Teraz jest 28 mar 2024, o 23:48


PS3 vs Xbox 360

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość

Tony

Re: PS3 vs Xbox 360

Post27 paź 2009, o 00:39

Zapomniałem się podpisać - Tony.

P.S.
Sorry, że post pod postem, ale brak możliwości moderacji na tym forum.

Ravex

Re: PS3 vs Xbox 360

Post27 paź 2009, o 00:49

Mam pewne zastrzeżenie do autora ostatniego postu.
Mówisz, że GT nie wybija się z tłumu innych racerów pod względem graficznym? Więc powiem ci, że w kwestii graficznej można jedynie zarzucić GT brak zniszczeń, a tak to GT5 Prologue jest ładniejsze niż Forza 3, NFS Shift itp.
Jedynie można powiedzieć że Dirt może trochę dorównać GT, ale to są inne klimaty.
Nie wiem ile masz lat ale weź naucz się odróżniać grafiki.

(PS. Wiem, że trasy w GT są nudne jak flaki z olejem. Pod tym względem zdecydowanie lepsza jest forza... ale forza 3 jest ogólnie lepsza od GT. Mam PS3 i w sklepie grałem w forze 3 na X360 i bardziej mi się spodobało niż GT5P)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: PS3 vs Xbox 360

Post27 paź 2009, o 09:22

Tony, oczywiście że jest możliwosć edycji swoich postów. Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem. Zarejestruj sie --> ucp.php?mode=register to nie boli.
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: PS3 vs Xbox 360

Post30 paź 2009, o 23:02

Grafa grafa i w kółko grafa. Nie grafa czyni z gry dobry symulator. Forza już wyszła i bardzo podniosła poprzeczke, na temat GT5 będzie mozna wypowiadać sie jak już się ukaże a teraz nie ma sensu wróżyć z fusów.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: PS3 vs Xbox 360

Post3 lis 2009, o 10:57

Dokładnie. Fanboye ps3 tylko ciągle plotą o grafie a trzecia forza jest tak dobra że w GT5 musiałyby zajść radykalne zmiany w porównaniu z gt5 prologue (fizyka do bani), by ten tytuł miał jakieś szanse w starciu z forzą.
Offline
Avatar użytkownika

Catter

aktywny

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 29 wrz 2007, o 10:08
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: PS3 vs Xbox 360

Post10 sty 2010, o 18:34

Cześć

Jest nowy rok 2010. Pod koniec 2009 mam wrażenie, że na rynku zaczął dominować nextgen od Sony.
Co Wy na ten temat myślicie.

Nie nie obrażam nikogo i jeśli ktoś jest mega fanboyem którejś z konsol to prośba niech nie krytykuje mnie za moją opinię.

Obecnie posiadam konsolę Xbox 360. Zastanawiam się nad zmianą na PS3. Wydaje mi się, że napęd Bluray oraz mocniejszy sprzęt są zaletą Sony którą coraz bardziej widać. Uncharted 2 zdaje się być przełomem ale czy pokażą się tytuły na peesa które będą trzymały poziom?

Co do mojej 360 to jestem troszkę rozczarowany. Jeśli na początku "wojny konsolowej" to na pS3 brakowało exclisivów tak teraz na konsolę od MS wychodzi nie wiele perełek. Ktoś może krzyknąć FORZAAAA 3... Ale nie wszyscy są fanami wyścigów. Niestety nie mam czasu na bieżąco śledzić nowości w branży i może na Xboxa szykują się jakieś wypasione tytuły na myśl których posiadacze konsol Sony będą się ślinić? Jeśli tak prośba o wskazanie :)

Z tego co do tej pory widziałem na konsoli PS3 kolegi (wersja "gruba") to fifa 09 która wg. mnie wyglądała gorzej niż na moim xbox. Ale czy tak samo jest z fifą 2010? Czy tak samo będzie z final fantazy?

Jeśli ktoś z Was ma obie konsole to prośba o opinię. Wiem, że najlepiej jest mieć dwie aby się uzupełniały. Jednakże gdybyście mieli wybrać mając przed sobą dwa pudełka i znając możliwości obu (nie porównujemy ceny) to co byście zrobili teraz na początku Nowego Roku?

Pozdrawiam z życzeniami dobrych gier, cichych konsol i dużej ilości czasu w Nowym Roku na ich używanie.
Offline

Liton

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 11 lis 2009, o 18:11

Re: PS3 vs Xbox 360

Post10 sty 2010, o 21:17

jako posiadacz PS3 powiem krótko: nie płakałbym gdybym miał X360

Blu-Disc - no niby jest, ale filmy w tym formacie są w polsce kur.. drogie:
http://www.amazon.de/dp/B002UI2QES?m=A3 ... versand-21 - 19,95 Euro - na dzień dzisiejszy 81.96 PLN.
http://www.ceneo.pl/4646701 - od 112,50 ...

Exclusivy - zależy co kto lubi - osobiście bardziej wolę God of War 3/Uncharted 2 niż Forzę 3 i któreś z rzędu Halo - inny powie co innego

PS3 będzie miało wkrótce wmonotwaną opcję 3D, czego X nie przewiduje na razie

zawsze znajdzie się dzieciak, który powie, że konsole to tylko granie (bo jeszcze mu rodzinka zabierze konsolę by obejrzeć film..)

decyzję każdy podejmuje sam
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: PS3 vs Xbox 360

Post11 sty 2010, o 21:31

Catter, to zalezy czego oczekujesz od konsol - ps3 jest sens brac tylko i wylacznie jesli interesuja cie niszowe japonskie gry jrpg i srpg, ale te trzeba importowac z usa. we wszystkich innych kategoriach 360tka jednak wygrywa i to dosc znacznie.

odnosnie mocy sprzetu to 360tka jednak ma jeszcze sporo mocy w sobie - najnowsze screen'y z rozgrywki Halo Reach idealnie to pokazuja. grafika znacznie przewyzszajaca Killzone 2, a przy tym z jeszcze wiekszymi(w stosunku do Halo 3) mapami, ktore teraz wygladaja wrecz jak sandbox'y oraz 40 przeciwnikami i 20 pojazdami jednoczesnie na ekranie(w odroznieniu od korytarzy i co najwyzej kilku przeciwnikow KZ2), a wszystko to z mozliwoscia splitscreen'a bez spadku jakosci grafiki.
Offline
Avatar użytkownika

Catter

aktywny

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 29 wrz 2007, o 10:08
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: PS3 vs Xbox 360

Post13 sty 2010, o 19:35

waron napisał(a):ps3 jest sens brac tylko i wylacznie jesli interesuja cie niszowe japonskie gry jrpg i srpg, ale te trzeba importowac z usa. we wszystkich innych kategoriach 360tka jednak wygrywa i to dosc znacznie.


Dziwną masz opinię :) jaki import? jakie niszowe gry?:) Ojj to nie była obiektywna opinia Waron.

Ps.

PS3 kupione wczoraj, Xbox 360 sprzedany :)
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: PS3 vs Xbox 360

Post14 sty 2010, o 09:16

jak nie obiektywna wszystkie gry ekskluzywne, ktore moglyby zadecydowac o wyborze ps3 nad 360tka to wlasnie niszowki i gry japonskie(jak mi ktos wymieni jedna gre jako tytul warty kupienia ps3 za wciaz ponad 1300zl albo gry, ktorej jeszcze nie ma to go wysmieje), ktore trzeba importowac(jedyne gry obecne w polsce to Valkyria Chronicles i Disgaea 3). Yakuza 3, Yakuza Kenzan, Demon's Souls, Agarest Senki itd w polsce lub europie nigdy nie zostaly wydane wiec trzeba je importowac.
Offline

Liton

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 11 lis 2009, o 18:11

Re: PS3 vs Xbox 360

Post14 sty 2010, o 12:47

http://www.ceneo.pl/937028
tak, tak - 1300 minimum, a świnie latają

co do gier - nie chce mi sie sprzeczać z kimś, grającym w 20 część Halo.. [sarkazm, na wypadek, gdybyś się nie domyślił]
Offline
Avatar użytkownika

Catter

aktywny

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 29 wrz 2007, o 10:08
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: PS3 vs Xbox 360

Post14 sty 2010, o 21:54

PS3 warto kupić chociażby dla Uncharted !!!

Dzisiaj przyszła moja konsola, pożyczyłem od razu od kolegi z pracy Ucharted, pierwszą część drake's fortune.
Gra jest kapitalna, świetna fabuła, taka przygodowa a'la "Indiana Jones" tudzież "Skarb Narodów".

Dla takich gier warto kupić PS3 :) A przeciez jest jeszcze Metal gear solid, jest Killzone 2. Jest w co grać. Widać, że ps3 rozwija się dynamicznie. No i ta cisza po włączeniu konsoli.. bezcenna :)

Podsumowanie:
Warto wymienić xboxa na PS3 jeśli ktoś ma jakieś "zaskórniaki". Ja nie żałuję :)

Pozdrawiam!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron