kawałki musieli zapłacić bankowo i to niemałą forsę.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 mar 2007, o 10:52

Co ty gadasz? Grałem w GH1 (na padzie ;)) i wszystkie numery były coverami. Chyba ci sie coś pomieszało :>

Gość

Post13 mar 2007, o 17:25

Wydaje mi się, że Piotrek ma rację. Pamiętam jak zobaczyłem na liście utworów kawałek Incubusa, a później dowiedziałem się, że w grze nie będzie oryginalnego wykonania. Lipton i to taki, że hej!

Nie słyszałem coverów z gry i muszę powiedzieć, że wcale do nich mnie nie ciągnie. Mogą to być mistrzowskie wykonania, tylko ze tutaj nie o to chodzi.

Nie mógłbym w miarę obiektywnie ocenić GH. Akurat tutaj muzyka dla mnie ma kolosalne znaczenie.

P.S. Wiosło na X360 ma zajefajny kształt. Coś na wzór ESP od Hetfielda z dawnych czasów.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post13 mar 2007, o 18:44

niestety teraz stwierdzam , że jest to fakt :( PADAKA !!!! Jestem po 3 godzinnej sesji z GH2 i wiecie co ... jak usłyszałem scoverowany THEM BONES Alice In Chains , w/wspomnianą NIRVANE oraz OMFG Killing In The Name RATM ... to myślałem , że dupa mi ze śmiechu odpadnie ... MAKABRA !!!!! W GH1 grałem całymi dniami wycisnąłem z niej prawie wszystkie soki i dałem się zrobić w chusa ... jak mówiłem dużo kawałków nie znałem , ale Incubus brzmiał jak brzmieć powinien , HELMET to samo :/ Pantera też była całkiem całkiem , ale tak czy siak dałem się ''wydymać'' :) ogólnie rzecz biorąc GH 1 tak czy siak bardziej mi się podobał :) też gram na padzie , a chciałbym pociosać na wiośle hehe
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post14 mar 2007, o 11:46

Heh czy wy aby troche nie przesadzacie? Bojkotować gre tylko dlatego że są covery (nawet nie słysząc ich, lub tak jak ps2 butcher myśląc że to oryginały - w takim razie muszą to być bardzo dobre covery)? Gra jest świetna. Nie wiecie kiedy wiosło do Xboxa 360 będzie w Europie? I po ile?
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post14 mar 2007, o 13:39

Spoko nikt nie bojkotuje :) wczoraj skończyłem GH 2 :) , powiem tak , covery w jedynce były naprawdę dobrze zrobione bo dałem się wrobić :) , ale tutaj już mi się nie podobają ... k***a Killing In the Name śpiewał jakiś białas :( co to ma być ??? A AIC scoverowali także bez jaj heh , reszty numerów nie znałem (poza Monkey Wrench Foo Fighters gdzie cover też był bardzo dobry) więc nie robiło mi nic , że to , że covery :) ogólnie giera wymiata , ale GH 1 i tak bardziej mi się podobał.

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości