Teraz jest 29 mar 2024, o 08:02


Rainbow Six: Vegas

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Rainbow Six: Vegas

Post8 lut 2007, o 01:07

Mysle ze wielu graczy mialo okazje zagrac w ten tytul - piszcie wiec co sadzicie o danej grze. Jakie sa wasze wrazenia? Fani GRAW powinni byc zadowoleni z tytulu - przeciez to bardzo dwie podobne gry. Tak sadze przynajmniej :D .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post8 lut 2007, o 16:34

Choć z serią nie miałem częstej styczności (więcej do czynienia miałem z trzecim i czwartym SWATem), to Vegas mnie zainteresowało jeszcze przed premierą i za jakiś czas zamierzam tę odłonę sprawdzić. Szkoda że każda kolejna część idzie coraz bardziej w stronę akcji, choć zdaję sobie sprawę że dla niektórych osób może to być tylko zaletą :wink: ...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post8 lut 2007, o 23:11

Podobnie jak Sarge nigdy nie mialem do czynienia z seria Rainbow Six. Mimo to zagralem bardzo krotko w owy tytul i przypadl mi do gustu. Nie wiem dlaczego dosc podobny tytul jakim jest GRAW jakos nie przypadl mi do gustu. Dlatego sam nie wiem czemu Rainbow Six spodobal mi sie i mam nadzieje ze juz niebawem znajde troche czasu by wiecej pograc w ten tytul.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 lut 2007, o 13:06

A mi się tytuł średnio podoba, może to dlatego że pamiętam jak namiętnie szpilałem z kumplem w jeszcze te taktyczne Rainbow Six. Ponad godzinę spędzaliśmy na planowaniu, chociaż i tak plan na końcu okazał się do d...niczego. Nawet nie pamiętam czy przeszedłem Rainbowa, tytuł odświeżyłem niedawno. Na plan poświęciłem mniej niż 5 minut, zabili mnie tylko gdy otworzyłem pierwsze drzwi, za dużo komerchy panowie. O Rainbow Six Vegas czytałem i oglądałem filmy jedynie, ale gra oprócz świetnego klimatu Las Vegas, nie spodobała mi się za bardzo. O taki 8 na szynach, w grę pogram wtedy kiedy będę miał komputer za 5 tysiaków, czyli trochę to potrwa. :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post10 lut 2007, o 18:19

Coz... Tego typu gra nie musi sie podobac kazdemu :wink: . Mi naprzyklad podoba sie Rainbow, a nie podoba GRAW. Kazdy ma inny "gust" :) .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 lut 2007, o 12:01

YoW napisał(a): Nawet nie pamiętam czy przeszedłem Rainbowa, tytuł odświeżyłem niedawno. Na plan poświęciłem mniej niż 5 minut, zabili mnie tylko gdy otworzyłem pierwsze drzwi, za dużo komerchy panowie.

"Za dużo komerchy" :wink: ? Tak bym już prędzej określił najnowsze odsłony serii, gdzie wyraźnie widać, że twórcy chcieli sobie poszerzyć liczbę odbiorców poprzez zubożenie walorów taktycznych tej gry. Co jak co, ale pierwsze odsłony Rainbow Six były skierowane tylko dla miłośników taktyki i długiego planowania swoich posunięć, więc pójściem na komercję tego bym nie nazwał :roll: ... Coś takiego było już mocno widoczne w R6: Lockdown, a według wielu osób nawet już w poprzednich częściach, kiedy taktyka nie była już tak ważna, a przez kolejne etapy można było przechodzić niemal "na Jana" :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post14 lut 2007, o 10:41

O Lockdown to nawet nie wspominaj bo takie "coś" nie powinno być przepuszczone przez kontrolę jakości. A w vegas jeszcze nie grałem, choc przymierzam sie żeby sobie tą grę zamówić. Chyba warto, choć jeszcze poczytam o niej (recka w ogm sie szykuje?), poogladam trailery, bo lubie wiedzieć co kupuje :).

Gość

Post11 cze 2009, o 19:15

Xbox fan napisał(a):O Lockdown to nawet nie wspominaj bo takie "coś" nie powinno być przepuszczone przez kontrolę jakości. A w vegas jeszcze nie grałem, choc przymierzam sie żeby sobie tą grę zamówić. Chyba warto, choć jeszcze poczytam o niej (recka w ogm sie szykuje?), poogladam trailery, bo lubie wiedzieć co kupuje :).


Chyba najprostszym rozwiązaniem jest zassanie demka z Marketplace. Ja na jego podstawie napisałem playtest, który możesz oblukać tutaj http://www.onlygames.pl/pla-RSVegas.php
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Rainbow Six: Vegas

Post23 maja 2022, o 10:49

Rainbow Six to jest świetna gra. Uwielbiam ją po prostu!!!
______________________________________
Rozwój kadry naukowej
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Rainbow Six: Vegas

Post30 cze 2022, o 14:26

Rainbow SIx to jest wspaniała gra. Ja ją po prostu kocham. Ona jest wspaniała w moim przekonaniu!!!
_________________________________________
http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl/pisanie-prac-z-ekonomii/

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron