Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:20


PS3 vs Xbox 360

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

sathorn

OGM Member

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 27 cze 2009, o 11:16

Re: PS3 vs Xbox 360

Post17 paź 2009, o 09:30

Owszem gram w gry Microsoftu bo mój kumpel ma x360 i często chodzimy do siebie zobaczyć co tam u konkurencji :)). Wybacz mi uogólnienie, miałem na myśli, że MI bardziej pasują gry od Sony :PP
Offline

binio

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 1 maja 2008, o 16:44

Re: PS3 vs Xbox 360

Post17 paź 2009, o 20:53

sathorn napisał(a):Co za wierutna bzdura. Nie musisz od razu uogólniać całego grona fanów PS3. Przedkładam konsolę Sony nad maszynkę Microsoftu za to, że mają sporo ciekawych i bardzo grywalnych exclusive'ów a studia first party tworzą dużo lepsze gry niż studia M$. Grafika, okej jest ważna ale szczerze mówiąc od gier które mają wyglądać mam PC. Przykładowo nowy Batman wygląda na PC o niebo lepiej niż na konsoli, nieważne czy Sony czy Microsoftu.



Zastanawia mnie jakie to te tytuły? :brawa: "sporo ciekawych i bardzo grywalnych exclusive'ów a studia first party tworzą dużo lepsze gry niż studia M$" :brawa: :spoko:
Widzisz chłopcze tak się składa że grywam w gry, ale na ps3rip nie znam "prawie" bo jest MGS4 żadnego mocnego tytułu ex?! :smoczek:
Także chętnie bym zagrał w te mocne exy na ps3rip jakbyś tylko raczył mi je wymienić bo ja owych nie znam a tym bardziej nie widziałem no chyba że mowa o jakiś gierkach śmieciach z ubogiego psn hahahahahahaha albo mówisz o grach widmach :rotfl2: tak hucznie zapowiadanych i nigdy nie wydanych padam ze śmiechu czytając twoje kpiny :soczek:

Wiem jedno że każdy :smoczek: ślini się na ps3 do puki do póty nie zobaczy w akcji xbox360 jak wyglądają działają gry no i jaka wygoda w używaniu ergonomicznego pada. Każdy :smoczek: ma wielkie wyobrażenie o ps3rip bo nosi nazwę playstation to musi być supcio. Szybko jednak dostają kubeł zimnej wody po oblukaniu tematu z bliska. Rip to rip i gra nie warta zachodu nędzne multi gry; Exy
to kpina poza MGS4 to jedyny godny przeciwnik (No może teraz jeszcze u2) czyli kropla w morzu gier ex miażdżących z xbox360. No i pady stare palcołamacze kpina na maksa! :sciana:
Czy wymieniać te wszystkie perełki? myślę że lektura chociażby naszego serwisu powinna przybliżyć ci trochę o jakich tytułach mowa :lol:

Ps:

Na pc granie to jak loda przez szybę lizanie i seks w kaloszu :rotfl2:
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: PS3 vs Xbox 360

Post17 paź 2009, o 22:13

binio twoje riposty rządzą zawsze poprawiają mi humor :D
Offline

binio

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 1 maja 2008, o 16:44

Re: PS3 vs Xbox 360

Post17 paź 2009, o 22:25

Czy zauważyłeś Piotrek że sonaski cierpią na syndrom małego "p"?
Szum jaki sztucznie tworzą przy ripie wychwalając nieudacznika to pomsta do nieba :ysz:
Jakbym nie grał w gry albo nie znał branży to mógłbym im nawet uwierzyć jaki to rip :dobani: cudny :dobani: jest :rotfl:

Na szczęście jest allegro :rotfl2:
Offline

sathorn

OGM Member

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 27 cze 2009, o 11:16

Re: PS3 vs Xbox 360

Post18 paź 2009, o 00:17

binio, nie próbuj nawet wyprowadzić mnie z równowagi bo nic ci to nie da, a nazywanie mnie chłopcem zawiera w sobie tyle samo prawdy co nazywanie ciebie obiektywnym. A już kultura wypowiedzi rzuca się w oczy kiedy zaczyna się od "widzisz chłopcze". Świadczysz źle o sobie. Wypominasz mi to, że nie wymieniłem żadnych mocnych tytułów na PS3 a pokaż mi te które ty wymieniłeś. Jakbys przeczytał kawałek tego wątku to byś zobaczył ile razy już były wymieniane mocne gry na PS3. Zresztą do diaska? Po co ja w ogóle wszczynam dyskusję z osobą która wychwala jedną konsolę a nawet nie wie jakie gry wychodzą na drugą?

Na xboxie grałem kilkanaście godzin to bynajmniej nie na standzie w hipermarkecie tylko na spokojnie u kumpla. Później on przyszedł do mnie i pograł na mojej ps3. Każda konsola ma swoje plusy i minusy, dla mnie PS3 jest doskonałym dopełnieniem porządnego PCta. Jeżeli uważasz, że siedzenie przez 22' monitorem full hd w wygodnym fotelu a dobrą klawiaturą i myszką, jest tylko wyrobem gramopodobnym to chyba ta dyskusja jest jałowa.

precz_Fanboyom

Re: PS3 vs Xbox 360

Post18 paź 2009, o 00:33

Binio skoro dla ciebie Killzone2, inFamous czy Uncharted 2 to słabe tytuły to podaj zajebiste tytuły dla 360 z tego roku, a co do padów sam wielokrotnie podkreślałes, że miałeś psx,ps2 i tam ręce nie bolały ? dziwne ...

precz_Fanboyom

Re: PS3 vs Xbox 360

Post18 paź 2009, o 00:38

Pad do x360 jest świetny do gier fps ale w nowego tekkena nie pograsz bo krzyżak to porażka na całej linii
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: PS3 vs Xbox 360

Post18 paź 2009, o 10:41

Co do padów to prawda jest taka że Xbox ma schrzaniony krzyżak a PS3 beznadziejne spusty. O ile jednak krzyżak jest praktycznie w grach nieużwany (no bo które gry z niego korzystają oprócz archaicznego PES'a w którego nie da się grać na gałce), tak spusty wykorzystują wszystkie gry. Na PS3 twórcy musza się ratować i np. strzelanie w FPSach umieszczać pod L1 i R1 bo spusty są beznadziejne na maxa, niewygodne. Za to oprócz tych mankamentów oba pady są świetne, szkoda właśnie że nie dopracowano ich do perfekcji.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: PS3 vs Xbox 360

Post18 paź 2009, o 11:09

Każda z konsol ma swoje plusy i minusy to oczywiste. Najlepiej mieć obie i sprawa załatwiona :).

Tony

Re: PS3 vs Xbox 360

Post19 paź 2009, o 09:04

@ MArio:
GT 5 Prologue właśnie tak wygląda podczas gry. Polecam zapoznać się ze screenami, które wkleiłem na forum.

@ Xbox fan:
W GT5 będą o wiele lepsze uszkodzenia niż tylko odpadające zderzaki (polecam być na bierząco z tematem i poczytać ostatnie nowości).

@ reszta:
Śmieszne są trochę wasze zapewnienia co do ex'ów na Xklocka. Ja tam nie widzę nic niesamowitego (prócz w miarę fajnych Gears'ów). Oczywiście to też kwestia gustu, ale fakt jest taki, że ex'y na PS3 są bardziej dopracowane. Co do multi na PS3 to nie widzę nic skopanego w tym temacie. Multi jest free i działa elegancko. Może nie ma takich bajerów jak multi z klocka, ale za to jest free i spełnia główne oczekiwania. Co do padów to IMO pady od PS3(ogólnie od play'a) to najwygodniejsze pady na świecie. Nie wiem o co wam chodzi z tymi L'kami i R'kami. Może macie jakieś podróby ? ;]
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: PS3 vs Xbox 360

Post19 paź 2009, o 09:27

A ten dalej swoje. Przecież ludzie grali w gt5 prologue i wiedzą jak wygąda :kwasny: Wiec daj już sobie spokoj z wrzucaniem screenów z różnymi efektami i jeszcze z replayów których nikt nie ogląda. Chcesz całą prawdę o gt5P (i GT5, które tak samo będzie wyglądac na tych trasach które były w prologue)? Oto ona:

Obrazek


Szczyt piękności :] :roll:
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: PS3 vs Xbox 360

Post19 paź 2009, o 09:42

pad od ps2/ps3 jest dobry jesli jestes dzieckiem. ja mam za duze rece na pad od ps3, mam za duze rece na psp(mialem w rece GO - porazka, konsolka dla szesciolatkow normalnie).
co do lepszych gier ekskluzywnych to dla mnie poza Yakuza, Demon Soul's oraz Valkyria Chronicles nie ma nic ciekawego - jedynie Valkyria Chronicles zostalo w europie wydane. Demon Soul's, ktore jest gra sony(zrobione przez From Software) nigdy w europie nie bedzie wydane podobnie jak seria Yakuza.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości