Teraz jest 18 kwi 2024, o 04:38


Unreal Tournament 3 - kolejny masakrator graficzny??

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Unreal Tournament 3 - kolejny masakrator graficzny??

Post3 lut 2007, o 12:55

Unreal Tournament 3 (wcześniej pod nazwą UT2007) ukaże się na X360 już na pewno, co ok. tydzień temu potwierdziło Midway. To może być kolejna gra obok Gears of War pokazująca możliwości tej konsoli - w końcu silnik UE3.0 powinien załatwić wszystko :roll: ... W drugiej połowie tego roku może to być kolejny tytuł, który zatrzęsie rankingiem najpopularniejszych produkcji na Xbox Live :wink:
Offline

Mic

początkujący

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 31 gru 2006, o 23:07
  • Lokalizacja: Poznan

Post3 lut 2007, o 13:42

Masz racje ja grałem we wczesniejsze wersje na Dreamcascie potem pc i teraz z checia pogram na x boxie na live to bedzie hit obok turoka bioshock'a to własnie UT 3 jest najbardziej oczekiwaną grą jak dla mnie
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post6 lut 2007, o 22:27

Coz... Silnik gry - taki jak w Gears of War :D . Developer - taki sam jak w Gears of War :D . Pod wzgledem graficznym ta gra na pewno nie bedzie slaba. Mam nadzieje ze pod wzgledem grywalnosci nic sie nie zmieni. Bo poprzednie czesci mialy ja naprawde duza. Tak wiec czekam z niecierpliwoscia :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post14 lut 2007, o 10:53

Mic napisał(a):Masz racje ja grałem we wczesniejsze wersje na Dreamcascie potem pc i teraz z checia pogram na x boxie na live to bedzie hit obok turoka bioshock'a to własnie UT 3 jest najbardziej oczekiwaną grą jak dla mnie


Tu masz całkowitą rację. Te gry zarządzą, ale ja najbardziej czekam na unreala z tej trójki.

Pamietacie pierwszego UT? Na PC zagrywałem się w tą prześwietną grę do upadłego. Ta muza, ta grafa, to wyważenie rozgrywki... TO był dla mnie idealny tytuł. Jak toczyły sie wojny UT vs Quake to zawsze byłem za UT :).
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post15 lut 2007, o 16:50

No właśnie, niech ta gra zbliży się jak najbardziej do świetnej moim zdaniem jedyneczki, bo pomysł z mieczykami i walką melee z Unreal Championship 2 był moim zdaniem zupełnie nietrafiony :| ...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post19 lut 2007, o 00:17

Sarge napisał(a):No właśnie, niech ta gra zbliży się jak najbardziej do świetnej moim zdaniem jedyneczki, bo pomysł z mieczykami i walką melee z Unreal Championship 2 był moim zdaniem zupełnie nietrafiony ...


Dokladnie. Co prawda pogralem troche i w te czesc, ale walenie z mieczykow i do tego z dwoma typami broni to juz nie bylo to samo :( . Mam nadzieje ze tworcy tym razem nie pojda w strone walki na miecze czy tez w recz. Poniewaz chcialbym zobaczyc stary, wyprubowany system walki, dzieki ktoremu Unreal przyciagal mnie na dlugie godziny do ekranu :) .
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Post5 mar 2007, o 15:21

Zapowiada się kolejna świetna strzelanina, ale nie wiem czy już tego troche nie za dużo :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lip 2007, o 15:33

Nowy trailer [E3 07]!
http://www.gametrailers.com/player/21492.html
HD:
http://www.gametrailers.com/player/21491.html

o_O

Początkowo olałem ten tytuł (tzn. nie spieszyło mi się z oglądaniem go spośród innych trailerów z E3), ale teraz widzę że powinienem się nim wcześniej zainteresować :wink: . Zdecydowanie jedna z najładniejszych gier na tegorocznych targach!
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Unreal Tournament 3 - kolejny masakrator graficzny??

Post13 maja 2008, o 21:58

Szkoda, że posiadaczom Xboxów 360 przyszło tyle czekać na ten tytuł. Teraz mówi się o lipcu jako prawdopodobnym terminie premiery. Czekacie na to jeszcze w ogóle ;)?
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Unreal Tournament 3 - kolejny masakrator graficzny??

Post13 maja 2008, o 22:10

Ja czekam, jak najbardziej. Tym bardziej, że mówi się że wersja na Xboxa 360 dostanie dodatki względem PS3 ;). Dobry FPS sieciowy zawsze w cenie :).
Offline
Avatar użytkownika

misiek

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 3 sty 2006, o 23:55

Re: Unreal Tournament 3 - kolejny masakrator graficzny??

Post17 maja 2008, o 12:16

Nowe mapy, tryb splitscreen - jest na co czekać :). Szkoda tylko że tak długo, mówiło się że wersja na x360 wyjdzie w marcu a tu taki klops.

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron